Snažilky september 2013

tinky09
1. aug 2013

Baby rada by som s vami začala skupinku, kde by sme jedna, druhu podporovali a pomáhali si, vymienali rady a skusenosti....

zelenagw
4. aug 2013

@missuulle nemame zatial ziadne a snazime sa 3 roky uz som bola aj na priefukoch a 2x na laparoskopii... 😒 teraz papam vitamíny aby folikul podrástol a zajtra zistím ci podrástol... 🙂 ale verím ze ano

mimus1234
4. aug 2013

@missuulle no urcite budem kupovat pred tym este testy ako sa poznam 🙂 ale chem si ist dat aj celkovu prehliadku krv moc ockovania skontrolovat a tak aj tak som uz dlho nebola tak sa chystam . no tak dufam ze ta zoberie potom daj vediet ako si dopadla budem drzat palce

missuulle
4. aug 2013

@zelenagw jo aha. tak se neboj vse bude ok 😉 a za chvilku budete tři 😉 tak dej zítra vědět. Já mam ted 2.den zpoždění (vždy to mám ale jak hodinky) ,ale na testu pořád jen jedna čarka ☹ zitra to ještě zkusím rano a v úterý jdu k doktoroj na preventivku.

missuulle
4. aug 2013

@mimus1234 jo aha no nekupuj si testy,jakmile je máš doma tak tě to hrozně nutí si je dělat i hodně dopředu a pak jsi zklamaná jak já ☹ jakmile nějaký mám doma tak zachvilku už není 😀 Já jsem chodila na kontrolu každý půl rok a teď jdu po roce - tak dlouho už neberu prášky.

mimus1234
4. aug 2013

@missuulle no to je pravda s tými testami 🙂 drahý hovorí že ved uvidíme ci príde mrcha tak uvidim ci to vydrzim 🙂 budem sa ale snažiť kedže sme sa dohodli že ideme sa síce pokusat ale zas nie za každú cenu a ked to bude mat prísť tak to príde 🙂 no ja tabletky neberiem odkedy sme spolu 🙂

missuulle
4. aug 2013

@mimus1234 vydrž to fakt, zbytečně pak budeš podrážděná a protivná - aspon já jsem. Já jsem taky říkala že né za každou cenu a taky to tak beru,ale pak tě to tak nahlodá zda jo či ne .... je to hrozný. a kord když já mám teď už zpoždění 2dny a nic ale na testu taky nic. Ale jinak jsem to měla vždy jak hodinky. 😉 tak ještě si myslím zítra že by mrcha mohla dorazit a pak už je to fakt divny. a v úterý jdu k doktoroj pokud nepříjde a když přijde tak to o týden posunu a vykoupím lékarnu vitamínama 😀 a jak dlouho jste spolu?

mimus1234
4. aug 2013

@missuulle no jasne ja sa to tak aj snazim brat na jednej stane by som strasne chela ale na druhej strane nic sa nestane ked budeme chvilu cakat . kedze teraz staviame domcek pracujeme v zahranici do toho este dialkovo studujem. takze ak by sa to aj podarilo tak to nebude jednoduche 🙂 ono je to tak ze rozum hovori pockaj a srdce necakaj . tak sme sa rozhodli ze to skusime a uvidime ako za nas rozhodne priroda . my sme spolu 8 rokov no doteraz sme nad babom nerozmyslali len koli mojej praci ktora sa bohuzial v case tehotenstva robit neda . ale uz sme si povedali ze zivot je prilis kratky na to aby sme vsetko planovali a neako bolo neako bude 🙂))) a tebe drzim pace snad to vide teraz a ak nie tak to pride ked bude ten spravny cas. 😉

missuulle
4. aug 2013

@mimus1234 a co děláš za zaměstnání? jinak tě/Vás obdivuju co vše stíháte. ted už je to lepší s těma myšlenkama,ale jak bylo po plodných dnech tak to bylo strašný a hlavně se mi neustále zdálo že jsem těhu. Bylo to hrozné na myšlenky,to se pak na to nedalo myslet. A teď se mi zdá o pavoucích - hruza mám z nich děsný strach 😀 dnes jsem přítele v noci probudila jak jsem letěla z postele a začala řvát ať najde toho pavouka co se na mě chtěl dostat - děsný, děsně realistický sen 😀

mimus1234
4. aug 2013

@missuulle ale by si sa cudovala koľko voľného času mame 🙂 no je to sranda co dokáže psychika s nami narobiť . A to človek aj ťažko ovplyvní . No ved za pár dni uz budes vedieť ci si to len nahovaras alebo konečne nie 🙂)

missuulle
4. aug 2013

@mimus1234 jj to máš pravdu. Jinak my jsme s přítelem taky osm let. a co svatba? nebo už je to tvůj manžel?

zelenagw
4. aug 2013

@missuulle tak ja drzim palce nech ti krvicka je pozitívna kašlat na papieriky obcikane ked sa nechcu ukazat 2... zajtra sa budeme informovat ja idem na sono ze kedy bude IUI a ty das tu pozitívnu správu... 🙂

missuulle
4. aug 2013

@zelenagw ¨dobře :o) akorát jsem teď četla, že se to z krve pozná cca za 30dní od začátku MS což ještě nebude,ale tam to měli pro cyklus 28-30 což já mám kratši... zítra a v úterý si udělám další test. ale každopádně se budem vsichni podporovat a přát si jen to nejlepši 😉

senselinka
4. aug 2013

čaute baby, tak verím, že ja sa k vám pridám tiež, ideme (dúfam, ak ú všetky výsledky vporiadku) v septembri na IUI, som po štyroch potratoch, takže toto je jediná šanca, ako mať tehu pod kontrolou a dočkať sa vytúženého výsledku 🙂

zelenagw
4. aug 2013

@missuulle verim ze sa ti to podarilo velmi ti to prajem zajtra hned napis ked budes vediet ak budes mat vysledok

zelenagw
4. aug 2013

@senselinka drzim palce 🙂 🙂 🙂

11miska07
5. aug 2013

@missuulle dakujem 🙂 a drzim paste, nech to vyjde

kirriana
5. aug 2013

@missuulle
@mimus1234
@zelenagw
@tinky09 ahojte baby, tak ja som zacala brat femibion, ale nic viac teda... asi zaostavam ako tak citam... ja mam aj z toho femibionu mindraky, sa bojim ze priberiem kks, snad nie, ked som si precitala ten obsah tych Becok, skoro ma trafil slak, tak uvidime co bude o mesiac. my zaciname az tak v septembri, tam mame na plane este svadobnu cestu, takze by som tam nechcela letiet uz tehu 😀 ak sa chapeme 😀 a
@tinky09 no tu diskusiu mame v skupine neviest z mojej svadby, ktore sme mali svadbu tento rok a na jesen zaciname 😀

zelenagw
5. aug 2013

@kirriana ja som si kupila calibrum babyplan nejaky a idem ho tiez paqpat skusim tam zaz ziadne Bčka nie su.... podla mna je to len reklama a stacili by nám obycajne vitamíny 🙂

kirriana
6. aug 2013

@zelenagw a neobsahuje to aj zelezo? lebo napr femibion zelezo neobsahuje a vcera mi akurat jedna kocka pisala, ze ju z toho zeleza paradne zapekalo 🙂

zelenagw
6. aug 2013

@kirriana obsahuje no tak ja len s tým cacínam uvidim ci bude ci nie ale femibion je drahy uz len koli tej reklame ho tak predrazili ce hroza no ale mozno aj ten kupim...

kirriana
6. aug 2013

@zelenagw dam ti vediet ako to robilo mne, ja som o inej variante ani neuvazovala, pretoze som ani nevedela ze je este nieco ine okrem femi 🙂 ale ked sa postupne dozvedam ze co vsetko existuje, mozno budem aj riesit cenu 🙂

senselinka
6. aug 2013

@kirriana
@zelenagw
baby, ja som brala aj femibion (ten mi vyslovene kázala hematologička kvôli diagnóze), ale aj calibrum a nakoniec som skončila pri obyčajnej kyseline listovej, úplne samostatnej... Treba papať všetko, vyvážene sa stravovať a k tomu pridať kyselinu a bude fajn 🙂 Lebo ak neskôr skončíme ešte s podporou hormónov, fraxiparínu alebo liekov na udržiavanie, to telo bude mať čo robiť.. a žiadnu paniku, ak občas zabudnete tbl.zobrať, neumriete vy ani bábätko 😀

kirriana
6. aug 2013

@senselinka no tak ja to beriem tak ako si spomeniem... myslim ze prave vcera som zase zabudla 😀 a zatial zijem a nerobim z toho tragediu, ja som sa len obavala toho ze priberiem z tolkych Becok 🙂

senselinka
6. aug 2013

@kirriana ono je to veľmi individuálne... kamoška má dvoch synov, pri prvom brala femibion, pri druhom nič, vždy pribrala okolo 20 kíl a obe bábätká mali cez štyri kilá... a to ona meria asi 160 cm a pri otehotnení vážila okolo 50 kíl!!! Dnes má 45 kg, lebo obe deti sú neskutočne "rádioaktívne" 🙂 Takže pre dobrý pocit, že robíme všetko, čo treba, papajme vitamínky, ale báť sa netreba... veď to robíme pre tú najkrajšiu "vec" v živote 😉

kirriana
6. aug 2013

@senselinka tak to teda je riadne individualne, kazdy ma ine geny 🙂 a tebe drzim silno palce, nech sa vam zadari uz konecne zdrave babo 🙂

senselinka
6. aug 2013

@kirriana ďakujem, verím, že teraz to vyjde a budúce leto už budeme kočíkovať 😉 VŠETKY!!!

zelenagw
7. aug 2013

@senselinka Jasne ze vsetko treba s rozumom
@kirriana jasne daj vediet ak je dobry tak si ho aj ja kupim .-)

11miska07
9. aug 2013

ahojte baby, tak ja mam po ms, uzivam kyselinu listovu a ideme skusat 😉

11miska07
9. aug 2013

@senselinka akurat čítam, že brať čistú kyselinu listovú, presne, aj ja som sa na to dala, lebo z toho množstva vitamínov som si nevedela vybrať a zatiaľ som sa dočítala, že kyselina je veľmi dôležitá v celom plodnom období ženy a neskôr si dám poradiť od dr. 🙂
baby drzte sa, vsetko dobre zelam

tinky09
autor
12. aug 2013

@kirriana ahoj ja som zatial vobec nepribrala z femibionu 🙂 a to si idem este pichat aj fraxiparin, kedze som po 3 potratoch, ale nastastie uz vedia diagnozu. takze teraz to uz vyjde. ja som povedala, aj ked by som pribrala 20 kg je mi to jedno, len nech mam zdrave dietatko 🙂 kg sa daju zhodit upravou stravy a cvicenim a myslim, ze pri detickach tie kg pojdu same prec. sesterka si tiez pichala fraxik pri oboch detickach a mala velkost 40 a teraz ma 34 nemyslim si, ze to nejak posobi na zenu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre