Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

flyangel
autor
25. jún 2009

Ahojky...minewka aj ja som rada ze som tu...no asi by ste na foto z testu nic nevideli.-.. 😅 lebo to je slabunké a volnym okom ledva viditelné ale su tam...
Ahoj tea...tak myslím že tu by si mohla zapadnut...my vsetke sa tu snažíme...a veríme ze sme budúce tehulky 😀

mata10
25. jún 2009

Ahojte zdravim vsetky kocky,
som tu nova a tak neviem ako to tu chodi , samozrejme okrem pravidiel s ktorymi som suhlasila 🙂.
Chela by som sa vas spytat ci mi neviete poradit. Patrim do skupiny "snaziaca sa 🙂". V decembri 08 som prestala brat HAK. Asi 5 dni pred MS som zistile nejake priznaky tj. malatnost , castejsie cikanie, bolestive prsia atd ( predtym som to nemavala) co by mohli naznacovat tehotenstvo. Urobila som si tehotensky test a vysiel pozitivne , dnes som bola u Dr. a povedal ze nic nevidi , ale mam prist o 10.dni. Chcela som sa spytat ci sa vam uz nieco podobne prihodilo alebo ste o tom poculi . Budem vdacna za vase nazory dakujem. A samozrejme vsetkym vam drzim palce 🙂

reivka
25. jún 2009

to akože kedy v januári tých 5 dní pred ms alebo teraz niekedy ??

gaby0205
25. jún 2009

AHojte babule, len by som sa vas chcela opytat ..tie co to mate trocha zlozitejsie so zdravim a mate PCOS..alebo tie voli alebo budu na clomifine(clomid) ak by ste mi mohli napisat ze ake priznaky ste mali, tak by som vam bol avdacna 😉 pekny den

mata10
25. jún 2009

Rievka teraz jun myslim. MS mi mala zacat 23 a tie priznaky zacali uz cca18 teho. Najviac mi je cudny ten pozitivny baby test. Dakujem

reivka
25. jún 2009

takže ked bol test jasne pozitivny, tak si tehu a ešte to doktor nemohol vidieť, lebo je to málo nato, aby niečo videl, ak ms nedostaneš, tak budeš tehotná aj nadalej 😉

flyangel
autor
25. jún 2009

mata ahoj ...mas priznaky a aj test pozitivny takze...uz len pockat par dni a usg ukaze malu bublinku...a este nic nemohol vidiet lebo si este v skorom stadiu tehu 😉

fazulka1512
25. jún 2009

ahojte, mati aj ja si myslim ze si tehu lebo mas priznaky a test pozityvny, blahozelam, 😎

flyangel- ako tu citam tak aj tebe vysiel test pozitivne,alebo sa mylim 🙂

mata10
25. jún 2009

No to by bol super aj ked ma to trosku zaskocilo vcera do rana som si zvakly 🙂) a potom ked som odchadzala od Dr. aj som bola sklamana . Ale dakuejm zatial a dam vediet ako to dopadlo . Inak vyzera ze ste tu super partia 🙂

iplusr
25. jún 2009

dindulka, s tou materskou som si to aj ja zistovala, ale este si to neplatim. neviem presne cisla, ale mozem ti vysvelit pricip.
materska sa rata ako 55% platu - vymeriavacieho zakladu- pred nastupom na matersku. vysku materskej je obmedzena maximalnym vymeriavacim zaklado, co bolo asi 25.000sk mesacne. takze ked mas plat - vymeriavaci zaklad vyssi ako 25 000sk, tak si priplacat do poistovne nemusis, lebo dostanes maximum. ak mas plat vyssi, trebars 100.000sk ( 😀 ), tak budes mat presne taku istu matersku ako ta, ktora ma 25.000. ale pokial mas plat trebars 10.000, tak vtedy si mozes do soc poisovne doplacat (tusim na nemocenske poistenie?) - sumu ti vyrataju oni a ked si to poistenie budes platit 270 dni pred nastupom na matersku, tak potom budes prvych 6 mesiacov poberat maximalnu matersku.
toto som teraz nasla na internete
*Maximálny denný vymeriavaci základ od 1.1.2009 do 31.6.2009 je 32,9783 EUR. Počíta sa ako 1,5 násobok všeobecného denného vymeriavaceho základu z roku 2007, čo je 1,5 * 8 024,70 / 365 dní = 32,9783. *
Takze sa to nerata z mesacneho, ale denneho vymeriavacieho zakladu.

minewkaaa ... aaaau 😖 , treba vyplachovat repikom, alebo nejakym alkoholom 😉

mata10, tiez si myslim, ze doktor este nemohol nic vidiet, lebo je skoro, ale ked ti to test povedal, tak budes tehu. gratulujem

tea333, vitaj medzi snazilkami a kludne sa pytaj, co porebujes vediet. ja tiez mnohym nazvom tem nerozumiem a predpokladam, ze tam su pokrocile snazilko s nejakym zdravotnym problemom, alebo veci ohladom umeleho oplodnenia.

gaby0205, neviem, o com pises

to som sa ale rozpisala...

jaruska8
25. jún 2009

Ahojte dievčatá,
no, som zvedavá, čo prinesie tento mesiac. 🙂 Nesledujem sa, žiadne ovulačné testy, len hlienik som si odsledovala. 🙂)) Mata10, dufam, ze mozem zagratulovat. 😀

flyangel
autor
25. jún 2009

fazulka ano len slabe tieniky a to bolo pred mrchou 😕 tak neviem ci to pripisovat tehu ktore asi skoro skoncilo,alebo len zlym testom,ci gyn.chorobe kt. moze byt na vine pozit.testov

jaruska8
25. jún 2009

Fly, tieniky som aj ja videla, preto sa uz netestujem, lebo som z toho bola na nervy. Ono to určite vyjde, prave vtedy, ked uz sa na to nebudeme sustredit.

flyangel
autor
25. jún 2009

ja som sa práveže nato tento mesiac nesustredila vobec... 😎 ale neriesim to ze nie som ...ale skor tie testy ze co mi ukazuju hluposti

jaruska8
25. jún 2009

Jaj, tak ja som napr. z ovulacnych testov uplny debil, mne ukazovali testy 2x ovulaciu za mesiac. 🙂))))) A okrem toho, druhykrat uz v case ,,sucheho" obdobia (podla hlienu).🙂)

flyangel
autor
25. jún 2009

ťažké to je...lebo dnes som si spravila test lebo pred mrchou som mala slabe tieniky a v nedelu som mrchu dostala...ale bola slabsia a kratsia ako inokedy...ved uz dnes len take spinenie mam..a dnes zas slaby tienik

fazulka1512
25. jún 2009

flyangel-tak ty to mas zaujimave a urcite ti to dobre hraje na nervy, drzim palce.... a co sa tyka tych testov tak to uz asi ani tym sa neda verit, 😠 ,mame to mi ale tazke 😉

dindulka- ja si tu matersku platim, lebo si myslim ze mi to pomoze aspon na tych 6 mesiacov, lepsie nieco ako
nic

ja teraz cakam este zajtra nahucim do manzela aby sme rano trosku porobili co treba, lebo uz mi bude koncit ovulka a potom to nekonecne cakanie

wodanka
25. jún 2009

ahojte vsetky babule aj "stare" aj tie nove.. dlhsi cas som tu opat nebola, tak poctivo citam co vsetko ste stihli popisat.. 🙂
vsetkym nadejnym tehulkam drzim prsty.. 😉
u mna sa nic nezmenilo... stale nic ☹ a zistujem, ze to uz zacinam zle znasat.. tento vikend sme boli vonku taka vacsia partia a jedna kamoska povedala, ze cakaju babo... tak ma to dost zobralo, ze oni uz ano a my stale nic.. ☹ nie ze by som to niekomu nepriala.. prajem vsetkym aby zazili ten super pocit.. len niekedy sa mi zda, ze uz to trva prilis dlho... a to je vlastne aj dovod preco sem tak casto nechodim.. musim si dat pohov od vsetkeho co suvisi s tehotenstvom lebo inak sa z toho zblaznim..

tulipanike
25. jún 2009

ahojte, jeeeejo, som si nevsimla, ze tu mame takuto temicku 🙂

fly, ako pekne si ju spustila 🙂

takze vsetkym snazilkam nech su coskoro stastne tehulky 🙂

flyangel
autor
25. jún 2009

ahojky...tulipanike 😉 dufam ze sa nam uz tu coskoro zadari..a budeme mat novu tehulku 😀

mata10
25. jún 2009

Kocky dakujem za podporu a nazory flyangel, Iplusr a Jaruska 8. Ved uvidim ako to cele dopadne 🙂 dufam ze pozitivne. Ja som tiez ukoncila skolu a aj ked sme sa viacmenej snazili o babatko od zaciatku roka posledny mesiac uz po skuskach a stresoch (teda ak to bude pravda) sme akosi nad tym nerozmyslali a mozno sa teda zadarilo . Asi bude na tom nieco, ze najlepsie je ked sa na to nemysli ale to sa tazko hovori ked niektore veeeelmi tuzime po babatku .
Drzim palce vsetkym nech sa zadari co najskor a uz bez zbytocnych stresov 🙂

flyangel
autor
25. jún 2009

neboj mata urcite to vyslo 😀 😀

minewka
25. jún 2009

No pekne...vidím, že dáke tehule tu budú...

Fly, som zvedavá, ako dopadneš...

Ináč, ak sa bábo zakusuje, tak teraz.. 😀..no tak ma pichá na pravej strane podbruška že až... 😝
mrch má prísť 1.7. šumný dátum...ale na dovolenke budem asi mrchovať ... 😠..keby sa mi to minulý mesiac tak nenatiahlo, tak by to vyšlo supiš...

matulik284
25. jún 2009

ahojte kocky 🙂 Ako tak citam tak su tu nejake nove buduce tehulky 😉 fly aj ty mas pozitivny testik? 😕

flyangel
autor
25. jún 2009

no kocky aj ja som zvedavá ze co z toho 😵 matulik to su len take tieniky ktore ak si otacas test tak to vidno ale na prvy pohlad to nezbadas...ale pochybujem ze som tehu lebo som mrchu mala sice slabsiu a kratsiu ale bola a test by bol uz jasny a silna ciarka by tam bola...a nie nejaky pochybny tienik 🙄

matulik284
25. jún 2009

fly nemusi to tak byt....aj ja som vtedy mala slabe tieniky...ktore sa objavili neskoro ak si pamatas....a po tyzdni ked som robila test tak tam uz boli silne jasne ciarky

flyangel
autor
25. jún 2009

pocuj matulik ty si robila po mrche test ked ti vysiel pozitivne??

matulik284
25. jún 2009

v den mrchy...a potom uz nie lebo som myslela ze ked som dostala ms tak nie som tehu....az neskor ked som mala stale priznaky zapcha, bolesti prs...

flyangel
autor
25. jún 2009

no vidis ale ja...som mrchu mala a dnes mi uz konci...a testiky maju len take akoby priesvitne tieniky takze to asi nic..

matulik284
25. jún 2009

lenze ja neviem ako by mi vysiel test tesne po mrche...mozno by tam tiez boli iba tieniky...ja som ten prvy tienikovy robila v den mrchy...a ten druhy az nieco vyse tyzdna po skonceni ms

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre