Snažilky po 35, ktorým sa to podarilo

zuzicek88
9. jan 2014

ja mam uz 37 snazime sa od konca maja,zatial sa nedari su tu snazilky ktore porodili v mojom veke ozvite sa

zuzicek88
autor
21. jan 2014

@borkavan Ahoj no tak podla mna by si mala zacat,vela citaj ja som citala rozne stranky a aj tu na mk o tom,nie je podmienkou,ze musis mat ovulaciu v strede cyklu ,dokonca mozes otehotniet aj pred ms,alebo aj cez ms ,tak si to odsleduj,chod na otehotnenie.sk a tam je ovulacna kalkulacka,podla nej si vypocitam,zaznacim do kalendara a potom testujem,tak aspon viem,ze som plodna a poradim ti,ja si kupujem ovulacne pasiky DRMAX stoja okolo 6 euro a je ich tam az sedem,oplatia sa a su spolahlive.drzim ti palceky a vobec sa neboj,kolko parov je,ze im povedal dr,ze nikdy nebudu mat deti a predsa sa podarilo,viera robi vela aj psychika teraz to uz predsa nevzdame

stanka810
21. jan 2014

ja budem o chvilocku rodit a mam 37 a citim sa vynikajuco....cize vek je len cislo 🙂 a som prvorodicka 🙂

zuzicek88
autor
21. jan 2014

@stanka810 Jej to je super,drzim palcek a chcem sa spytat,ak mozem,ze ako dlho ste skusali,kym sa zadarili? Dakujem za odpoved

stanka810
21. jan 2014

@zuzicek88 presne po dvoch rokoch sa nam zadarilo 🙂 v maji minuly rok som si nasla dve ciarocky po IUI

zuzicek88
autor
21. jan 2014

@stanka810 aha,takze nie celkom prirodzenou cestou

stanka810
21. jan 2014

@zuzicek88 nobody knows 😀 lebo po IUI sme mali v ten vecer poistit 🙂

happyfrog80
21. jan 2014

@borkavan Baruš mala by si skusit aj ty ovu testy.Ja uz som dnes testovala radsej,som 10DC .Verim ze sj vy to date 😉 a skoro 😉

happyfrog80
21. jan 2014

@zuzicek88 Zuzka ale aj tak nikdy nepochopim zeny co pisu ze otehotneli 2 dni pred ms abo po ,ja som si vysledovala ovulaciu a to nedavno a vyzeralo to ze vzdy som otehotnela ale proste neuchytilo sa to bo vzdy ked sme sa trafili my meskala ms vyse 5 dni a dusiky na testoch som mala ale slabulinke a to som ovulovala 7 dni pred ms ,2 mesiace naspet som brala B6 vitamin ,ovulaciu som mala 9 dni pred ms,predlzila sa luthealna faza o 3 dni ,otehotnela som ale ani 9 dni nestacilo ,potratila som 20DPO.
Teraz beriem Clostilbegit na upravenie ovulacie a doktor povedal ze uz by som mala otehotniet a plod by sa mal udrzat.
Tak som zvedava.

borkavan
21. jan 2014

@stanka810 čo je to IUI?

borkavan
21. jan 2014

@happyfrog80 no však som si hovorila, že už tento mesiac, počkám na výplatu a kupim. tak neviem, či mám kupiť alebo počkať, či oteho. jaaaaaaa raz neviem. no

godyna
21. jan 2014

Ja som tiez otehotnela 1x v 37 aj ked vďaka IVF .tak hlavne nezúfaj . 37 nieje ako 27 ale stale je to ok 🙂 ja si to teda užívam aj ked si viem ze tie prebdene noci som mladšia zvládala ľahšie 🙂 ale teraz je motivácia silnejšia . Držím palce a verim ze uz skoro budes zakladaťnapr. témy Ako nezaspat skôr ako dieta a podobne.... Veľa štastia

borkavan
21. jan 2014

@zuzicek88 a to normálne v lekárni sa dajú kupiť? lebo je mi to blbé ísť do lekárne a pýtať ovu testy, a čo ak nebudú vedieť čo je to. hm. A ako vieš, že sú spolahlivé?

zvolsiinylogin
21. jan 2014

my sme skupina, prvosnazilky po 35 -tke, ale utvorili sme sukromnu skupinu len medzi nami dievcatami, kvoli dajakemu dotieravemu chlapovi,tak ak chcete napiste janap76, radi vas uvitame..

zuzicek88
autor
21. jan 2014

@happyfrog80 to ani ja nechapem,ale vies co,netrap sa tym,viem ake to je a ako sa citis,ale uvidis,teraz sa vam to uz urcite podari,myslim na teba,ver tomu,ze to bude o.k. tes sa a uvidis ze bude super nebojkaj a modli sa k anjelikom

katinka71
21. jan 2014

baby moje kolegyne tu v at sa stali mamickami prvy krat v 38 rokoch,prva sa pokusala o babo 15 rokov a naraz ma 7 mesacneho syna,druha mala 5 bezuspesnych umelych oplodneni potom uz to nechala na prirodu adnes je mamina dvoch chlapcekov teraz v januari ma jeden 2 rocky a druky 1rocik

stanka810
21. jan 2014

@borkavan IUI je ako sex...len miesto partnera vstreknu do teba jeho spermie injekciou a su precistene a vybrane najlepsie a navyse je to naplanovane a stimulovane clostilom a pregnylom....nie je to umele oplodnenie...oficialna definicia - IUI - intrauterinna alebo vnútromaternicová inseminácia predstavuje zavedenie „prečistených“ spermií partnera alebo darcu priamo do dutiny maternice pacientky tenkým katétrom.

zuzicek88
autor
21. jan 2014

@borkavan Ale to sa vobec neboj, ja som pred pol rokom ani netusila,ze dake ovu testy vobec su,hadam az tu na mk som zistila,ze nieco take je,tiez mi to bolo divne kupovat ovu testy prvy krat,ale zvyknes si a pre nich to je uplne normalne a dobre vedia co chces,ukazu ti niekolko druhov,len si nekup take kde je len jeden,to ti nepomoze a je to zbytocne drahe,radsej viac kusov

happyfrog80
22. jan 2014

@zuzicek88 @borkavan ja si kupujem pruzky ovulacne testy z Ebay ,30 ks tusim okolo £6 bo normalne v lekarni abo drogerii su drahe.

zuzicek88
autor
22. jan 2014

@happyfrog80 noo tak to je naozaj super cena,len ja ten Ebay nepoznam ako to tam treba objednavat,asi sa musim zaregistrovat tam,nikdy som tam nebola,neviem ako to funguje,ale vdaka za radu

borkavan
23. jan 2014

@happyfrog80 to je vážne super cena. ja mám z lekárne 5 ks za 9 €. drahé, ale nevadí. na budúci mesiac, keby bolo treba si objednám tuto od niekoho.

happyfrog80
23. jan 2014

@borkavan tak snad uz nebudes potrebovat buduci mesiac 😉

borkavan
23. jan 2014

@happyfrog80 snaaaaaaaaaaaaaaaaaaaď 🙂 🙂 🙂

pulpy4
25. jan 2014

ahojte , pripajam sa do tejto diskusie, 35 budem mat uz coskoro a chceli by sme druhe baby. snažíme sa od decembra, ale zatiaľ nič. Dnes som čítala také články o tehotenstve po 35 , že hrúza. v dnešnej dobe si myslím , že je veľmi veľa tehuliek po 35. tak sa nevzdame a budeme v tom pokračovať. Mrcha dnes prišla , ale začiatkom februára ideme opat na to. 🙂

vulka
25. jan 2014

Ja som prvé porodila v 34 a druhé v 38. Všetko viacmenej v pohode v rámci mojich značných zdravotných problémov.

zuzicek88
autor
25. jan 2014

@pulpy4 ahoj a neboj,ja mam 37 snazime sa od juna a nevzdavame to

pulpy4
25. jan 2014

@zuzicek88 no dufam, ze sa zadari vo februari, podla mna uz aj to je na tom , ze to velmi chceme a nic sa nedeje.mozno by sme tomu mali dat volny priebeh. 😎

zuzicek88
autor
25. jan 2014

@pulpy4 no my sa snazime tak normalne,nikdy neplacem,ked sa to depodari a pride ms,ale ani radost s toho nemam a kazdy mesiac si poviem,ze kaslat na priznaky,ale trosku ma niekde poboli a uz si zacnem namyslat 🙂

pulpy4
25. jan 2014

@zuzicek88 presne tak 🙂 , ale nevzdama sa.

zuzicek88
autor
25. jan 2014

@pulpy4 nie,nie,nie v ziadnom pripade

pulpy4
25. jan 2014

@zuzicek88 ako dlho sa snazite?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre