Snažíme sa o bábo vyše roka

baby09
25. máj 2021

Cauko Zienky,

S priatelom sa snazime vyse roka o babo . Partner bol na testoch a je ok moje krvne testy su tiez ok . Skusili sme vela veci ale uz si neviem dat rady. Kazdy mesiac nic. Co pomohlo vam?

baby09
autor
26. máj 2021

@patuska00 och to mi je luto. Azda na dalsi mesiac sa podari. Ako casto tam musis chodit?

patuska00
26. máj 2021

@mey8 ano mam nizke hormony ,a v čechach to je dost daleko myslim . A darovane vajka sme chcely s manželom ale pan doktor povedal že na co budem mat svoje vajicka neviem este raz pojdeme do centra a sa porozpravame s doktorom musim cakat na menstruacia ked pride ale manzel uz nechce ist inekcji boli skoda ze som sa pichala

patuska00
26. máj 2021

@baby09 ano nech sa dari ako si myslim ako ja nie len mne ale kazdej zene boh je snami

mey8
26. máj 2021

@patuska00 tak prístup tvojho dr. mi príde nanjvýš zvláštny... pretože pokiaľ máš tak nízke AMh, že nepotrebuje za potrebné zobrať ani 2 folikuly (aj keď 2 je fakt málo, pokiaľ si nebola v natíve)) ale zas tlačiť ťa neustále do stimulácie pokiaľ tvoje vaječníky nepracujú a nemáš ani dostatok folikulov tak mi to príde zbytočné... v tom prípade je darkyňa naozaj dobré riešenie.... takto platíš stále za stimulky ktoré nikam nevedú.... a z prvej stimulácie ste mali koľko folikulov odobraných a koľko z toho bolo oplodnených?

rita0123
26. máj 2021

ahoj rozmýšľam že keď som bola u toho 19.5.a povedal mi že ovuláciu som už mala a keď som sa pýtala keby nastala tak povedal tak dva dni dozadu a potom ten zapal mohla som aj otehotnieť vieščo prsia ma bolia a pichá má ako keby v maternici ale neviem či je to ten zapal alebo uhnezdenie.alebo prichádza menzes ,,,🤷🤷🤦
Poraďte mi

patuska00
26. máj 2021

@mey8 z prvej stimulacie tiez boli dve vajicka oplodnili sa obe ale potom prestali boli uz nezive no akoze dalej prestali sa vyvijat v inkubatore tak nam povedala kordinatorka

andreaak05
26. máj 2021

Kazdy to ma uplne ine. Jednej zabere macha, jednej gynex, jednej aschwaganda, jednej vysetrenia, jednej skoncenie so stresom. To je tak individualne. Uz som pocula o tomto vsetkom plus parova joga a lymfodrenaz. Ani to nemusi byt o tom, ze by zrovna to pomohlo, ale mozno niekomu sa podarilo otehotniet po nejakej takejto aktivite ako napr parova joga a pripisuje to tomu. Ktovie, kedy pride cas na nas. Hadam coskoro 🙏

andreaak05
26. máj 2021

A stale aj tak nechapem, ako moze niekto napisat, ze to mame prestat riesit. Pocula som o pripadoch, ktore ozaj na seba vyskocia v den ovulacie, jak kobylky. My to berieme tak normalne zdravo. Sexujeme, ked je chut, ci je ovu, ci nie. Ale ked chceme babo, ako to mozme neriesit? Kazda si minimalne podvedome sleduje ovulaciu, ci mylim sa?

emily13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominikaakinimod
2. jún 2021

@baby09 rok a pol snaženia mesiac brania inofolicu zdravá strava a boli dve čiarky😊

evina0
3. jún 2021

@baby09 skusala si uz bylinne produkty tradicna cinska medicina?kopec zenam produkty pomohli a su tehotne.

baby09
autor
5. jún 2021

@evina0 cinsku medicinu som neskusala.asi sa ns to pozriem. Dakujem

evina0
9. jún 2021

@baby09 ak by si chcela rada ti pordim. Napis mi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre