Snažíme sa o druhé bábo a nedarí sa

mirka1473
26. feb 2012

JE TU NIETKO KTO SA POKUSA O DRUHE DIETATKO?NAM SA NEDARI UZ VYSE POL ROKA SOM Z TOHO DOST SKLAMANA... 😔

monr
26. feb 2012

Pridaj sa prosím do nejakej diskusie, je ich tu dost.

mmaarriinnaa
26. feb 2012

ja 😀 aj ja mám také pocity ako ty ,,, hoci máme malú princeznú , veľmi túžime aj po druhom dieťaťa . ,,, čakáme, čakáme - a nič - vstupujem s nádejou do každého jedného mesiaca- možno tento mesiac...

mirka1473
autor
26. feb 2012

Dakujem skusim sa na to pozriet a prestudovat.....ja viem ze je to malinko ale uz sa akosi neviem dockat... 🙂

mirka1473
autor
26. feb 2012

@mmaarriinnaa to som rada ze nie som jedina ktora takto caka na druhe babetko dufam ze sa nam raz podari ja kazdy mesiac verim ze tento to uz bude urcite a kolko sa snazite vy???

lucka1987
26. feb 2012

@mirka1473 tak to ta uplne chapem.. kazdy mesiac ked dorazi menzes je pre teba sklamanim.. a cakas kedy tie hnusne cervene dni jedneho dna nedojdu ... poznam to az az . neboj... a prve babo sa podarilo hned ?

mirka1473
autor
26. feb 2012

@lucka1987 praveze na prve babo sme cakali 3 rocky ale mala som 5 cm myom na maternicy a az ked mi ho vybrali tak som otehotnela...vies teraz som este viac sklamana ze nemozeme mat babetko pri tom lekarka tvrdi ze som uplne v poriadku...

lucka1987
26. feb 2012

@mirka1473 a mm je ok ? bol aj on na vysetreni ? my sme boli obaja na vysetreniach .. ja som mala horsi horm. profil

mirka1473
autor
26. feb 2012

manzel je uplne v poriadku bol na vysetreni vprvom rade ja si mylsim ze mam len smolu kto vie lekarka tvrdi ze je to vsetko o psychike lenze nemysliet 😒 sa na to neda to urcite vies aj sama nie??

lucka1987
26. feb 2012

@mirka1473 ved jasne.. lahko sa phovori ze netreba nato mysliet.. aj keeed... ja som tri krat otehotnela.. v dobu ked som to vobec necakala... prvy krat to bolo ked som sa uz na znazilkovanie chcela vykaslat.. dla som si zavazok, ze na rok pojdeme na nejaky spoznavaci zajazd drahsi a riadne si uzijeme nejake dobrodruzstvo v indii alebo tak... a uz som sa do toho sna o dovolenke tak vcitila ze mesiac nato som ostala tehu.. zial skocilo sa to v 10 tt .. o mesiac nato som mala strasne depky a ked sme sli na vianocne nakupy do hypermarketu tak som sa tam psych. zrutila.. vsade same tehulky.. jednoducho mi bolo jednno ci ma ludia vidia alebo nie.. strasne som sa rozplaala, a nemohla som lapit dych.. a o den nato na vianoce som otehotnela . a mame krasneho Mareka... no a treti ktar. bolo to pred mesiacom, ked som ani vo sne nemyslela ze otehotniem, no to sa tiez skoncilo v 6 tt.
naozaj treba vypnut.. a sustredit sa na ine veci.. vtedy to ide lepsie.. len je to takze prehupnut sa do takeho stavu aby sme na to nemysleli

manamani1
26. feb 2012

@mirka1473 aj my.od augusta!

bejkatonik
26. feb 2012

Mirka,nechcem byť múdra ako tvoja lekárka, ale fakt je to najmä o psychike. My sme sa tiež kedysi pokúšali o druhé dieťa - syn (teraz má 17), mal 2 roky a chceli sme druhé, že budem pokračovať v materskej. Ale nedarilo sa a keď mal 4, tak mi môj "doky" povedal, že čo chcem, veď už jedno mám!!! Chodila som každý deň z práce pre poštu a hneď vedľa pošty máme kostol. Denne som sa tam zastavila a modlila sa, aby som konečne otehotnela. A keď som už prestávala veriť a v robote bolo toho naozaj veľa, tak som sa v tom kostole modlila nasledovne: Pane Bože, asi nie sme hodní mať viac detí, asi nám to jedno stačí, odo dnes sa tu zastavovať nebudem a nebudem ťa ani prosiť o ďalšie dieťa - nemám už na to energiu a momentálne ani čas. A predstav si, dva mesiace na to som otehotnela - po 5,5 roku. Dnes mám 4 deti (najmladší má 10 mesiacov a najstarší ho s frajerkou kočíkuje). Takže, ak s ti aspoň trošku dá, zamestnaj svoju myseľ niečím iným a ono to príde... Veeeľmi ti budem držať palce. Bejča

mmaarriinnaa
27. feb 2012

@mirka1473 malá sa nám narodila -2010 a doktorka mi povedala, aby sme rok počkala , lebo som rodila cisárskym - takže už sa snažíme rok . Aby som na to nemyslela, tak som sa rozhodla nastúpiť do práce na pol uväzku - som učiteľka . Aj na malú sme čakali 3 roky - chodila som na hocijaké vyšetrenia , brala tabletky , injekcie - Pregnyl a jedného dňa som povedala dosť a som otehotnela .tak dúfam, že na toto druhé tehotenstvo nebudem čakať 3 roky .

mirka1473
autor
27. feb 2012

@mmaarriinnaa aj aj som tak isto rodila cisarskym rezom a taktiez sme cakali na maleho tri rocky tak si presne ako ja budem nam obom drzat palceky...

moniciak
27. feb 2012

@mirka1473 Ahoj pól roka to je naozaj ešte v pohode neboj sa toho 🙂
@mmaarriinnaa
@bejkatonik Ale je to tak my sme tiež niekolko mesiacov chceli dieťatko a potom som si robila negatívne testy... A potom mi už meškala 5 dní tak som si kupila test a ešte si doteraz pamatám ako som si v duchu povedala že "zas vyhodené peniaze" 🙂 A bol pozitívny 🙂 A naša Monika má dnes už rok a tešíme sa na ďalšie trochu neskor keď Boh dá 🙂 Prajeme skoré šťastné správy 🙂

mirka1473
autor
27. feb 2012

@bejkatonik no teda ako vydim tak tiez si dlho cakala aj ja sa modlim kazdy kazduciciky den ruzenec aby sme to dietatko mali najviac ma ale trapi ze svagrina je teraz v osmom mesiaci tehotenstva kazdy sa s nou tesi ze bude mat babetko a na mna len smutne pozeraju vcera sme boli an anvsteve a mne bolo normalne do placu.....Pritom neviem preco mam take pocity ked uz jedno dietatko mam

mirka1473
autor
27. feb 2012

@lucka1987 ono je na to najlepsie nemysliet ale neda sa to mozno keby som chodila do prace bolo by to ine ake ked si stale takto odma tak sa sustredis len na to jendo ci pridu alebo nie?tak isto cakam aj tento mesiac ale uz teraz ma pobolieva brusko ako na manzes a pritom mi ma prist az o 10 dni tak uvidime...

irsina83
27. feb 2012

aj my sa snazime a zatial sa nedari....problen je u mna mam PCO...a preto si myslim, ze tak rychlo sa ani nezadari ☹ ....

bamartinka
27. feb 2012

ahoj, ja som nemyslela, len som vedela, ze by sa mi pacilo rodit niekedy v maji a sup, rodila som v septembri (cize trosku skor 🙂) A to som aj kojila.... nechavali sme tomu volny priebeh, respe. sme na to ani nemysleli a nesledovali sme nic. Vlastne ja nie, ale ako som si vsimla, moj muz mal lepsi prehlad o mne ako ja sama 🙂

moniciak
27. feb 2012

@mirka1473 Nechcem bYť filozof ale pochybujem o tom že na teba smutne pozerajú veď máš malé určite nádherné dieťatko na takú sa msmutne nepozerá 😉

mirka1473
autor
27. feb 2012

@moniciak mozno len mne to nejak tak pripada kto vie....

danu
27. feb 2012

@mirka1473 pridaj sa do tem na ktore ti dala linky lucka1987

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre