Sójové isoflanovoidy ako náhrada Clostilbegytu

soldi
1. dec 2010

rozhodla som sa zalozit tuto temu, aj ked neviem, ci najdem odozvu 🙂 , na pomoc vsetkym snazilkam, ktore do seba nechcu pchat umele hormony. na to, ze soja sa da pouzivat ako prirodny clostil prisla @elllla na zahranicnych forach. mnohym dievcatam pomohla otehotniet, su to vlastne prirodne estrogeny. tak ak niekto chcete, napiste a ja a mozno pride aj elka, sa s vami podelime o nase skusenosti 😵

milka1988
14. jún 2021

@rootham ja som zatiaľ iba 6 dpo po IUI 🙂

rootham
14. jún 2021

@milka1988 juuuuj, tak to super. Aspoň čakáš na niečo fajn... Ja len neistota 😕. Držím palce 🍀🙏

milka1988
14. jún 2021

@rootham vsetko bude neboj 🙂 na kazdu z nas dojde skor ci neskor verim tomu a musis aj ty 🙂 pozitivne myslenie je silne

rootham
14. jún 2021

@milka1988 aj pozitívne som myslela, aj opačne... Vždy to dopadlo rovnako 😕. Ale si zlatá... plná dobrej energie 😉❤️👍

rootham
14. jún 2021

@milka1988 a vďaka za podporu 😘

milka1988
7. jan 2022

Baby inak ostalo mi jedno nove celé balenie ak by ste chceli snad vam pomoze ako mne 🙂

frida1990
8. aug 2022

Žienky, aké by ste nastavili dávkovanie pri fytosoji od Doterry (bála som sa genetickej modifikácie tak som radšej siahla po kvalitnejšom čistejšom preparáte), kde sa na balení uvadza, že 1 tbl obsahuje 75 mg extraktu zo sóje štandardizovanej na 65% izoflavanoidov. Nie je tam vyslovene napísaný obsah izoflavanoidov v mg. Chápem to podľa vás správne že teda 1 tbl obzahuje zhruba 48 mg izoflavanoidov? (vyratala som to ako 65% zo 75 mg). Čiže ak chcem užívať 200 mg izoflavanoidov, mala by som užiť 4 tbl?