Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

tyli
31. okt 2012

@emma93 ja som s tým síce skúsenosť nemala pri prvom tehu, no na tvojom mieste utekám kúpiť testík 🙂 ako píše @marecek1 môže to byť jeden z príznakov. ešte som niekde čítala, že sa môžu bradavky farebne zmeniť - stmavnúť... ja som pri prvom tehu mala miernu bolesť v podbrušku ako pred menštruáciou, nevolnosť a veľmi slabý, svetlý výtok, mierne do rúžova .

emma93
31. okt 2012

marecek1 tyli ..dakujem baby za reakcie..zatial este stále odolávam a testík nekupujem. 😉 .chvílocku chcem este pockať..
Nechcem sa unáhlit...dakujem 🙂

lulu939075
1. nov 2012

Baby som 25DC a 7DPO čo znamená vodnatý biely výtok?

emma93
2. nov 2012

@lulu939075 Ahoj🙂..moja čerstvá skúsenosť je taká, že asi pred týždnom-dvomi mi začal tiež vodnatý výtok, ktorý sa postupne menil...neskôr ako som tu už dievčatám písala bol biely hustejší a posledne 2 dni hrudkovitý...čiže sa zrejme potvrdí moja teória že ide o mikózu☹..Bola som nútená si kupiť v lekárni Canesten vaginálne tablety..lebo tých hrudiek už bolo naozaj dosť ☹ Na budúci týžden musím zájsť k dokimu,,uvidím

emma93
2. nov 2012

@lulu939075 ...a ked mi to začalo tiež som bola cca v 23 DC..Ale takýto výtok ako opisuješ býva sprievodným znakom tehotenstva...tak uvidíš..ako sa to ešte vyvynie..

emma93
2. nov 2012

@emma93 ..dievčatá prosím vás, neviem či niektorá tu máte skúsenosť s mikózami..neviete mi povedať, či pri nich býva aj nepríjemný pocit, až bolesť v podbrušku?vďaka 😉

lulu939075
2. nov 2012

@emma93 Dakujem za povzbudenie, no uvidím čo to bude, rozmýšlam že si v utorok spravím test, a tak či tak vo štvrtok idem na krv. Ale to čakanie dovtedy 🤐

emma93
2. nov 2012

@lulu939075 Nieje začo🙂 A kolo ti už mešká M?? Iné príznaky nemáš?

lulu939075
2. nov 2012

@emma93 Doteraz som nemala žiadne, ale dnes v práci ma ako keby pichalo pri vaječníkoch tak neviem čo ci mám o tom myslieť. či to bola dalšia ovu alebo čo 😒

emma93
2. nov 2012

@lulu939075 Ovulácia podla mňa nie..ked už máš 25 den cyklu..aký dlhý cyklus mávaš?

lulu939075
2. nov 2012

@emma93 No mávala som velmi dlhý moj posledný bo 40, ale v stredu som bola u Dr. a povedal že mám sliznicu akurát tak že bud tehu alebo príde mrcha. Ale tiež mi povedal že tam mám jeden folikul 19mm tak neviem čo ten nemohol prasknúť, koli liekom čo som mala - clostyl. Ale ked už som mala jednu ovulku mohla by som mať ešte jednu o týžden neskor?

emma93
2. nov 2012

@lulu939075 ..no podľa mňa už keď si ovulku jednu mala tak druhá už nepríde...síce viem, že naše telo je nevyspitateľné..ale myslím , že skôr nie...veď počkáme pár dní a uvidíme či sa ti ešte pridružia ine tehotenské príznaky alebo dostaneš M...ale pevne verím a dúfam, že to bude tá prvá možnosť 😉

..naozaj osobne som sa ešte nestretla s tým, že by mal niekto ovulku 2x do mesiaca....takžeeee 😀

emma93
2. nov 2012

@lulu939075 ...aaa pokiaľ nieje ten výtok dohneda sfarbeny(lebo ten býva predzvesťou M). .. ale dobiela mohlo by to vyzerať nádejne... 😵 🙂
..aj keď pravda je ze aj hnedastý býva pri uhniezdovaní,,no sakraaa som sa zamotala dotoho... 😝

lulu939075
2. nov 2012

@emma93 no toto bolo práveže čisto biele, dokonca včera sa mi to zdalo najsilnejšie akoby aj taká voda a dnes už to zase ustupuje, už skoro nič...

emma93
2. nov 2012

@lulu939075 ..no sama som zvedava ako to dopadne,,ale verím že tak ako si to ty praješ! 🙂 ...Ked tých výtokov máme tolko že človek sa v tom nevie vyznať 😒
Každopádne, výsledky z krvi to ukážu presne a už nebudú len dohady..čo asi..veeeeľmi držím palce aby to tam bolo 😉

emma93
2. nov 2012

@lulu939075 ...no nič, hodina nám už pokročila, idem si ja lahúť,,dobru noc prajem 🙂

lulu939075
2. nov 2012

@emma93 no a mne neostava nic ine iba cakat 🙂 dobru a dam urcite vediet.Uz iba 6dni :--)

lulu939075
2. nov 2012

@emma93 Ahoj ja mam prene taky isty vytok momentalne.Tiez neviem co to je.Ja som bola u dokiho v stredu a zatial nic bolo moc skoro este.Ale idem vo stvrtok.Co ty??

emma93
3. nov 2012

@lulu939075 ,,,môj výtok má teraz taku hrudkovitejšiu konzistenicu...je to určite mikóza ( aj ked ma to nesvrbí ani nepáli pri močeni ) ale potvrdí mi to až lekár. Aj ma občas bolí v podbrusku..taký zvláštny pocit, dnes ráno aj pichanie...Nemala som ešte nikdy mikózu tak neviem či má aj takéto prejavy, ale ten výtok tomu jednoznačne nasvedčuje

lulu939075
3. nov 2012

@emma93 Tak po mojej chorej úvahe som sa rozhodla zajtra testnut. Ale uz teraz mam z toho stres a nervy 😒 SSom ale trochu chorá a mám ísť v pondelok do práce tak ked som tehu tak pojdem na PN a ked nie ☹ tak pojdem do práce ☹

emma93
3. nov 2012

@lulu939075 Tak to budem veľmi držat pästičky aby ti vyšli 2 krásne čiaročky!!!! Daj určite vedieť! Inak moja švagriná takisto v rannom štádiu tehotenstva bola chorá..ale to ešte nevedela že pod srdcom nosí bábatko. 🙂 .veľa žien má v začiatkoch oslabenu imunitu,,tak mozno to bude i tvoj prípad!dufam ze áno!!!...zajtra cakám tú super správicku!🙂

lulu939075
3. nov 2012

@emma93 Dakujem, ja sa tak velmi bojím. Neviem či budem vôbec spať od nervov ☹

emma93
3. nov 2012

@lulu939075 ..hmm,,ja viem, chápem ta uplne....tie pocity poznám presne..túžime po babatku,,ked M mešká máme nutkanie si urobiť test..veľmi chceme aby tam boli tie dve čiarky..no neskutočne sa bojíme naň pozrieť aby tam zase nebola len jedna... ☹ veď už toľko testov s jednou čiarkou sme videli.. ☹ ...ale stále platí, že netreba prestať veriť a dúfať!

emma93
3. nov 2012

@lulu939075 ..tak hlavu hore a zajtra chod dotoho 😉

lulu939075
3. nov 2012

@emma93 No ja som na tom nejako podobne ☹ normalne som si povedala ze vydrzim do tej stredy ale nevydrzim. Som 9DPO tak snad uz tam aspon dušik bude 😒

lufinka83
autor
3. nov 2012

@emma93 a ty si sa testovala? hore čítam,že neaký ten príznak tehu tam je... @lulu93075 držím päste snažilky,nech sa čoskoro pridáte k tehulkám 🙂 a posielam pár tehu bacilov 😵

lulu939075
4. nov 2012

@lufinka83 @emma93 Takzexje negativny.Cisto biely jak sneh :'-( ☹

emma93
4. nov 2012

@lulu939075 ☹ ..viem, že si veľmi sklamaná, ale to ešte nemusí nič znamenať..mojej kamarátke vyšli 3 tehotenske testy negat.....ale ked M stále nechodila išla k dokimu a ten jej potvrdil tehotenstvo..ked sa ho pýtala ze ako je mozne ze žiadny test pozitívny tak povedal, ze mala este malu koncentráciu HCG hormonu...čiže ešte nieje podľa mňa nič stratené!!...aj keď je lepšie keď človek vždy ráta s tým horším, nádej tam ešte predsa je... 😉 ...neboj, počkaj do stredy a uvidíš čo povie doki..velmi ale velmi drzím palce, nebuď smutná!!

emma93
4. nov 2012

@lufinka83 Ahoj🙂..no testík som si nerobila..myslím, že mam akurat tak mikózu. ☹ ..ale menštruácia neviem prečo nechodí 😒 ..v každom prípade idem na buduci týžden na gyndu..peknu nedelu

emma93
4. nov 2012

@emma93 ....aaale pravda je že ma občas bolí podbruško a mam stále citlive bradavky na dotyk..neviem, či to môže byť tou mokózou...no kupila som si Canesten vaginálne tablety a už som si 3 aplikovala..len som použila aj aplikátor. ☹ 😢 ..bojím sa , že ak by som čiste náhodou ( aj ked je malá sanca ) bola tehotná či som takouto aplikáciou nemohla poskodit plod, 😖 ,lebo som si až teraz prečítala, ze v tehotenstve sa aplikátor nemá používať. 😒 ...viem, že tehotná asi niesom, ale človek ked nemá M tak vždy taku moznost pripúšťa..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre