Snažíme sa o bábo vyše roka

baby09
25. máj 2021

Cauko Zienky,

S priatelom sa snazime vyse roka o babo . Partner bol na testoch a je ok moje krvne testy su tiez ok . Skusili sme vela veci ale uz si neviem dat rady. Kazdy mesiac nic. Co pomohlo vam?

fifina75
25. máj 2021

@baby09 bilingsova ovulacna metóda

baby09
autor
25. máj 2021

@fifina75 dakujem pozriem

baby09
autor
25. máj 2021

@fifina75 prave som si to precitala a skusali sme aj to . Znama nam to odporucila

emily13
25. máj 2021

@baby09 My uz sice syna 6r mame , ale chceli sme druhe a tiez za rok son nesla chytit, zacala som sa zdravo stravovat (90dnova dieta) par kil som zhodila ...a boli sme pred mesiacom u znamich vinko a taaaak potokom :D prisli sme domov pomilovali sme sa ani umyt som sa nesla (teda hned potom som zaspala)a od toho divokeho rana som mala deň do ovulky a tada a menstrucia meskala 10 dni a sup dnes som 6tt+4dni... ”

matus7030
25. máj 2021

@baby09 skúste ďalšie vyšetrenia. Ja som mala základné u gyn. tiež v poriadku, ale inde sú problémy. Treba endokrinológiu, hematológiu, reprodukčnú imunologiu, genetiku. Hľadajte ďalej. Držím palce

patuska00
25. máj 2021

Ahojte zeny pridavam sa k vam lebo tiez mam taky problem s otehotnenim snazime sa uz vyse 7 rokov 🙁a nedari sa nam

angela1989
25. máj 2021

@baby09 my sme sa tiež vyše roka snažili. Moja dr mi odporučila nosifol a boli sme aj na vyšetrenia s manželom na reprodukčnej klinike. Stačilo mi mesiac pobrať nosifol a výsledky z vyšetrení sme sa už ani nedozvedeli, lebo sa nám hneď zadarilo a ostala som tehu. Pri druhom sme sa snažili 5mesiacov a nič, pobrala som opäť mesiac nosifol a ostala som druhý krát tehotná

patuska00
25. máj 2021

Gratulujem a drzim palce vam

sono2
25. máj 2021

@angela1989 akurát toto ak je hormonálne ok jej rozhádže cyklus. Toto pomáha dievčatám s pcos alebo inej hormonálnej chybe.
Tento liek by som neodporučila. Môže jej to poškodiť
Treba riadne vyšetrenia popozerať hlavne vyšetrenie vajcovodov

angela1989
25. máj 2021

@sono2 je to výživový doplnok, žiadne hormóny

sono2
25. máj 2021

@angela1989 ja viem
Aj gynex sú len kvapky a tiež nesadnu každej a tu to len bylinky

petraaa1109
26. máj 2021

My sme sa takisto snažili takmer rok, neviem čo všetko napokon zabralo, ale začali sme užívať obaja Macu peruánsku STRONG a jeden mesiac sa mi dosť zmenil režim - zrazu som ostala doma celý mesiac - žiadne stresy, pokoj a napokon sa stalo 🙂

mey8
26. máj 2021

my sa snažíme 10r. a kupodivu stále bojujeme...😖 takže jeden rok nič nie je... skús repro centrum ... overené babské rady nepomáhajú...ani rady z MK. to čo fungovala pri inej, ešte neznamená že zafunguje u teba... daj si skontrolovať AMH, FSH, LH, a všetky hormóny..

baby09
autor
26. máj 2021

@emily13 my sa presnejsie snazine 15 mesiacov. Stravujeme sa zdravo poslednych cca 8 mesiacov. A alkohol ja osobne velmi nemusi. Ale tak aj nam sa azda podari ked niekam vypadneme konecne s domu 😉. Gratulujem inac 💓

baby09
autor
26. máj 2021

@matus7030 my zijeme v anglivku takze tu je to trozka ine. Sme odporuceny na kliniku co sa zaobera plodnostou ale tak kedze je korona to trva uz asi 2 mesiace plus ase aspon nejake dalsie 2 cakania kym nam vobec len zavolaju a kto vie o kolko mesiacov nam daju termin.

baby09
autor
26. máj 2021

@patuska00 a boli ste aj na vysetreniach?

baby09
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baby09
autor
26. máj 2021

@patuska00 dakuje. Napodobne . Ak sa zadari ozvite sa .

patuska00
26. máj 2021

Ano bola chodim do gyn car v kosiciach

baby09
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baby09
autor
26. máj 2021

@angela1989 nosifol som tiez skusila ale nic .

baby09
autor
26. máj 2021

@sono2 dakujem. No ja som bola v minulosti tehotna ale prisli sme o babo v 16 tyzdni . Takze s otehotnenim by nemal byt problem aspon co.mi moja doktorka tvrdi

baby09
autor
26. máj 2021

@petraaa1109 ja som bola doma minuly rok skoro 6 mesiacov bez stresu a oddych a nic....

baby09
autor
26. máj 2021

@mey8 hormony mam vsetky ok aj ostatne veci len vitamin D mam nizky inac vsetko ok.

baby09
autor
26. máj 2021

@patuska00 a prisli na nejaky problem? Neodporucili vam umele oplodnenie?

rivini
26. máj 2021

@baby09 mne pomohol vysoko davkovany agnus castus (120 mg).

patuska00
26. máj 2021

@baby09 ano mala som ist tento mesiac na umele oplodnenie ale pan doktor mi vajicka nezobral lebo dom mala iba dve vajicka a na druhy vajecnik mam zrastty uz neviem co mam robit chodim tam uz pomaly 3 roky a stale nic 😢😢

mey8
26. máj 2021

@patuska00 kam chodíš do centra? a čo tvoje AMh? lebo len dva folikuly sú akosi žalostne málo,,,

patuska00
26. máj 2021

@mey8 do košic ano je malo aj prvy krat so mala tiež iba dve vajicka tak ja nemam pravidelnu menstruaciu musim brat dufaston kazdy mesiac az vtedy mam mrnzes

mey8
26. máj 2021

@patuska00 predpokladám, že máš aj nízke AMH, júúj no a nerozmýšľala si nad centrom v čechách? alebo prípadne darované vajka? ...lebo ak je problém v AMH a máš ozaj nízku zásobu tak by to bolo riešením... nerozmýšľala si nad touto možnostou?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre