Snažíme sa o miminko. Môžem chodiť do solária?

katarina196
30. mar 2012

ahojte zienky snazime sa miminko ale mam dost ledu pokozku a chcela by som obcas zajst do solaria, mozeme to moze my to uskodit. dakujem

efa1901
30. mar 2012

ja som chodila na solarko aj v case ked som bola tehotna,jasne,ze som ale o tom nevedela ale hned ako som zistila,ze cakame mimco tak som s tym prestala,predsa len to moze babatku uskodit

katarina196
autor
30. mar 2012

@efa1901
ahoj takze ked by som isla 2 alebo 3 krat do tyzdna tak by my to nemalo ublizit pretoze sa uz viac ako 1 rok snazime o mimino:(

efa1901
30. mar 2012

@katarina196 podla mna je to dost casto a hlavne ked mas svetlejsi typ pokozky,mne bolo povedane,ze na solarko by som mala ist 60 x za rok ,cize si to treba rozratat,ale asi je to individualne a zalezi na type pokozky 🙂 a hlavne treba zacat z mensim poctom minut a po urcitej dobe si ich zvysit,aby si sa nespalila

sissy27
30. mar 2012

solárko ako také neuškodí, problém je zvýšená teplota - tak isto ti povie dr., že sa nemáš v lete vystavovať priamemu slnku, je to kvôli tomu,aby nedošlo k prehriatiu organizmu a následne k predčasnému pôrodu... ak nevyhnutne potrebuješ byť hnedá, tak vyskúšaj nástrek cukrovým roztokom, ale teda treba ho opakovať, lebo sa umyje...

baklik
30. mar 2012

@sissy27
@katarina196 to je fakt, ziadne solarko nech ti teraz ani nenapadne! ja mam tiez bledu pokozku a v lete som sa opalovala tolko krat, ze na prstoch jednej ruky by sa dalo spocitat. ale vzdy, ked som brucho vytrcila na slnko a nechala nan prazit, tak maly bol taky nepokojny ze az. potom som to riesila tak, ze som si brucho prekryla bielym trickom a bolo to v pohode. ale celkovom som pocas tehu mala citlivejsiu pokozku, takze som sa bud hned spalila, alebo sa mi zacala vyhadzovat alergia na slnko. takze som skoncila aj tak vzdy pod slnecnikom.
jeden rok bez opalenia isto prezijes! 😉

baklik
30. mar 2012

@katarina196 ale ako tak citam, vy ste este len vo faze snazenia.... tak neviem, obcas hadam mozes skocit a ked zistis, ze si tehotna, prestan s tym.

tobasko
3. sep 2012

@efa1901 AHOJ MOZES MI PROSIM PORADIT????MENZES MI MESKA 2 TT BOLA SOM U LEK. A NA SONE NIC NEVIDNO AJ TESTY NEGATIVNE A MAM POCKAT DVA TYZDNE AK NEPRIDU DA MI INJEKCIU ABY MENZ,PRISIEL JA SOM VSAK ISLA DO SOLARKA NA 15 MIN LEBO SOM SI MYSLELA ZE KED NIESOM ZE MOZEM ZATIAL CAKAM NA MENZES CHCEM SA SPYTAT ZE KEBY SOM AJ BOLA TEHOTNA USKODI TO BABETKU??? 😢 😢 😢 SOM ZUFALA BOJIM SA JA SOM UPLNE NEROZMYSLALA MYSLELA SOM ZE KED VSETKO NEGATIVNE ZE MOZEM TERAZ SA BOJIM ZE CO AK NAHODOU DAKUJEM ZA ODPOVED

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre