Snažíme sa od novembra 2017

happy9911
9. nov 2017

Ahojte, vytvorila som tuto temu aby som si mohla pokecat z niekym,kto je v podobnej sitacii a preziva to iste ako my dvaja s mojim manzelom..ale hlavne ja 🙂))).. Snazili sme sa uz pred mesiacom ale nevyslo to, skusame dalej.. Sme spolu 7 rokov a v septembri tohto roka sme mali svadbu...Manzel ma 29 a ja 23..zivotnaaa laska...🙂.. Dufam ze sa v tejto skupine,budeme podporovat a kazda si prideme na svoje ...Volam sa Adriana a budem rada ak tu spoznam taketo snazilky ako som ja 🙂 cmuk

lilyianka
9. nov 2017

@happy9911 tak drzim palce a nech vam to coskoro vyjde

veronika2703
9. nov 2017

ahoj 🙂 my sa snazime 5 mesiacov...mesiac co mesiac cakaam, kedy pride alebo nepride MS..

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lelenavydaj
12. nov 2017

Dovolim si napisat moju skusenost. Snazili sme sa,resp. Nedavali sme si pozor od 10/2015 a kazdy mesiac som bola ako na ihlach,ci mens.pride. Stale prisla...
Nechcela som menit pracu aj ked som nebola spokojna,lebo ved som planovala ist na matersku! Od januara 2017 som sa zacala zdravo stravovat, chodit dvakrat tyzdenne do fitka, v aprili som zmenila pracu, v maji gynekologa a v juli som otehotnela! Prislo to ked som sa na to nesustredila. Hovoril mi to asi kazdy v okoli ze nemam na to mysliet, viem ze sa to jednoducho neda ale nam to predsalen tak vyslo.
Drzim vam palce, odkazujem, nebojte sa zmeny!

trinneo
15. nov 2017

Ahoj, pridávam sa do diskusie aj ja... s manželom sme sa začali snažiť už od konca septembra, ale skôr to reálnejšie bude až teraz od novembra, tak uvidíme čo a kedy bude... ja som mala horší nábeh, pretože som niekoľko rokov brala HAK, takže kým sa to celé upraví a pod. čakám že to prvé mesiace bude ťažšie😀, ale tak uvidíme😀

sevcikovaanna
15. nov 2017

Ahoj ja sa tiez pridam...snazime sa skoro 2 roky po potrate ...pred mesiacom sme boli na ivf ale neuspesne....ja velmi tuzim po krpcekovi mozno preto sa nedari ....no tajne dufam ze do konca roka sa stastie usmeje...kazdy hovori ze psychika robi svoje...no nikto nevie ako tuzime po drobcekovi...
Baby verim ze kazda dostaneme ten najkrajsi darcek pod stromcek ved budu vianoce a zasluzime si to

lucinocka
15. nov 2017

@trinneo po HAK vacsinou baby otehotneju ryhclo

trinneo
15. nov 2017

@lucinocka vraj áno, ale absolútne netuším, aký a kedy mám cyklus, takže teraz som každý deň v očakávaní, či príde MS alebo nepríde🙂

laura1989
21. nov 2017

Môžu sa pridať aj baby ktoré sa snažia od novembra 2013 ? 😂
Veď november ako november 😍
Ale teraz mám z toho už dobrý pocit 😍
3 roky som stratila bohužiaľ pretože som nevedela že mám problémy so štítnou žľazou 😔

hipollita
21. nov 2017

@happy9911 Ahoj, my sa snažíme tiež od októbra, čiže teraz druhý mesiac 🙂 Ale v októbri to bolo tak vselijak, teraz v novembri som už sledovala aj plodné dni intenzivnejsie :D Akurát zajtra by som mala dostať menštruáciu, tak som zvedava či príde :D:D
A niečo o mne - my sme mali svadbu rok a pol dozadu (spolu sme 4 roky), ja mam 27 a manžel 34.

Tak dúfam že sa nám všetkým bude dariť podľa našich predstav🙂

hipollita
23. nov 2017

Ahojte, tak nakoniec ms neprišla a tak som si dnes spravila test. Myslíte si, že sa podarilo? 😇

laura1989
23. nov 2017

@hipollita 😍😍😍😍 určite gratulujem ❤️

hipollita
23. nov 2017

@laura1989 Ďakujem, ale ešte je tá druhá čiarka taká celkom slabá tak neviem ci sa mam na to úplne spoliehať :D Asi si ešte spravim nejaký test o tyzden pre istotu. Ale ak by to bola pravda, tak je to sila :D
Dúfam, že aj od teba tu čoskoro uvidime nejaký testik s dobrou správou 🙂

annie89
23. nov 2017

@happy9911 Ahoj, Adriana 🙂
vítam ťa medzi snažilkami 🙂 My sa s priateľom (svadbu ešte len plánujeme uskutočniť) snažíme posledný mesiac. Takže viem presne ako sa cítiš 🙂
Držím vám palce a dúfam, že sa čoskoro podelíme o samé dobré správy! ;)

laura1989
24. nov 2017

@hipollita čiarka je slabá ale žiaden duch 😍 určite sa Vám podarilo a ešte k tomu tak rýchlo to je fakt krásne 😍
Ďakujem posnažím sa mám z toho dobrý pocit nech mi vydrží lebo to je tiež dôležité veriť si 👍

hipollita
24. nov 2017

@laura1989 Tiez som prekvapena, ze tak rychlo :D Z toho, co som citala a pocula som si myslela ze to bude trvat o dost dlhsie, ale asi je to teda velmi individualne.
Aj ked stale mam take podivne pichania v bruchu sem tam, tak neviem ci je to uplne normalne...
A urcite sa aj Vam podari a dufajme, ze budete mat uz na Vianoce "maly darcek" 🙂

nikol2122017
25. nov 2017

Ahojte pridávam sa aj ja.😊 S priateľom sa snažíme už od 7 Októbra. Heh no hneď v Októbri mi meškali krámy 3 dni. Vravela som si, že to nie je možné aby na prvýkrát sa podarilo. Robila som si testík no žiaľ negatívny. A o deň na to večer som dostala celkom silnú ms. Tak reku, že nevadí podarí sa nabudúce. Tento mesiac prišla ms tak ako mala čiže 15. S priateľom sme mali sex aj cez menštruáciu potom teraz nedávno 23. Tak uvidíme, či sa nám podarilo teda.😇😊😊 Inak vám všetkým do jednej baby prajem aby všetko vyšlo tak ako si prajete.❤❤

laura1989
25. nov 2017

@hipollita môžem sa ta opýtať ako sa cítiš 😍 spinila si po ovulke ? Mna by zaujimalo či to všetky ženy musia 😊

nikol2122017
25. nov 2017

Babenky a chcem sa spýtať.
Síce mi ms prišla 15 ale bol kratšia slabsia a bezbolestná pričom ja mávam dosť bolestivú. A skôr by som ju prirovnala ku špineniu lebo jeden deň som mala slabú úplne minimálnu a na druhý a tretí až piaty deň len také špinenie. Čo by to mohlo byť?

sivypegas
25. nov 2017
hipollita
25. nov 2017

@laura1989 nespinila som vôbec a ani žiadnu krv som zatiaľ nevidela od poslednej ms, mala som akurát tak biely vytok a zdalo sa mi ho počas dňa dosť:D Jedine co som cítila zhruba tak týždeň po ovulke bolo, že ma v jeden celý deň hrozne bolelo/pichalo v podbrušku. A ďalšia vec co mi prišla zvláštna, že doteraz keď som mávala mať ms, tak ma par dni predtým pobolievali prsia + podbrusko a akoby som vždy cítila že sa mi otvára ten krcok a že už má cez neho niečo tiecť. A teraz pred ms bolo všetko rovnaké až na ten krcok - nič som akoby vo vnútri necitila....+ mávam dosť pravidelnú ms (30-31 dní za posledný rok), tak sa mi nepozdavalo že meska :D
Teraz mam dilemu, že kedy mám ist k doktorovi...ja rozmýšľam či nestačí tak v polovici decembra. Alebo je to skoro a mám ísť až v januari? Čo myslíš?

happy9911
autor
25. nov 2017

Moje ovu testy dnes rano, cize sa posnazime, aj ked beriem antibiotika a som chora, dame tomu sancu 😘

hipollita
25. nov 2017

@happy9911 určite skúste, teraz je najlepšia šanca, aby sa podarilo 😇

laura1989
25. nov 2017

@hipollita ja som niekde čítala že take 2 týždne od meškania sa môže už ísť k lekárovi ale neviem presne 😊
Ďakujem ti za odpoved ja som si myslela že každý má pri uhniezdovani trosku krvy ale som rada že to tak nieje 😊

larosabigi
25. nov 2017

Áno po 2 týždňoch meškania môžeš ísť k lekárovi. V októbri sme si povedali že sa budeme snažiť o druhé. Tak ako pri prvom som si nasadila Nosifol a 8.11. som mala ovuláciu, a bum podarilo sa 😊 dúfam že bude všetko v poriadku 😊 test som si robila 3 dní pred mrchou a slabý duch a potom v deň meškania a musím napísať že až okolo obeda nebol to prvý ranný moč a test bol pozitívny 😊 prajem veľa šťastia a úspechov kocky nech sa podarí 😍

annie89
25. nov 2017

Ahojte 🙂
Tak ako vám to ide?
Ja mám zajtra dostať svoje dni. Dva týždne deň čo deň mi je na zvracanie, prsia väčšie o 2 cm, pichanie v podbrušku a tehotenske testy? Tie sú rad za radom negatívne...
máte niekto podobné "problémy"?

slniecko527
25. nov 2017

ahojte...aj ja sa pridávam, aj keď sa začneme snažiť od decembra kvôli mojej liečbe imunity...vám ktoré sa snažíte už teraz držím prsty 🙂

laura1989
25. nov 2017

@annie89 ja mám dostať až o týždeň tak už sa teším 😂😍 prsia naliate bolestivé ale umna to bude asi z hormónov zmenšila som si dávku tak telo štrajkuje asi 😔

sophinka17
25. nov 2017

@annie89 u mna tie iste “priznaky” uz od ovu.. teda nie je mi na vracanie ale inak to iste. Som ale len 10 dpo cize by priznaky nemali este byt. Dnes som si robila test a snehobiely :(

annie89
25. nov 2017

@sophinka17 šľak to traf aj s testami... :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre