Ako dlho ste sa snažili o bábätko kým sa podarilo?

xxxmiaxxx
9. okt 2019

Ahojte baby....
Chcem sa spýtať na Vaše skúsenosti, nakoľko sa s priateľom snažíme o dieťatko asi 3 mesiace ale zatiaľ neúspešne😔 viem že je to ešte krátko ale aj tak ma zaujíma ma ako dlho ste sa snažili vy kým sa zadarilo 🤗🤗🤗

marinecka95
9. okt 2019

@xxxmiaxxx my sa snažíme 10ty cyklus a ešte zatiaľ neúspešne .. tiež dúfame že sa čoskoro podarí

hennyinnsbruck
9. okt 2019

S bývalým rok-podarilo sa ale bolo biochemické
S terajším na prvú supu, zase biochemicke, a na 4 cyklus to klaplo so šťastným koncom😊

evittam
9. okt 2019

@xxxmiaxxx Prve sa podarilo 4.mesiac od vysadenia HAK, druhé za 2.5mesiaca a dokonca na prvy a jediny pokus.

misiatko14
9. okt 2019

My sa snazime uz rok a pol..sama neverim, ze som sa este nezblaznila...zatial jedno biochemicke..dufam, ze coskoro uvidim //

moncicikb
9. okt 2019

My sa snazime uz cez 3 roky a nic 😑

andulll
9. okt 2019

Ahoj 🙂 No my sme na prvú dcérku čakali vyše roka...A ďalšie dve sme mali na prvý šup... 🙂

dadka1996
9. okt 2019

mne sa podarilo obidva krát na prvý krát hneď keď sme sa začali snažiť ale obidva krát som potratila

uzanka16
9. okt 2019

1.dcerka 8 mesiacov a synček na prvý sup neplánovane-keď ssme sa o to nesnažili sa hneď podarilo

snehulienka8
9. okt 2019

5 rokov

miadi
9. okt 2019

Prva dcerka na jeden šup Potom na druhy pokus Ale odislo v 5tt dalsie teho po 8m snaženia no nedopadlo dobre v 18tt a teraz aktualne 4m po tom predošlom. To sa ozaj snazite este kratko na to aby si si robila starosti.

katarinka89
9. okt 2019

@xxxmiaxxx 3x na prvý sup

xxxmiaxxx
autor
9. okt 2019

@miadi nerobím si starosti, ale ako každá asi by som chcela co najskôr 😁 chcela som vedieť skusenosti inych ako dlho im to trvalo

len_nig
9. okt 2019

My zatiaľ 10 mesiacov a stále nič.

lusyc
9. okt 2019

O prvé mimi skoro 3 roky, druhé mimi na druhý pokus.

veronikaszabova
9. okt 2019

@xxxmiaxxx 1 syn - hned na 1x, druhy syn - rok snazenia

liduska12
9. okt 2019

Prva dcera na prvy sup, druhy syn po 5tich mesiacoch a treti syn po troch mesiacoch

fridi96
9. okt 2019

Na prvý sup 🙂 mame krásku dcérku 🙂

kulumulu123
9. okt 2019

@xxxmiaxxx prve dieta na prvy pokus druhe po 2r intenzivneho snazenia a neuspesnom ivf

misinka0611
9. okt 2019

Ani sme sa nesnažili. Syn sa podaril na prvykrat.

miadi
9. okt 2019

@xxxmiaxxx Tak si asi vies predstavit ze niekomu hnet a niekomu aj po par rokoch. Nie je hlavne co najskor ale ked sa zadari aby bolo babatko zdrave.

mimka11111
9. okt 2019

@xxxmiaxxx Viac ako 6 rokov

hanka1111
9. okt 2019

5 rokov

vinejka6
9. okt 2019

Ja som otehotnela po 8mich mesiacoch od vysadenia HAK, ale my sme sa nesnažíli, že úplne cielene, nechali sme tomu voľný priebeh, keď sa podarí bude to super ak nie nevadí, milujeme sa ďalej 😀😀😀

deti95060810
9. okt 2019

nikdy sme sa nesnažili.... my sme si milovanie užívali....následky máme 4...😉

nikusiak9
9. okt 2019

Prve asi 7my cyklus a druhe na 1.cyklus

malinajahoda
9. okt 2019

Pol roka.

martinenka886
10. okt 2019

@xxxmiaxxx my sme sa snazili nieco vyse polroka a potom prisla ta krasna sprava, ked sa zobrazili dve ciarky na tehotenskom teste. Treba byt trpezliva a nemysliet na to az tak stale! Hlavne bud v psychickej pohode a potom sa to podari. Drzim palceky.

tanikka
10. okt 2019

prvé dieťa bolo ani nevieme ako a o druhé dieťa sme sa už dlhšie snažili, cca nejakých 8 mesiacov a až potom sa zadarilo.

vierakuli
10. okt 2019

Prve sa podarilo hned na prvykrat a druhe trvalo 19 mesiacov, medzitym 2 biochemicke, dufam ze toto tehotenstvo uz dopadne dobre 🙂

abotka
10. okt 2019

nestresuj, my sme čakali 5 rokov, na ďalšie babo tiež 5 rokov a po roku treti poklad.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre