• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

16. novembra 2012 
Mastulka gratulujem :slight_smile: to je miléééé takže malý Maťko to teda bude :dizzy_face:
Minewka uvidíme čo sa na nás chystá :confounded:
30. jún 2009 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ahojte kočky moje :grinning: Mastulka no tak to je super...vies ze na kazdeho co som tipovala ze co budu mat to vyslo?aj na teba som tipla chlapceka :grinning: :grinning: minewka a funlucy drzim palceky pri testovani :wink:
30. jún 2009 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fly tak to je dobré, že tu máme vešticu tak povedz čo budem mať ja :slight_smile: (niekedy v budúcnosti)
30. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Reivka :grinning: :grinning: no to bol skor taky pocit a predtucha...ak sa ti podari otehotniet urcite ti poviem svoju predtuchu :dizzy_face: :dizzy_face: ale podla mna ti vyjde dievcatko.. :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: si milá fly :grinning: :grinning: asi si to vydedukovala z môjho profilu, čo? :grinning:
30. jún 2009 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
vies co ze nie??az teraz som mrkla ze ty uz mas 2synov?? :dizzy_face: heh...tak som len tak tipla ze dievcatko :grinning: ale dufam ze ti to vyjde :wink:
30. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja :slight_smile:
30. jún 2009 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo... hodne ste sa rozpisali :grinning:
a pekne veci som sa to docitala, funlucy, minewka.. budem na vas mysliet nech vam vyjdu //

fly... a mne co predpovies??? :grinning:
funlucy: no, dovolenka...som rada, ze som domka... pri manzelikovi... rodicov som mala fakt uz dost... :dizzy_face:
30. jún 2009 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Kaktusik podla mna bude mat tiez dievcatko :grinning: :grinning: uz si otvorim vestiarnu na konovi :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fly ty si užila celý gynex a nič?
30. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:confounded: Čauko baby, tak ja som nevyrdžala a testla...negatívnyyyyyyyyy...biely ako sneh...Ach jaj...tuším nebudeme patriť medzi tie šťastné páry...už 5 mesiac nevyšiel...je mi z toho nanič...všade v meste plno tehotných..do kelu.
30. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
škoda minewka :unamused: je to na nervy, že?
30. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No to je..som z toho dosť rozladená.. je mi to ľúto a je mi smutno.
30. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
30. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
všetkým nám je smutno ked to nevyjde ako chceme
30. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
minewka no ale ved si to nedostalaaaaa :fearful: tak ešte môže byť že si :slight_smile:
30. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no minewka tak to je škoda..je mi to luto :frowning2: chapem ta...Reivka ved ja gynex beriem teraz len 2tyzden...to je este malo
30. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to ano ja som myslela že si už celý dobrala, lebo si písala že chceš skúsiť niečo iné, tak počkaj mesiac a budeš tehu, väčšinou hned na druhý mesiac baby po gynexe otehu, ja beriem kvapky femi
30. jún 2009 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no tak dufam ze to vyjde :grinning: :grinning: a ked doberem gynex mozno skusim kvapky joalis ze vraj su silnejsie a ucinnejsie ako gynex a ine..su to kvapky od Jozefa Jonáša..
30. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ano ved si to pisala, aj som si ich chcela pozrieť, ale joalis ma vela druhov, mysliš Joali gyndren?
30. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
presne tak...toto reivka...mne to odporucal liecitel... :slight_smile:
30. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fly: ako vies ze chcem dievcatko, haaaa????? :dizzy_face: uz len taky detail... ostat tehotna a porodit zdrave babo :grinning:
30. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kaktusik ved to je najdolezitejsie počať bábo a potom porodit zdrave babo...a hlavne je aj mat bezproblemove tehu..
30. jún 2009 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fly ved najprv dober gynex a nekupuj dalšie kvapky, ved zaberie určite aj gynex a nebudeš ani potrebovať dalšie nič :wink:
30. jún 2009 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Reivka jasne gynex doberiem az potom si kupim ten druhy...ak by gynex nepomohol
30. jún 2009 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
minewka, nestracaj najdej, ms este neprisiel, tak nezufaj,...ked mam byt uprimna tak ani ja by som nevydrzala, to na nervy.., hlavu hore, podari sa to uvidis :slight_smile:
30. jún 2009 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
minewka, ty si si ovulku sledovala,alebo si isla na slepo
30. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
cauko fazulka.. :wink: jooj mna uz 3dni strasne bolia prsia a neviem odcoho...
30. jún 2009 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, to bude znamenie tie prsia, ej ha.... nieco z toho asi bude, zeby mala fazulka :wink:
30. jún 2009 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
fazulka no tak to nemyslim lebo mrcha mi skoncila asi pred 5dnami... :fearful: a ty ako so snazenim?
30. jún 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok