Snažím sa otehotnieť 3 roky a nič. Čo mám skúsiť?

marrad
30. sep 2007

dievcata som tu nova... 3 roky sa uz snazime a furt nic uz ma to prestava bavit.... dajte nejake redy

zdenkabrt
30. sep 2007

ahoj marrad, a boli ste uz u lekara? 😉

marrad
autor
30. sep 2007

jasne ze boli. No njblizsie uz asi pojdeme do centra, pretoze vsetko je ok

zdenkabrt
30. sep 2007

aj u nas je vsetko ok, a stale nic. teraz tak tajne dufam ze sa to uz podarilo. 🙂 hm, uz som zacala merat aj BT a grafy a neviem co este.
tu vo forach sa pise kadeco. teraz posledne sme skusili tu prstikovu metodu.
tak uvidime. no a aby som nezabudla, uz sme boli aj pri liecitelovi posledne.este sme neboli pri mori to je tiez taka sanfca ked doma nic. asi na tom mori nieco bude ked ma tam posiela aj doki.
a vy ako? uz ste asi skusali vsetko mozne vsak? len to nase chcenie je jeden z takych prvych blokov. 🙂 🙂 🙂

marrad
autor
30. sep 2007

Mohla by si mi objasnit tu prstikovu metodu?
My sme boli pri 2 lieciteloch, 3krat pri mori a stale nic. Najnovsie sme si povedali ze ideme stavat dom, ze nebudeme na to mysliet tak uvidime....

zdenkabrt
30. sep 2007

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
tu sa celkom dobre o tom pise, tak si to precitaj.
my snazilkujeme rok tak oficialne alebo ako yx som to povedala, ale odkedy sme manzelia tj 2apol roka, tak sme snazilkujeme vkuse. ten rok co sme sa vratili zo zahr. tak uz sme boli u lekara a tak. takze ani my nic.a vsetko je ok. ked mam moznost napr. novu robotu tak nejdem lebo si poviem ze co ked otehotniem? miestami mi sibe kvalitne. ale snazim sa to potlacat aj ked skor to nejde ako ide.
tak ti drzim prsteky, nech sa babo poídari cim skor 🙂 🙂

marrad
autor
30. sep 2007

My budeme mat tento tyzden 3 vyrocie svadby a snazit sme sa zacali uz pred nou takze neviem..

zabkatt
1. okt 2007

Marrad akurát som nakukla do tohto fóra, lebo ma to zaujalo, kôly tomu, že mi s manželom budeme oslavovať tento týžde 2.výročie a tiež stále nič. Už som si kúpila aj psíka, aby som sa odreágovala, boli sme na dovolenke, stále sme sa venovali niečomu inému a aj tak nepomohlo. Manžel bol na spermiograme, má trochu pomenej spermií ale že v tom nie je problém, ale dali mu vitamíny na silnejšie a rýchlejšie rozmnožovanie spermií. Berie ich eštelen mesiac, ale aj tak nevidím žiadnu zmenu. Asi ma šľak trafí 😲

nelly3
1. okt 2007

aj my sa snazime uz vysé dvoch rokov a stale nic. ani som sa nejako nato nesustredila a tak, ale aj tak nie a nie byt tehulka ☹ ,ale ja stale verim, ze raz to pride 🙂

zabkatt
1. okt 2007

Nelly3 ako tak pozerám tak sme sa zase stretli tak ťa vítam medzi nami v novom fóre. Chodím ešte stále do toho starého, ale už som aj tu, lebo názov ma vystihuje ☹

elise
1. okt 2007

dievčatá, chcem vás všetky povzbudiť ja som otehotnela 6 rokov po svdbe, tiež sa nám nedarilo a tak sme si povedali že to necháme tak a o mesiac som bola tehotná 🙂 zmenila som stravu pred otehotnením, začala som jesť plnotučné mlieko smotanové jogurty a všetko čo obsahuje tuk vyšší(syri, obyčajné klasické maslo...) 🙂 teraz máme krásneho syna a túžime po druhom bábätku a vraj druhé ide ľahšie, nám sa to ešte nepodarilo ael veríme že príde, držím vám všetkym palčeky 🙂 🙂

redkvicka
1. okt 2007

Ahoj marrad, chod do centra, tam su vacsi odbornici a oni vam povedia, v com je problem, my sme po roku boli v centre a dozvedeli sme sa, v com je problem. To by som urobila ja. A ak by sa nic nenaslo, tak potom by som snaziiiiiiilkovala do aleluja. Brala vitaminy a tak.

janazuza
1. okt 2007

Ahojte, netreba strácať nádej, ja som otehotnela po 6 rokoch_ IVFna 2. pokus a túžim ešte po bábätku.Držím palčeky všetkým 🙂 😉

nelly3
1. okt 2007

zabkatt: diky ti. a ako v praci? 😵

zabkatt
1. okt 2007

No tak nelly3 dnes sme sa nič nedozvedeli, lebo všetci len zasadali a zasadali a mi sme sa nič nedozvedeli, takže zajtra. Sakra to sú nervy, ešte horšie ako keď čakám či sa ukážu 2//. Keď budem vedieť tak hneď napíšem 😵

nelly3
1. okt 2007

a ako si travila vikend? 😎

marrad
autor
1. okt 2007

Dievcata dakujem za povzbudenie, dufam ze sa nam to vsetkym raz podari
zabkatt aj moj manzel bol na spermiogram a vysledky su nad ocakavania dobre, lekarka povedala ze toketo vyborne vysledky necakala a ni vo sne....
Ja som v podstate zatial v pohode, len am trochu znepokojuje ze uz mam 36 rokov a to nie je na prvorodicku najmenej

sonicka25
1. okt 2007

Ahoj,ja som otehotnela po troch rokoch snazenia-zazrakom 😉
Velmi mi pomohla stranka www.lpp.sk,tam som sa docitala,ze mam PMS a rady tejto stranky mi skutocne pomohli.

Prajem vam vela stastia 😵

zabkatt
2. okt 2007

Ahoj marrad. To dúfam aj ja že sa nám to raz podarí, lebo už ma naozaj chytajú depky. Môj manžel mal spermiogram dá sa povedať že v pohode (aspoň lekár povedal že je to v pohode) akurát že má malo spermií, tak mu dali nejaké vitamíny. No som zvedavá ostáva len čakať 😢

weru3ka
4. máj 2013

@redkvicka ahooj citala som ze ste boli v centre boli ste tam aj bez tohjo aby vas tam poslal doktor? lebo ja by som chcela navstivit a nepovedat to doktorke da sa to?🙂) dakujem

redkvicka
16. máj 2013

zavolaj si do centra, kde chces ist, ale vsetci ti povedia, ze musis mat odporucanie, hormonalny profil a neviem co este. Asi sa to bez toho neda.

maricenka
5. jún 2014

Mne stacilo iba doporucenie od mojho gynelologa,ze ziada o vysetremie primarnej sterility.to som len mojej gynekologicke povedala,ze uz vyse roka sa nedari a hned ma poslala do centra.a teraz po 3 rokoch liecby som v 7mesiaci.

suchonovam
5. jún 2014

Ahoj,my sme s prvym otehotneli hned a na druhe sme cakali 3 roky. Vysetrenia ok,len polyp na maternici,tyzden pred laparoskopiou som zistila,ze som tehu,o tyzden mame termin porodu. Je pravda, ze ked sme na to prestali mysliet,podarilo sa. Drzim palce!

dianka33
9. jún 2014

Ahoj. Tiez sa snazime o babatko tri roky a uz ma z toho chytaju depky ☹ ☹ ☹ Kamosky maju deticky, kolegynka a zaroven dobra kamoska oznamila, ze tiez cakaju babatko - uz druhe, kukam ako jej rastie brusko a vovnutri mi je to tak luto, ze necakame spolu... ze by sme spolu kocikovali potom... Mam uzasneho gynekologa, manzel ma pomale spermie aj nie moc dobry tvar... ideme este na dovolenku a potom na IVF... kazdy mesiac placem, ked zrazu pride "cervena" ☹ ☹ ☹ Uz som alergicka na nazory, ze to mame nechat tak... to sa neda...

jankato30
9. jún 2014

@marrad Ahoj aj my sme sa snazili dva a pol roka boli sme aj na vysetreniach vsetko bolo oki... a teraz som konecne otehotnela co sa velmi tesime...tiez som uz bola z toho hotova zacala som cviciit a to asi aj dopomohlo k tomu trosku....a nemyslietna to viem je to tazke ja som to zazila tiez....

kkaattkka
11. jún 2014

Ahoj dievčatá, natrafila som na toto forum a musim reagovat. My s manželom sme sa snazili presne 3 roky, bola som z toho uz riadne na nervy. Ja po gyn.stranke v poriadku a manžel SP v poriadku - boli sme v Heliose v MT. Mesiac co mesiac som cakala, ze kramy nepridu, ale vzdy prisli.Tak sme sa s muzom rozhodli pre IUI boli sme uz objednaní. Ale ja som sa dozvedela o MOJZISOVEJ METODE, začala som to studovat a citat o tom prispevky - celkom sa mi to pozdavalo. Povelala som si ze este vyskusam toto pred hormonmi. Nasla som si fyzioterapeutku, podctivo cvicila - mala som silnu motivaciu. A po 6 mesiacoch cvičenia som OTEHOTNELA, po 3 rokoch snazenia. Som v 17 tt a chcem sa podakovat za tuto metodu.

bielamasiska
11. jún 2014

Milé budúce mamičky,
kamarátka mala iný problém, otehotnieť otehotnela, ale zdravotné komplikácie spôsobili, že zakaždým dieťatko potratila. Po troch neúspešných pokusoch má dnes krásnu dcéru. Švagriná už mala jedno dieťa, keď jej doktori diagnostikovali rakovinu krčka maternice. Dnes je zdravá a čakajú druhé bábo. Viem, že to bude znieť asi neuveriteľne, ale za všetko mohla (a môže) strava. Potraviny už dávno neobsahujú to, čo by mali. A skoro všetky choroby súvisia s tým, že sa naše telo nevie brániť, lebo nemá dostatok živín, vitamínov a antioxidantov. Dnes už dávno nestačí zdravo žiť, cvičiť,... Obe dámy začali užívať "len" výživový doplnok... Tie, ktoré to zaujíma, pošlite mi mail a ja vám rada poviem viac (aký, kde ho zohnať, za koľko,...).

ansi
23. jún 2014

bielamasiska prosím ozvi sa mi na tento mail sisa_01@centrum.sk

labajka
23. jún 2014

@dianka33 ahoj, my sme sa snažili síce len rok a pol, ale aj sebe, aj partnerovi som nasadila kvapky Gynex......dajú sa inak kúpiť na nete, ja to kupujem u nás doma v LM, majú výborné referencie

lenka54321happy
14. júl 2014

Baby je tu niektora ktorej sa to nakoniec podarilo?
Mam zly den dnes ☹
Dakujem

lucia94
29. jan 2015

Ahoj! Ja a moj muzicek sa snazime otehotniet, a stale nic uz som stoho zufala. Bavili sme sa aj o umelo oplodneni. Raz sa ma opytal ze co sa deje ked mas oci plne sĺz a ja nato, laska ozaj nic len ma trapi ze sa nam nedari len to ma trapi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre