Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
27. aug 2009

....co to robis ninka???nesmies prestavat verit....nonono 😠
od 11DC som testovala....ciarky boli vzdy dve,len ta testovacia slabsia,no a na 21DC krasne pozitivny test,a ovulka bola na 23DC.....cize bolo to 24-36hod po pozitivnom teste,ako pisu na letaku 😉 ....

kv3tka
27. aug 2009

a ovulku mi potvrdila i moja BT.....cize dvojite potvrdenie.....i test i BT 😉

brisilda
27. aug 2009

no kocky uz ked na ovu testy sa neda spolahnut ako sa teda ja mozem spoliehat na tehu test??? ☹
kv3tka aj odomna si mozes zobrat 4 listok pre stastie 😉 cim viac ich bude tym lepsie 😉 najdeny 15.8 v case ked sa pravdepodobne vajko uhniezdovalo 😉

kv3tka
27. aug 2009

....bris.....ak mas //....tak sa spolahni,ze si tehu 😉
a ja som s ovutestami spokojna....ukazali mi krasne //...pekne 24-36hod pred ovulkou.... 😉 ....len nie kazde // na ovutestoch sa daju brat ako pozitivny vysledok 🤐 😵

a dakujem......za stvorlistok.... 😵

kv3tka
27. aug 2009

idem ja na nakup....zatial papa 😵

blackrose
27. aug 2009

prisla som sem kuknut na chvilu, dnes mam vela prace 😒 ale aspon mi ubieha cas 🙂 vsetko ma svoje vyhody...
precitala som co ste pisali a najviac sa mi paci bibi, citujem: "No aj tak budem tomu pravemu casu pomahat, ako viem" 😀 pridam sa k nej

nina ty prosim ta ver a neupustaj od svojej viery!!! 😠
a ta kniha je vazne taka dobra?? Ja som o nej pocula, ale prislo mi to ako hlupost, tak som si ju ani nekupila, ale viem, ze vraj ma uspech. Aj som sa bala, ze ked si taku knihu precitam, ze sa budem snazit podla toho zit a uplne zblbnem 😀 Popis trosku o com ta kniha vlastne je... dakujeeeeem 🙂 a podla toho co si vravela, ze musis verit a nemozes mat ani najmensiu pochybnost... tak ja si vzdy vravim, ze nemozem verit, pretoze to zakriknem a na schval sa mi to nepodari. Tak si radsej vravim, ze to nevyjde a ked to vyjde tak sa tesim 🙂

brisilda
27. aug 2009

blacka si presne ako ja tiez tak zmyslam 😉 no hadam tie svoje // nezakriknem 😖 🤐 sice su slabucke ale su tam 😉 pred tyzdnom som mala este biely test ako sneh 😉 tak hadam to nebuide nic ine iba tehulkovanie 😉
ta kniha moze byt uzasna asi si ju kupim aj ja 🙂

nina88
27. aug 2009

vEDCI PROSTE DOKáZALI,žE ak si niečo praješ, vyšleš vlny do vesmíru, kde sa to spracuje a vráti... Nesmieš ale ani trochu pochybovať, že či sa to podarí alebo nie... Ale je to veľmi ťažké... Treba na sebe stále pracovať... Každý ti hovorí, nemysli na to a otehotnieš... ale prečo? Lebo v podvedomí máš, že chceš to bábo, ale keď sa tým nezaoberáš, nemáš čas urobiť zásadnú chybu: pomyslieť na to,že čo keď sa to nepodarilo... Tým neguješ svoje želanie... Takže môžeš na to stále myslieť, ale len pozitívne a to je ťažké!!!

blackrose
27. aug 2009

🙂 takze ideme do pozivitizmu!!!!! 😀 baby, myslime pozitivne, chceme babo a tento krat sa nam to na 100% podari 🙂
ja si to mozem dovolit, mne prave skoncila ms, takze verim... plodne dni podla jonasa mam prave teraz, ovulku budem mat cca o 10 dni, potom dovolenka, skusime aj tam 🙂 relax a nove prostredie spravia svoje a cca po 17. septembri vam oznamim, ze som tehotna 🙂
pekne som si to naplanovala??? 😵 😵 😵

mircalla
27. aug 2009

Ahojte baby, dakujem za vsetky slova...

Bibi, k tvojej otazke - prirodzene to zial nejde, mam totiz uplne nepriechodne vajcovody, a kedze tam bol sactosalpinx, tak mi ich uplne odstranili

nina88
27. aug 2009

BLACKROSE VYNIKAJúCO!!! 🙂 Až ma zmrazilo ako som to čítala, na 1000 000% sa vám to teraz podarí... Viem to!!! 🙂

blackrose
27. aug 2009

mircalla, tak to je hrozne ☹ toto si vazne neviem predstavit ako by som zvladala...
budem ti velmi drzat palceky nech sa zadari, ak to este budete skusat a ak nie, tak mozno (ale to je na vas) by ste mohli uvazovat nad adopciou a medzi tym, casom, v lepsej psychickej pohode sa mozno aj podari.
Viem ze je tazke radit... preto ma ber s rezervou.

nina88
27. aug 2009

Mircalla to mi je ľúto... ☹

blackrose
27. aug 2009

nina, si zlata 🙂 .... az ta zamrazilo 😀 😀 snazila som sa na zaklade tvojej skoly 😵

blackrose
27. aug 2009

nina... som si vsimla tvoj album 🙂 Laurinka je krasna slecna 🙂 obe ste pekne a zlate a vazne sa mi velmi paci, ze si taka mlada mamicka s takou velkou slecnou 🙂 ja som si vzdy myslela, ze budem mat skoro babo, ale nejako ten cas ubehol a zrazu mam 26 😀

nina88
27. aug 2009

ďakujem 🙂 Ja som vedela,že budem mať skoro dieťa... Milovala som ich odjakživa... 🙂 Meno pre ňu som mala od 11 rokov vymyslené... 🙂 A 2. som chcela po 3 rokoch, ale moj muž chcel len jedináčika, robila som na ňom dennodenne, samé pozitíva vrívala do hlavy... Jedného krásneho večera si proste nedal pozor a ja som od radosti skoro spadla z postele... 🙂 Len už 4. mesiac to nejak nejde a nechápem to, lebo každá žena v rodine bola tak plodná, že stačilo sa obtreť o trenky ako sa to hovorí a boli v tom...

blackrose
27. aug 2009

aj u nas v rodine (teda s manzelovej strany) to tak je... vsetky tri svagrine otehotneli na prvy sup. Je pravda, ze jedna po vysadeni antikoncepcie a vtedy sa sanca zvysuje... ale aj tak. Teraz aj kamoska, ze len tak skusia, ved aj tak neveri ze sa podari a zrovna sa jej podarilo. Druha kamoska v 5. mesiaci otehotnela...
takze ja mam pocit, ze nemozem otehotniet uz straaaaaaaaasne dlho 😒
Ale ja som chcela vzdy babo na leto, takze preto verim, ze tento mesiac sa nam to podari 🙂 a od oktobra zacinam 1. rocnik na Mgr. takze by mi to aj akurat vyslo, ze by som mala zvladnut vsetky skusky do juna 🙂 mozno prave preto sa nam do teraz nedarilo, lebo je mi sudene mat v lete babo... kedze som aj ja julova 🙂

nina88
27. aug 2009

Tak ja utekám pre cicku... 🙂 Majte sa byby... 😎

blackrose
27. aug 2009

pekny den prajem, paaa 🙂

blackrose
27. aug 2009

Nasla som na webe pekny clanok, ktory by nam mohol pomoct a zodpovie nam niektore otazky ohladom pocatia 🙂 je to dlhe, ale precitajte si to... 😉

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1616/ch...

brisilda
27. aug 2009

black mrkla som si tu stranku 😉 je to tam dobre popisane 😉

blackrose
27. aug 2009

hej, taky konecne jeden normalny clanok... vzdy som nasla len kecy, ale toto sa mi paci 🙂

brisilda
27. aug 2009

ja som to precitala len ta zbezne a tiez sa mi to paci je to tam tak pravdivo napisane hlavne o tej psychike 😉 ak manzelia nie a nie splodit dieta tak si napr. adoptuju a vtedy bum bac a zadri sa im aj vlastne 😉 a tak to byva aj v skutocnosti neni to vymysel a blud

dzou
27. aug 2009

joj velmi pekne to tam je napisane... to mi pripomina, ze mam chodit menej na konika aby mi nesibalo 😀 😀 😀

brisilda
27. aug 2009

dzou asi tak nejako 😎 popripade venovat sa na konikovi inym veciam ako tehu a priznaky a ovu aj ked viem, ze tato teme je na to urcena no mn eosobne nerobilo dobre ked sa preberali priznaky ja som stale cosi nasla a nakoniec prisla mrcha o 2 dni skor ☹ No a teraz mam na teste // ziadne priznaky a je mi dobre 😉

dzou
27. aug 2009

mas //? faaaaaaaakt? a ktory DC si?
presne o tom som pisala, ze stale sa len pozorujem a fakt mi to lezie na nervy.. a presne to si mysli, ze ked budem tehu tak ziadne priznaky mat nebudem, lebo to co vzdy mam je mrcha

dzou
27. aug 2009

joj brisilda som kukala fotky tak su tam// tak gratulujem 😉 dalsia tehula.... joj moc tesim, uz aby aj ja som bola

dzou
27. aug 2009

este musim dopisat... ze vzdy ked tu je nova tehula, co je inac dost casto 😀 tak ma to tak povzbudi, ze sak raz uz to musi vyjst aj na mna, tento cyklus vyzera, ze uz nie tak dufam, ze budem septemborva mm ma narodky tak by mal aspon pekny darcek 😉

brisilda
27. aug 2009

dzou 😀 u mna sa mrcha hlasila stale bolestou prs aj 2 tyzdne pre mrchou a to som ju uz poctivo ocakavala a pripravovala sa na nanu ☹ teraz bolest prs prisla v pondelok v utorok som mala dostat mrku cize na 26DC samozrejme neprisla a pretoze som nebadala na sebe priznaky iba vytok ktory bol u mna nezvycajny a bol len jeden den 😒 ( pripisovala som to spermoskam ktore sa po 3 dnoch rozhodli opustit moje telo )matka priroda sa na mne vysantila aj v podobe bolesti prs ked ma bolelo iba jedno cize jedno bolo naliate a druhe nie 😀 ostatne malickosti som pripisovala roznym faktorom len nie tehotenstvu no vdaka BT som sa rano testla 😉 a bola som v soku 😉 dufam, ze taky mili sok zazije kazda s vas a ja dakujem uz teraz matke prirode ze mi zanechala po blaznivom vystrajani maleho potapaca 😉

dzou
27. aug 2009

no a zase je to to tu 😀 mylim porovnanvanie priznakov 😀 ale musim to napisat... ja som 27DC mrchu cakam zajtra, prsia ma vacsinou zacinaju boliet tak 10 dni pred mrchou teraz zacali az vcera a teda lepsie povedane len jedna bradavka ma hrozne boli, myslim ze je taka citliva v podprde... BT nemeriam tak neviem... ale test som robila na 26DC a nic sak som si stebou vtedy tusim pisala(teda vcera 😉 )ale asi nic...ale dnes som si v robote pisala na papierik- nadej umiera az posledna, kym nepride mrcha mam este asi tak 0.5% sancu... ale keby sme tak tehulovali spolu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre