Je možné, že otehotniem?

anjelikrm
27. dec 2021

Mala som pohlavný styk s mojím partnerom on mal ejakuláciu utrel spermie a pokračovali sme v pohlavnom styku..... Je možné že otehotniem ??

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nevenka
27. dec 2021

@bambulienka25 ake kvapocky, vsak utrel a VSETKY spermie 😅 a potom pokracovali...🙈

nevenka
27. dec 2021

@anjelikrm ak si mala plodne dni, co asi nevies, ci si mala alebo nemala, tak je vysoka sanca, ze ano.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noemikatka
27. dec 2021

@anjelikrm kedy máš dostať ms?

ladycat2021
27. dec 2021

Ja si myslim, ze ak je sex bez ochrany, tak riziko otehotnenia je tam vzdy. Alebo sa mylim ? 😀

lenka7477
27. dec 2021

prerušovaný sex neznamená istotu ... istota že otehotnieš ? Je veľká .

nevenka
27. dec 2021

@lenka7477 no, lenze nie je preruzovane ako prerusovane, vsakze. Nam sa takto veru za 18 rokov nehoda nestala, ale nikdy sme nerobili taketo pokusy, ze ved utriem a o chvilku znova 😅

lenka7477
27. dec 2021

@nevenka ja som si to myslela tiež...utrel a išli sme ďalej ...a máme Luciu 🙂

ladycat2021
27. dec 2021

@nevenka tiez sa mi to este nestalo.. tak ako s mojim ex tak i s terajsim partnerom.. 😅 ale mozno je to aj o stasti 😀

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bennn
27. dec 2021

Vždy môžeš, keď máš styk. S tým musíš rátať. ... Ale keď si nezodpovedná tak máš smolu. Bez si skúšaj, keď už aj keby sa to stalo, tak by si sa vedela zariadiť a postarať. Čiže by z toho nebol problém.

kulumulu123
27. dec 2021

@anjelikrm koľko máš prosímta rokov???

mariska1989
27. dec 2021

@anjelikrm ak máš plodné pravdepodobnosť tam je ak to bolo teraz niekedy šla by som si kúpiť tabletku PO . Je do 72 hodín ... Je to prerušovaný sex .aby som ťa uviedla do správnej koľají v jeho pen......e je trubica cez ktorú ide moč ale aj spermie po sexu v tej trubicu vždy ostane niečo takže naj na pokračovanie v sexe je aby šiel na záchod sa vymočiť a vtedy by bola aká taká istota že nedostaneš tehotná no s pokusom utrpel a pokračoval máš pravdepodobnosť 85% že ostaneš ak si mala plodné dni

matovicova
28. dec 2021

To je ako ten vtip:
Mohu otehotnit z orálneho sexu? Jestli si p..a, tak áno 😂

anjelikrm
autor
28. dec 2021

@noemikatka Na budúci mesiac 20.1.2022

noemikatka
28. dec 2021

@anjelikrm tak pochybujem že si mala plodné ani ale všetko je možné 🙈 počkaj do 20 a urob si test

anjelikrm
autor
28. dec 2021

@noemikatka dobre a ďakujem 🥰 a ešte by som sa chcela spýtať že keď sme mali styk po druhý krát tak ja som sa s prepáčením urobila ... Preto si niesom istá o tehotenstve

noemikatka
28. dec 2021

@anjelikrm s tým orgazmus nemá nič spoločné jediné čo ti ostava počkať na menzes a už používať kondom ak nechcete dieťa

anjelikrm
autor
28. dec 2021

@lenka7477 a to takým istým spôsobom ste otehotnela???

anjelikrm
autor
28. dec 2021

@noemikatka začnem s antikoncepciou

noemikatka
28. dec 2021

@anjelikrm pozor nato ani tá nie je 100% tak nech Radcej vždy vyberie alebo ochrana

anjelikrm
autor
28. dec 2021

@noemikatka ďakujem za radu 🥰

noemikatka
28. dec 2021

@anjelikrm poznám ženy ktoré otehotneli aj cez antikoncepcia a najhoršie natom je že muži ich mali za klamarky že ju nebrali ako mali a ostali samé z deťmi 😔😔

lenka7477
28. dec 2021

@anjelikrm áno

anjelikrm
autor
28. dec 2021

@noemikatka to je veľmi smutné 🥺🥺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre