Špinenie pred menzesom a krátky cyklus odkedy sa snažíme

kundiboo
6. jan 2022

Odkedy sme sa začali snažiť o dieťa mávam pred MS spinenie, dosť silný PMS a okrem toho mi chodí MS skôr o 2-3, tým pádom mam cyklus 25-26 dňový, ovu mávam medzi 15-17 dňom , čiže lutealnu fázu mam max 11 dní. Prečo sa toto deje ? Kým sme sa nesnažili mala som ukážkový cyklus 😪

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kundiboo
autor
6. jan 2022

@bambulienka25 nie nič neužívam a zatiaľ to ani neberiem nejak tragicky ze sa nedarí len ma to zaujíma ci to môže mať nejaký suvis so snazenim

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mauduska
6. jan 2022

ber to pozitívne :D keď máš kratší cyklus, máš v roku v podstate viac šancí na otehotnenie... si vezmi že sú ženy, ktoré majú cyklus 35 dňový, tie majú v roku šancí tak 9 - 10. Ty máš cca 14. Hádam vám to vyjde 🙂

dejna_
6. jan 2022

@kundiboo ja som mala presne ako ty 25-26 dňový cyklus ..ovulácia väčšinou 13/14 deň skúšala som všelijaké doplnky ako inositol, alchemilku, kyselina listová, femibion vitamín E a rôzne iné samozrejme nie všetky naraz ...nakoniec som sa na všetko vykašľala nechala len kyselinu listovú a nasadila macu ..ovulácia zrazu že 11/12 deň cyklu ..ešte sme ani v Tom čase nemali sex 🤦 tak som bola taká skeptická ...boli sme chorí tak nejak nechutilo ..a v ten mesiac som otehotnela ..ja hovorím že aj zázraky sa dejú 🙈 ale naozaj je to hlavne v hlave aj keď viem aké ťažké je nemyslieť na to

beruska1108
6. jan 2022

My sme sa snažily skoro dva roky. Odvtedy si cyklus robil co chcel dlhe špinenie pred MS silné pms stále som sa sústredila nato brala všelijaké vitamíny.. Potom sme to ukončili z rôznych dôvodov jedno dieťa už máme.. Začali sme sa chrániť kúpili psa a odvtedy mam ms pravidelnú ako hodinky a skoro žiadne špinenie a slabé pms.. Takže všetko bolo v hlave

miskamicha
6. jan 2022

@dejna_ maca je super. Ta pomohla aj mne

miskamicha
6. jan 2022

@kundiboo nasadila by som po ovulacii progesteron...a aj macu peruansku 🙂 cvic mojzisku

kundiboo
autor
7. jan 2022

@miskamicha ďakujem, asi obaja skúsime macu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre