Snažíme sa o bábo,máte nejakú radu?

kikus2292001
16. máj 2019

Chcem vás poprosiť o radu už pol roka sa snažíme o bábätko a všetko je v poriadku a nedarí sa nám neviete čo máme skusit už vážne nsvieme.Obaja s partnerom sme v poriadku.

miska0948
16. máj 2019

Hm, pol roka .. to nieje až taká dlhá doba 🙂 len sa snažte a hlavne sa veľmi nesleduj a nemyslí na to toľko, to príde samo 😊 my sa snažíme teraz 7-my mesiac, tiež som sa stále sledovala, myslela len na "výrobu" bábätká .. teraz som sa na to úplne vykaslala 🙂 so snúbencom si užívame jeden druhého, nemyslím pri sexe na plodenie bábätká .. neviem kedy prebehla/prebehne ovu a som tak spokojná. Som kľudná, nemám stres .. proste čistá hlava .. a ver, že psychika robí veľa 🙂 a ja verím, že sa to čoskoro podarí 🙂 ... Neberieme žiadne vitamíny ani nič podobné.. dohodli sme sa, že to začneme riešiť po roku ak sa nám nepodarí 🙂 do roka je to vraj normálne 🙂

vektricka16
17. máj 2019

@kikus2292001 vyskusajte pit alchemilku...pila som ju pred prvym tehotenstvom a teraz aj pred druhym ( este cerstvym tehotenstvom) .. Osobne si myslim ze pomoze ked ste zdravy a nemate ziadny problem🙂

diaalex
17. máj 2019

My sme sa snažili 7 mesiacov a pomohlo to, že som začala brat femibion a priateľ začal brat zvýšenú dávku vitamínu C, B12 a E. Po mesiaci to prinieslo výsledok 🙂 u nás tiež bolo vsetko ok, ale po tomto sa to podarilo 🙂

evkamotka
17. máj 2019

Nam sa podarilo na 7.cyklus.pol roka sa snazit-to nemate ziadny problem, ze by sa nedarilo. Inak ak chcete podporit muza, spermiogram velmi zlepsuje selen. Ten sa vo vysokej miere nachadza v para orechoch. Staci 5 denne. Odporuca manzel lekarnik ;)

monika20111990
21. máj 2019

Ja z manželom sa snazime uz tri roky uz som po clostilbegyte po pregnyle čaká nás IUI plačem a nebaví ma život keď tá mrcha príde každý mesiac sklamanie pijem alchemilku uzivala som aj inofolic aj inofolic combi ja som už bezradná😭😭😭😭

zildo
22. máj 2019

My sme sa snažili polroka.zacala som užívať femibion a o mesiac som si našla ll..tak asi nie je na škodu brat nejaké vitamíny na podporu tehotenstva.

beie
29. máj 2019

@kikus2292001 mne lekár odporučil cvičiť podľa Mojzisovej cviky pre otehotnenie. Inofolic - vravel že má viacero pacientov, kt. Zjavne pomohol. Uzivat Max 3 - 4 mes. Vitamíny B, D, omega3, Se, Zinok, C ale nie počas plodneho hlienu. Dobrý spánok. Obmedziť cukor pšenicu mlieko - kvôli imunite.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre