Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

vrabcek154
19. aug 2009

Caute kocky, tak mne ovulka zacina, citim aj ja bolesti v podbrusku, a dokonca na tom ovulacnom testeri-mikroskope sa nieco crta 😉

barchee
19. aug 2009

reivka, zistím 😀 hahaaaaa, vlastne budem počas celej návštevy u gynda hovoriť v množnom čísle 😀 Dobrý de pán doktor, idem na preventívnu prehliadku ale ešte by som sa chcela spýtať pár vecí, viete, my s reivkou nevieme otehotnieť už 5. mesiac.... 😀 😀 😀 😀

reivka
19. aug 2009

barchééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

barchee
19. aug 2009

hahaaaaaaa 😀 môže byť, ne? 😀 kedy ti má prísť ms?

reivka
19. aug 2009

neblázni ved teraz skončila pred pár dňami 😀

barchee
19. aug 2009

jááááj 😀 tak dobre teda 🤐

bibi24
autor
19. aug 2009

Barchee, no neviem. Vies, ja som nechcela testovat skor, aby som nebola sklamana. Tak radsej cakam, ze co. 😕 Som 31dc, 11 dpo, krcok mam tvrdy, podbrusko pobolieva (ale to nemusi znamenat tehu), prsia nic a nejak sa mi vyhadzala tvar. Tak ktovie. 😒
Ano, mam ist na hormonalny profil, ked dorazi ms...na 3-5 den, tak cakam kedy dorazi a pojdem 😉

reivka
19. aug 2009

ale my máme ešte aj termín mrchy asi podobný, lebo aj ja teraz čakám ovu 😀 človeče barchee kedy ty máš mať ms?

bibi24
autor
19. aug 2009

baby, vy ste pripady 😀 Ja by som sa najradsej na gyndu aj prestahovala...ved nech ju mam po ruke zakazdym, ked mi nieco napadne a to mne skoro stale 😀 Alebo aspon taky utz na domov 😀

reivka
19. aug 2009

utz doma by bol dobrý 😀

kv3tka
19. aug 2009

ahojte....tak,co reivka uz si testovala? 😕

kv3tka
19. aug 2009

...ak budes testovat jak ja minuly mesiac......od 11DC a pozitivny testik som mala az na 21DC....tak to ti jedno balenie stacit nebude...... 😉

karolina23
19. aug 2009

cauko baby som si vas trochu citala zaujimave temy dnes som bola na sono prsnikov idem v piatok na gyndu mu to zaniest uvidime co mi poviem hadam nie zle veci sice mam ten papierik ale neda sa to citat to su tie doktorske vyrazy sranda 😀

barchee
19. aug 2009

reivka, ms by som mala mať 5.9. - podľa jonášovej metódy najplodnejší deň 😀 teraz som 12 DC 😉

brisilda
19. aug 2009

bibi si 31 DC a vydrzis este cakat???? ja som dnes 20DC a uz ma prsty svrbia 😀 😀 😀

karolina23
19. aug 2009

barch a to by si mala mat styk cez ms? aj to spravis ked je to podla jonasa najplodnejsi den 😀

barchee
19. aug 2009

asi nie, príde mi to dooosť nehygienické 😖 ...ale tesne pred ms hej 😀

karolina23
19. aug 2009

myslis ze sa to uchyti aj tesne pred ms?my sme to robili furt tesne pred ms a nic ale mozno tebe to vyjde drzim palceky 😀

brisilda
20. aug 2009

barche ja nevioem na co cakas ved skus cez tu mrchu ako ti radi Jonas 😉 ak sa ti to zda nehygienicke tak ostante v sprche 😀 zmena je zivot 😀 😀 😀 a ktoho vie mozno prave vtedy sa zadari 😉
Ja mam vyhodu, ze mrchu mam mini slabulinku 😵 takze mne to podla Jonasa problem nerobi 😀 😀 😀 a ak nahodou uz to embrijko vomne plava tak su jeho vypocty aj pravdive lebo prave v den ked som mala podla neho plodne dni som mala exs 😀 😀 😀

reivka
20. aug 2009

ahojte baby, ja som včera zabudla urobiť ten ovulačný test 😅 a je tam napísané že sa to má robiť od 10.00 do 20.00 ja som si naň spomenula o 21.00 😅

reivka
20. aug 2009

barchee, ja to mam dostať 6.9. 😀 😀 ved sme jak dvojičky 😀 len nechápem, ked máme 25 dňové cykly a máš to dostať o deň skôr ako môžeš byť 12DC ked ja som 9DC

bibi24
autor
20. aug 2009

Baby, tak ja nic, nie som tehu....nakoniec som nevydrzala samozrejme a urobila som si ten test. A nic. Takze cakam, kedy dorazi ms. ☹

bibi24
autor
20. aug 2009

Rei, nic by sa nestalo aj keby si si to spravila rano, alebo neskor vecer 😉

reivka
20. aug 2009

no ale tam je písané že by mohol byť skreslený výsledok 🙂 😀

reivka
20. aug 2009

a k tvojmu testu bibi ☹ ....bojujeme dalej a čakáme a čakáme a čakáme a čakáme............ na // 😔 😅

bibi24
autor
20. aug 2009

Ved to Rei, len dalej cakat. Ale vies, ked ms meska, tak uz clovek zacne mat nejake nadeje...a ked nic je o to viac sklamany. Ja som vazne si zacala tak v kutiku duse mysliet, ze by to aj mozno vyslo...a vidis, asi nie. Ako si mam povedat, ze uz mi na tom nebude zalezat, ked zalezi? Ako nemam na to mysliet?

reivka
20. aug 2009

bude ti na tom záležať stále to sa nedá povedať si že nebude mi záležať........ale ty si ešte málo DC ešte čiarku môžeš mať ved si len 12 DC nie? a to málokomu tak skoro ukáže

bibi24
autor
20. aug 2009

Rei, ja viem, ze teoreticky ano, ale nechcem byt zase sklamana...ved to iste poznas aj ty. Naco si robit nadeje? ANo, som 12dpo (cize 12 dni po ovulke)

brisilda
20. aug 2009

bibi nebud skalmana aj mne test ukazal / ☹ asi je pokazeny 😀 😀 😀 a dufam, ze o tyzden ukaze // 😉

karolina23
20. aug 2009

ahoj baby ja som si dnes merala BT rano som mala 37,08 dufam ze sa to bude drzat ja som 5 dpo no musim pockat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre