Špinenie na 7. deň po Ovitrelle

patulka95
28. okt 2022

Ahojte
Chcela by som sa spýtať na skúsenosť , pred 7 dňami mi pichli Ovitrelle , snazili sme sa aj pred aj po , hcg testy mi ešte stále ukazujú slabšiu čiarku , ale dnes som začala mat bolest podbruska tak ako na ms bolo mi zle , potom to prešlo , išla som na wc a mala som taký hnedasty výtok ako spinenie , potom už nič , užívam aj progesteron , môže to byt z toho ? Inak cyklus mám dosť nepravidelný ,čiže neviem ani ci to môže byt pms
Ďakujem za odpoved 🥰

anjelicek26
28. okt 2022

Tazko povedat, pri vkladani progesteronu vies skrabnut prekrveny krcok maternice, co sposobi jemne spinenie, tiez sa mi to uz raz podarilo 🙄

patulka95
autor
28. okt 2022

@anjelicek26 práveže mám progesteron capsule čo užívam peroralne, aj keď mi boli naordinovane cipky čo som si nevšimla keď som šla z lekárne ze mi dali niečo iné ale užívam aj tak , práve preto mi to je cudne , ci to môže byt hormonálne , asi mi ostáva len sledovať čo bude ďalej 🤷‍♀️Ale ďakujem aj tak 🥰

patulka95
autor
30. okt 2022

@trgypadl Ďakujem za info ale toto je divne lebo dnes som 9 deň po Ovitrelle , testy už nemám pozitívne a dnes som začala mat take spinenie ale nie hnedé ale čerstvá krv tak sa bojím mám obavy že či to môže byt hormonálne z toho progesteronu? Alebo môže to byt aj príznak tehotenstva ? Aj keď na teste nič

trgypadl
30. okt 2022

@patulka95 kolky den cyklu?? Nemoz3 byt uz menstruacia?

patulka95
autor
30. okt 2022

@trgypadl 22 DC a pochybujem ja mávam veľmi dlhé cykly ale tak nevylučujem , robila som si aj test a je taký ťažko povedať … asi je na test ešte skoro

trgypadl
30. okt 2022

@patulka95 to bola len otazka, ze ci náhodou... Zial neostava nic ine len pockat.... Neviem ake dlhe mavas cykly plus mínus, ale zatial by som netestovala... Pozit moze byt este z Ovitrelle

patulka95
autor
31. okt 2022

@trgypadl ako kedy väčšinou chodím na vyvolávačku, tento cyklus som bola v Car dostala som Ovitrelle a progesteron dnes mam 10 deň po Ovitrelle ale oproti včerajšku prikladám aj foto mam ten spodný test silnejší , plus robila som aj ovulacny ten úplne hore , tie som mala už negatívne a teraz vyzerá byt takmer pozitívny , viem že mam ešte čakať ale som už nedockava neviem či teda môže byt aj po injekcii na další deň tehu test silnejší
Každopádne ďakujem ,možno ma niekto podobne skúsenosti

trgypadl
31. okt 2022

@patulka95 ako sa hovori, trpezlivosť ruze prináša... Neviem ci ma vyznam testovat na 23 DC, vysledok vie ovplyvnit injekcia, hustota mocu... Ten ovu test mi pride rozmoceny, tazko hodnotit z foto, a tie tehu skor kanalik?? Ale to je len moj subjektivny nazor. Neviem kolky den cyklu pichali inj, ako vyzeral dominantny folikul, kedy praskol, ak doslo k oplodneniu, kedy k uhniezdneniu... Skus pockat a testovat naozaj po 28 DC

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre