Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

elinor42
30. mar 2012

@lufinka83 ahoj, tak čo nové? Ako dopadli vyšetrenia? Ja by som už tak veľmi chcela počuť dobrú správu.

lufinka83
autor
30. mar 2012

@elinor42 ahoj, dnes ma konečne pustili domov..tak si užívam domáce obskakovanie manžela 🙂 všetko dopadlo dobre..všetko priechodné, všetko v poriadku...tak som rada...
a ty ako sa máš? všetko ide ako má?

elinor42
30. mar 2012

@lufinka83 Ahoj. No tak som rada, že všetko dobre dopadlo. Tak už len čakať na dobrú správu od bociana.
Ja sa mám fajn. Akurát mám trochu anémiu, tak beriem železo, ale ináč všetko ok. Bude to chlapec. Potvrdil nám to doktor v pondelok.

zuzka_rastik
30. mar 2012

@zabka88 ahoj 🙂 vidim tvoj prispevok a sa v nom vidim.. ako sa dari? nam este nic, teraz sme sa vratili z dovo som dufala, ze sa vratime traja ale bohuzial nie :( no nic, asi zacnem merat BT...

lufinka83
autor
30. mar 2012

@elinor42 chlapec? no super...poslednú dobu sa tuším iba chlapci rodia 🙂 no dúfam,že bocián sa ozve čo najskôr..už by sa trochu aj patrilo, keďže som tak prefúknutá a pripravená 😀
@zuzka_rastim ahoj, zatial mi je dobre..len ma to trochu bolí, keď sa smejem..a môj manžel má dnes veľmi dobrú náladu tak sa stále smejme 🙂 ja teraz musím počkať kým sa mi to zahojí, doktor vyberie štichy a potom idem do centra s prepúšťacou správou a uvidím čo nám naordinujú..

lufinka83
autor
2. apr 2012

@zuzka_rastik zle som napísala nick 🙂

ninka.b1
16. apr 2012

@marecek1
@elinor42 gratulujééééééééééééém aj kamoška bude mať chlapa 🙂))) hadam su teraz v kurze! Hlavne aby ste boli obaja zdravučky ;)
ahojte kočky ako sa mávate? a čo nove???? dlhšie som tu nebola 😒 som na vas zvedava 🙂 My tento mesiac začiname odznova pokušať sa,, tak už sa tešim na utrogestan s clostilom 😝

marecek1
16. apr 2012

@ninka.b1 ahoj 🙂 no zatiaľ nič nové, o pár dní čakám MS, a potom sa začneme snažilkovať 🙂 tento mesiac sme mali žiaľ stopku, mala som nejakú virózu :(

slunicko78
16. apr 2012

Ahoj snažilky všem vám tady moc moc držím palce. Patřila jsem taky k vám, prodělala zamlklý potrat a dneska jsem maminka dvou zdravých dětí. Ze snažílkovské doby mám ovulační test k opakovanému použití LADY-Q, který nabízím k prodeji. Sice nepomůže přímo k otěhotnění, ale pomůže lépe "zacílit" 😀 Nemusíte tak nakupovat ovulační testíky, ale můžete mít tohoto pomocníka kdykoli při ruce. Pokud byste měly zájem napište mi na PistulkovaL@senam.cz nebo mrkněte na inzerát.
Držte se a hlavně - myslete pozitivně !

ninka.b1
16. apr 2012

@marecek1 aj my sme mali stopku do teraz vieš ešte po tom MA 😒 ale dr usudila, že je čas 🙂 tak tešííííím aj bojim ☹ naraz...
no to som tiež počula, že ked si chora nieje dobre 😠 sa snažiť, pripadne ostať tehu...
tak to hadam budeme mať MS aj naraz, ja tiež čakam každym dnom 😀 teda nervozna už som iba ms meška 🙂)))))

elinor42
17. apr 2012

@ninka.b1 @marecek1
baby, tak už sem písať len pozitívne správy. Neviem sa dočkať, kedy sa vám to konečne podarí. Tak rýchlo do postele a pracovať 😀

katren
17. apr 2012

ahojte kocky, prosim vas, mohli by ste mi napisat, ake vitaminy beriete???? Moja sestra sa snazi uz treti rok, no stale sa im nedari, zato ja som ako ceresna 😅
chcela by som jej nieco odporucit z toho, co sa vam osvedcilo. DAKUJEM velmi 😉

ninka.b1
17. apr 2012

@katren ahoj ja beriem kyselinu listovu ale ak sa jej treti rok nedari nemyslím si že to spravia vitaminy 😒

ninka.b1
17. apr 2012

@elinor42 ty si zlata 😀 ani mi sa nevieme dočkať 😀 😀 😀 ale slubujem budem robyť čo je v mojich silách aj manžela zoderiem 😀
a ty sa maš ako??? drobček poslucha?

elinor42
17. apr 2012

@ninka.b1 No drobec poslúcha, len bude asi futbalista po ocinovi. Lebo strašne kope. Hlavne večer, keď si ľahnem k telke, tak kope aj hodinu a pol vkuse. Až sa čudujem, že nemám modriny. Ale aspoň v noci spí. Snažím sa ho vychovávať už odteraz, aby sme sa v budúcnosti v noci vyspali. Takže už má aj prezývku "mrvenička", lebo sa často mrví a dáva o sebe vedieť.

ninka.b1
18. apr 2012

@elinor42 🙂

lufinka83
autor
30. apr 2012

@elinor42 ahooooj 🙂 čítam,že budete mať futbalistu 🙂 ako sa vám dvom darí? my sme dnes boli v centre a povedali nám,že nás v máji čaká IUI...dúfam,že to vyjde na prvú šupu 🙂

marecek1
30. apr 2012

@lufinka83 tak to sú super správy, takže máj je pre vás nádejný mesiac. budem držať palce, aby vám IUI vyšlo na prvý pokus.

lufinka83
autor
1. máj 2012

@marecek1 ďakujeme 🙂 dúfam,že to dáme na prvú "šupu" 🙂

elinor42
2. máj 2012

@lufinka83 Ahoj. Tak super. Držím palce. Pravdaže to dáte na prvú šupu. O tom ani nepochybuj!!!!!
A my sa máme dobre. Zatiaľ je všetko v rámci normy, pomaly si dávam do poriadku veci v práci, aby som mohla v kľude odísť na materskú a priebežne zháňam výbavičku.

miskachrumka
2. máj 2012

Ahojte nakukla som sem prvý krát .............čitala som len titulku a je to smutné že sa ti nedarí otehotnieť ked to tak velmi chceš !
ale musíš veriť !
ked to budeš najmenej čakať vtedy to príde 😉

miskachrumka
2. máj 2012

@elinor42 ahoj vidím že si tiež augustovka !
aj ja mám v brušku asi futbalistku 😉
kope riadne a cele dni 😵
maly nebol až taký aktivny on skor viac pobúval 🙂 aj teraz stále rad búvka!

elinor42
2. máj 2012

@miskachrumka Ahoj. No môj je kľudný len vtedy, keď niečo robím. Akonáhle si sadnem, tak sa snaží znovu ma dokopať do roboty. Takže by som mala vkuse len makať. Asi bude okrem futbalistu aj otrokár. 😀

lenn1101
2. máj 2012

Ahojte 🙂 Aké to je krásne čítať o vašich drobčekoch v brušku..mňa to ešte len čaká...a veľmi sa na to teším 😉 😉 tehu som ešte len nejaký 4-5 týždeň .....
a snažilkam prajem aby sa to čo najskôr podarilo 😉 hlavne nestresovať, nemyslieť na to a užívať si jeden druhého ...a ono to príde 😉

miskachrumka
2. máj 2012

@elinor42 presne ako moja mala !
ked sedím kope ako divá a ked sa prechádzam alebo riadim ani sa nepohne !
asi sa chcú vkuse nadtriasať :D 😀 😀 😀

lufinka83
autor
2. máj 2012

@elinor42 ďakujeme....stými to myšlienkami tam aj pôjdem 🙂 kedy vlastne nastupuješ na materskú?

elinor42
3. máj 2012

@lufinka83 Na materskú idem asi okolo 20. júna. Neviem presne. Ešte mi to doktor nepovedal, tak čakám. Ale aspoň sa nenudím doma.

lufinka83
autor
3. máj 2012

@elinor42 waaaw...to už je pomaly za mesiac...ako ten čas rýchlo letí 🙂 len pred nedávnom si písala,že si tehulka a o chvílu bude drobček na svete 🙂

elinor42
3. máj 2012

@lufinka83 Veru letí. Pred nedávnom som tu ešte plakala, že nemôžme mať bábo a už to bude tu. Strašne vám všetkým v tejto téme držím palce.

lufinka83
autor
3. máj 2012

@elinor42 no veď to...a podarilo sa...budeme ťa následovať 🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre