Snažíme sa od novembra 2017

happy9911
9. nov 2017

Ahojte, vytvorila som tuto temu aby som si mohla pokecat z niekym,kto je v podobnej sitacii a preziva to iste ako my dvaja s mojim manzelom..ale hlavne ja 🙂))).. Snazili sme sa uz pred mesiacom ale nevyslo to, skusame dalej.. Sme spolu 7 rokov a v septembri tohto roka sme mali svadbu...Manzel ma 29 a ja 23..zivotnaaa laska...🙂.. Dufam ze sa v tejto skupine,budeme podporovat a kazda si prideme na svoje ...Volam sa Adriana a budem rada ak tu spoznam taketo snazilky ako som ja 🙂 cmuk

lula313
20. jan 2018

@uniquegirl bohužiaľ nie😕ale ako som písala, mne vychádzali testy pred MS negatívne, žiadneho ducha som nemala a to som kupovala drahe testy s najvyššou citlivosťou.. viem, že sa to nedá vydrzat, ale treba pockat, aspoň sa tak človek vyhne sklamaniu..

uniquegirl
20. jan 2018

@lula313 sak hej ...mam 3 dni do ms, tak uvidim teda..ale take divne pocity mavam a to som nikdy nemala....moxno to bolo ozaj skoro...

lula313
20. jan 2018

@uniquegirl verim, mne sa v tom čase niekoľkokrát aj snivalo, že som tehotna, tak som si hneď rano spravila test a nič na nom😀 a predsa som už bola v tom čase tehu..

laura1989
20. jan 2018

Ja mám 7 dni pred ms a opäť hnedý výtok 😔 a bolesti ako kedy som mala dostať na porazenie je to celé .

veronika2703
20. jan 2018

@laura1989 uvidiis co to bude..pockaj par dni a testni ;)

uniquegirl
20. jan 2018

@laura1989 mne tiez tak boli brucho ako pred ms a to mam za 3 dni mat...na oslave som si pre istotu dala len nealko sampus...no ale brala by som tehu...pravdupovediac som di myslela, ze to bude jednodychsie :-/

uniquegirl
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
uniquegirl
26. jan 2018

@lula313 no ja som mala mať ms v utorok a dnes je piatok ...prsia ma bolia ako pred ms, aj ma pobolieva dole divne ....uvažujem, že zajtra spravím test 😃

laura1989
26. jan 2018

Ja som dostala o týždeň skôr 😭😤 v pondelok idem k doktorovi 😔

lula313
27. jan 2018

@uniquegirl no skus, budem veľmi držať palce, aby boli dve ciarocky😊

laura1989
27. jan 2018

@uniquegirl ja už by som 3 urobila 😂
Veľmi ti držím palce daj vedieť 😊🍀

trinneo
27. jan 2018

Takže sa hlásim a asi sa zadarilo. Test ukázal 2 // a menzes mešká už týždeň...

solene
27. jan 2018

Dievcata, len vas chcem povzbudit a napisat rychlo moju skusenost: my sme sa snazili 9 mesiacov, kym to prislo. Brala som cca 10 rokov HAK, cize reciam, ze po vysadeni HAK baby rychlo otehotneju, neverim. Citam, ako si tu pisete kazdy mesiac, ze cakate na MS a chcete robit testy a tak - ja viem, ze sa to lahko hovori, ja som tiez prevracala oci, ked mi to okolie hovorilo, ale fakt na to nemyslite a uzivajte si, skuste sa zamestnat niecim inym nez cakanim na MS ci robenim testov este pred ocakavanou MS, zbytocne vas to stresuje.
Ja som tiez 8 mesiacov len cakala, ci MS pride alebo nie a ked prisla, tak vzdy sklamanie, ale potom som na to posledny mesiac prestala mysliet, v praci vzala tyzdne dovci, v hlavicke som si povedala, ze ak sa nam do roka nepodari, tak stale je tu medicinsky pokrok a pomoze nam ten... a v ten mesiac som ostala tehu. Fakt mesiac, kedy som to ani necakala a MSmi meskals uz tyzden, ked som si robila prvy test, fakt som na to vobec nemyslela a nepocitala som, ze by to tentokrat vyslo.
Dalsia vec - kyselina listova nenapomaha otehotneniu, ale zabranuje vyvojovym vadam plodu.
Ja som vela citala, ze pomaha alchemilkovy caj (ale nikdy som ho nebrala), ale vela dievcat pisalo, ze im pomohol.
Drzim vam palceky, hlavne vazne ziaden stres baby a necakajte kazdy den na to, ze mam ovu, nemam ovu, pride MS, nepride ... vypustite to z hlavicky; stres vam nepomoze.
🍀🍀🍀

uniquegirl
27. jan 2018

@lula313
@laura1989 babyyy 😇 tešíííím sa, ale som aj v šoku, žeo čo teraz 🤔😂🤗

lula313
27. jan 2018

@uniquegirl to je úžasná správa, zo srdca ti gratulujem a prajem úspešne tehotenstvo, nech sa ti narodí zdrave babatko😉už si to oznámila aj šťastnému oteckovi?

maminka1986
27. jan 2018

Drzim palce...prepacte ale mne pride smiesne ked sa niekto snazi 2 alebo 6mre...my sme sa 4 roky ..a aj to cez ivf

uniquegirl
27. jan 2018

@lula313 dakujeeem :-* jasneee spolu sme testovali 😇

lula313
28. jan 2018

@uniquegirl super, je vikend, tak aspoň môžete spolu oslavit😊❤️

laura1989
28. jan 2018

@uniquegirl gratulujem z celého ❤️ 😍

laura1989
28. jan 2018

@maminka1986 my sa snažíme tiež už cez 4 roky ale smiešne mi nič nepríde keďže každý prežíva toto obdobie inak 😊

laura1989
28. jan 2018

@trinneo blahoželám 😍❤️

maminka1986
28. jan 2018

@laura1989 mne hej je rozdiel snazit sa 3 mesiace alebo 4 roky a stresivat sa pi 3 alebo 6 mes ze nic ti je krátka doba neviem co by mnohe robili po takom dlhom case

lula313
29. jan 2018

@maminka1986 no je v tom podstatný rozdiel, keď nevieš otehotnieť prvé mesiace, tak stresujes, psychicky sa tomu poddas, že nebudeš môcť mat nikdy deti a po rokoch snaženia a neúspechu si s tým už ako tak zmierena a prestaneš na to tak mysliet. Toto je skupina, kde baby potrebuju podporiť a nie, aby sa na nich niekto smial🙄

maminka1986
29. jan 2018

@lula313 zmierena a to mas odkial taku hlupost? Ziadna zena sa s tym nezmieri nikdy a mysli este viac...ty sa kolko snazis ze takto "mudro"uvazujes?

laura1989
29. jan 2018

@maminka1986 ked už si sa k nám pridala nápis niečo o svojom probléme my sa snažíme už tiež tak dlho takze ta rozumiem v centre si už bola ? Alebo nejaké vyšetrenia máš za sebou ?

miskak33
29. jan 2018

AHojte baby tak sa pridám k Vám aj ja 🙂.. s manželom sa snažime od oktobra min roku aj sa nam podarilo ale decembri prisla rana pod pas MA..a teraz po kontrole a všetkom sme sa opať odhodlali skusit stasticko... 🙂)..

laura1989
29. jan 2018

@miskak33 veľa šťastia 😊 už keď sa raz podarilo aj keď s nepekným koncom podarí sa znovu 🍀

miskak33
29. jan 2018

@laura1989 dakujem jasne ze podari ine ani nepripustam 🙂)

dna28
29. jan 2018

ahojte mini duch sa objavil no uz jedno biochemicke mame za sebou tak sa este ani zdaleka netesim len dufam ☺️

laura1989
29. jan 2018

@dna28 tento krát to vyjde ❤️🍀 teším sa s tebou robila si pred očakávanou testík či už ti mešká ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre