Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

yvi83
21. nov 2011

@evkasus ja som bola na laparoskopii tiez teraz 3.11....takze cakam na menstruaciu a potom sa uz ideme znovu snazit...uz sa tesiim....drzim palce 😵 😵

evkasus
21. nov 2011

@yvi83 ja som bola 10.11. a tiez cakam na MS. Mam z toho taky dobry pocit...akoby som citila, ze teraz je tam vacsia sanca a uz sa neviem dockat. 🙂

yvi83
21. nov 2011

@janielik87 nechapem...a to preco platisss???ja za utz neplatim, platili sme len za manzelov spermiogram 10eur a za pobyt v centre ked mi robili laparoskopiu ale to tiez 20eur lebo ma tam nechali aj cez noc..inac neplatime nic 😒

evkasus
21. nov 2011

@yvi83 ty si mala pri laparke vsetko OK?
Mne vytiahli jeden myom a jeden polyp a taktiez odstranili male lozisko endometriozy...takze nie uplne idealny nalez, ale na druhej strane sa tesim, ze vajecniky su priechodne, lebo toho som sa najviac bala.

yvi83
21. nov 2011

@evkasus no vela dievcat potvrdilo ze sa im po LPS zadarilo, ja som sa chcela snazit este v tom cykle ked mi robili LPS kedze som mala mat ovulaciu 7dni po zakroku, no doktor povedal nech radsej pockam do prvej ms, tak cakaaaam....a este som mala zvysene hodnoty toxoplazmozy, tak som nepokusala osud a dala som sa od obvodnej vypisat na infekcne, no tam ma potesili ze je vysoka hodnota protilatok a to je dobre, takze to mam ok 🙂

yvi83
21. nov 2011

@evkasus tiez mi odstranili myom a inac vsetko som mala v poriadku
😉

janielik87
21. nov 2011

@yvi83 no ja som za posledne 2cykly nechala okolo 50eur u lekarky...za prvy utz 15EUR, lebo ho mam ako nadstandard a za kazdy dalsi po 5 a tento mesiac som tam bola na 4 utz... plus 10EUR ak sa objednam a za recept tiez dajake drobne...ja mam sukromnicku.

yvi83
21. nov 2011

@janielik87 aha...tak to sukromnicka to je ine 😕 ..ale aj tak je to dost, aj mne ked povedal gyn.ze si mam take vitaminy nakupit, muzovi take, tak to bolo dost a vsetky su vacsinou na jeden mesiac...teraz uz beriem len kys.listovu, kedze mi tie vit. nepomohli a brala som ich skoro rok a manzel mal este lepsi spermiogram ako ked nieco bral 😠 ...a este cajik pijem alchemilku alebo taky zensky tam je viac bylin spolu tak uvidime....ved nasi rychlo rozmnozujuci sa spoluobcania neberu nic, nestravuju sa zdarvo a pozri.....kolko ich je 😀 ...no NIE??

janielik87
21. nov 2011

@yvi83 nemaju stres, a takisto sa nesustreduju na planovane rodicovstvo...mozno preto to je 🙂

yvi83
21. nov 2011

@janielik87 a zacinaju uz v skorom rannom veku 🙂

janielik87
21. nov 2011

@yvi83 :D tak tak... Ale ja som si tiez povedala, ze nie som najstarsia, ale zrejme je to fakt cele aj o psychike...lebo oni sa hormony nehormony nestresuju nijako..a vidis to. Len je to tazke, ked ma clovek skolu, pracu, hypoteku, .... atd

petra.happyday
21. nov 2011

Ahojky holky, moc vám všem držím palečky....já jsem se svého vymodleného štěstíčka dočkala po nekonečných sedmi letech a to v loni přímo na štědrý večer....nejnádhernější dáreček v našem životě 🙂 🙂 🙂

janicka88
21. nov 2011

Ahojky holky mohu na pokec??

blandik
21. nov 2011

ahojte, taky se přídám, protože mi to začíná už jít na mozek, máme jedno dítě. O druhé se snažíme přes dva roky, zatím mám za sebou hormony clostylbegyt, jeden potrat a teď bych měla začít znova brát tři cykly clostyl..a pak už centrum...ale po tom potratu nějak nemůžu nastartovat..navíc jsem v nějaké poruše, nedostala jsem MS, testy jsou negativní a cítím, že nejsem těhotná...

janicka88
21. nov 2011

@blandik ahojky neboj jednou se vam to podari my s pritelem se snazily necely dva roky a take jsem byla na laparoskopii a je to pul roku a nejspis uz jsem tehotna jelikoz mam 7-8 dnu spozdeni a testy ukazaly pozitivni

blandik
21. nov 2011

a ještě tak, to těhotenství byl teď v sprnu a září, v měsíci, kdy byl manžel na spermiogramu (má nadprůměrně dobrý), asi jsme to nějak neřešili..a vyšlo to, bohužel nevyvíjelo se to dobře a došlo k samovolnému potratu..asi sjem si hodně slibovala od toho, že to po něm vyjde, že po dvou letech, co se nedařilo vůbec, se to pohlo a půjde to..nejde..

blandik
21. nov 2011

@janicka88 - gratuluji moc. To je dobrá zpráva..Věřím, že se to pohne někdy, jen už jakoby mi došla trpělivost čekat po tom potratu. Ten jsem zvládla celkem dobře, vyrovnala se s tím, jen teď jak jsem to nedostala a nejsou tam ani dvě čárky , tak to je horší...

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 ale ahoj🙂 no kde vsade sa najdeme?🙂

janicka88
21. nov 2011

@blandik a byla jsi u dr? ono nekdy se ty dve carky ukazat nemusi a muzes byt tehu

yvi83
21. nov 2011

@janicka88 gratulujem.... 🙂 tak uz len sup sup ku gyn. na stopercentne potvrdenie tehu 😉 ...vela stastia

janicka88
21. nov 2011

ve stredu jedu na krev a snad uz bude i ultrazvuk a na nem neco videt

elinor42
21. nov 2011

@janicka88 tak ti držíme palce, aby to už aspoň niekomu odtiaľto vyšlo.
ja som bola v stredu na krv na hormonalny profil. Čo z toho zisťujú? Lebo ovuláciu mávam, už viackrát mi ju potvrdili sonom.

blandik
21. nov 2011

@janicka88 - nebyla. Jsem po pěti týdnech v práci (potom, co jsem nastoupila po RD a pracovala týden)... 😀 - ne pokud jsem těhu, tak se to nakonec ukáže...ale necítím se těhu a tahle vynechání jsem mívala dříve...ale šance tam je, to určitě 😉 tak třeba...a ty už jsi byla u dr?

lienkalienocka
21. nov 2011

@ninka.b1 ze dobre 🙂 jej sa to povie ze vydrz do aprila 🙂 ale aspon ta hned neodpisala jak ten moj mna 😉 jasne, co by zena neurobila pre to aby otehotnela?
@janielik87 ahoj. hlavne neplac lebo potom sa zbytocne stresujes. ja tiez ked to dostanem tak ma to hrozne mrzi a chce sa mi strasne kricat ale vzdy sa snazim nejako na to zabudnut. vacsinou idem sem na kona a to ma privedie na ine myslienky. a nemozes mat posunutu ovu?

janielik87
21. nov 2011

@lienkalienocka no ved mohla by som mat posunutu ovulu, ale teraz beriem clostilbegyt a duphaston. To by mi malo cyklus praveze spravidelnit a aj stimulovat ovu. Lenze som mala slabu davku a vajka nerastli. Teraz mi zdvihla davkovanie a uvidime buduci cyklus. A ja viem, ze plakat a trapit sa je zle na psychiku...ale ma to vzdy tak vezme :/

lienkalienocka
21. nov 2011

@janielik87 uz ani neviem kto mi to hovoril, ale zevraj ked beries duphaston pred ovu tak ti ju moze aj zastavit. v centre jej to povedali.

aduskatt
21. nov 2011

@lienkalienocka davam ti za pravdu, ano je to tak, duphaston, rovnako ako utrogestan brzdi ovulu
@janielik87 ahoj srdiecko🙂) my dnes asi budeme fakt vsade spolu, xixi

lienkalienocka
21. nov 2011

@aduskatt tak potom nechapem preco davaju lieky na ovulu a hned na to ti ju inymi zabrzdia 😒

aduskatt
21. nov 2011

@lienkalienocka no, zodpovedny lekar to robi tak, ze ti da trebars clostilbegyt a pozve ta na folikulometriu a na ultrazvuku urci, ci ovu prebehla a ked ano, kaze ti uzivat duphaston.....magor, alebo lekar, ktory to ma na haku ti povie, ze ovula v strede cyklu na 14 den, tak od 16 jedz duphaston.proste to odhadne..a ked mas nahodou posunuty cyklus a nespadas do standardu, mas smolu.aspon tak to vidim ja.......osobna skusenost

janielik87
21. nov 2011

@lienkalienocka no ved ja viem, ale ked mi vajka nerastli, tak mi zvysila clostil a uz by mali...snad

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt no poviem ti, sice sa nesnazime extra dlho...ale ten nazov temy ma hypnotizoval uz dlhsie :D :D :D ale som si stale vravela, ze sa nepoddam depkarceniu..ale...:D :D :D prislo na lamanie chleba

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre