• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

16. novembra 2012 
jj, aj virtualne pochopenie zmoze vela... ono to cloveku predsa len pomoze... aj k tej trpezlivosti :slight_smile:))
6. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v piatok by mala dorazit mrcha, ale dufam ze na 9 mesiacov zabudne nase cislo domu, pojde niekde za hory a doly, tam kde sa piesok leje a voda sype,a pride az ked porodim zdrave dietatko :sweat_smile:
6. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, som tu prvy krat ( novacik ) a chcela by som sa zapojit do vasej dobatky.
My sme sa s manzelom zacali snazilkovat asi pred mesiacom , uz som mala pocit, ze som tehotna, ale test neukazal nic.
A nakolko mi meska mrska, tak som si dnes urobila testik a co som nezbadala su tam //.
Uz som sa objednala k doktorke ale az na 20.7. no snad to do vtedy bude ok. No chcem si urobit este o 3 dni este raz testik ci je to pravda, ale ak ano tesilkujeme sa.
A presne boleste bradaviek a bruska je.
6. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazilkant-blahozelam vy ste s manzelom velmi sikovny

vitaj v nasej teme
6. júl 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaktusik, ako by som sa na teba mohla hnevat :wink:
snazilkant, vy ste teda sikovnici. stavim sa, ze kazda snazilka vam ticho zavidi ale vam to aj velmi praje. drzime palce, aby bolo u doktorky vsetko ok.
6. júl 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme :slight_smile:
tak snad je to pravda, no neviem obcas ma poriadne pychne na lavej strane pod bruskom.
snad bude vsetko ok
6. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa urcite len fazulka silnejsie zakusla do maternice. aj mastulka to tusim tak mala - silne pichanie ne jednej strane, tam, kde bola zakvacena fazulka a teraz je tusim v polovice tehotenstva.
snazilka a brala si predtym aj hak? beries nieco teraz?
6. júl 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predtm som nikdy nic nebrala no teraz beriem pregnuium, no uvidim ked pojdem k doktorke co nam predpise :slight_smile:
6. júl 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minewka to je strašná smola, ked už si mala náznak radosti a potom sklamanie :frowning2: :cry:
kaktusik a teba chapem, viem o čom hovoriš, nech sa ti zadari čo najskôr aj hned :slight_smile:
6. júl 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to robis dobre. ti vitaminy ti urcite schvali aj doktorka.
a ze si nebarala hak, tak to ti urcite pomohlo rychlo otehotniet. ja som pred hak nikdy nemala problemy - teda okrem bolestivej ms. lekar mi hovoril ze ja urcite nebudem mat problem otehotniet. ale po rokoch uzivania mercylonu sa vsetko zmenilo.
6. júl 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde je fly?? :confused:
6. júl 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola niekedy v marci u doktorky sa dokladne vysetrit nakolko sme sa s manzelom chystali na potomka. Vysetrenia dopadli dobre, tak snad bude dobre aj nadalej.
Ze nebudu nijake komplikacie , ale musime mysliet pozitivne
6. júl 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som na nu myslela. snad pochodila dobre u dokiho.
6. júl 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som si kladla otazku... a nakukam ze snad sa ukaze a povie ako dopadla...
6. júl 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja na nu cakam co napise, dufam ze len dobre spravy to budu
6. júl 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hádam sa bude tešiť dúfam :confused:
6. júl 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my s nou :sweat_smile:
6. júl 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru pokial nie zo svojho tak aspoň z cudzieho :grinning:
6. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ze cudzieho... ved fly nie je cudzia... ved ju pozname... :grinning:
6. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardooooon je naša :grinning:
6. júl 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru HA je riadna pliaga!!!!!!! FUJ!!!!!
6. júl 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sice ..fly...este nepoznam no citala som , tak jej drzi palce aby bolo vsetko ok
6. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja, hadam je vsetko OK.
6. júl 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok dievcata tak ja sa zatial s vami lucim, zatial papa
6. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam otazocku- ked sa zahniezduje tak je vytok a potom uz nie alebo pokracuje, ze je to znamenie o tehu
6. júl 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, to by aj mna zaujimalo, lebo mam taky biely, hustejsi vytok a cakam mrchu alebo... Citala som tu na fore, ze by to mohol byt priznak tehotenstva, niektore baby to mali. Aj ty to mas fazulka? A mas aj ine priznaky???? lebo mna lne sem-tam pichne v podbrusku a bolia ma prsia, ale to vzdy pred MS.
6. júl 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pocitim sem tam pichnutie vo vajecniku, trosku citlive prsia ako pred ms, a o tom skabuckom vytoku neviem co si mam mysliet

jaruska ako dlho sa snazite vy o mimi
6. júl 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak presne ako ja. :slight_smile:) Len ja neviem, ako si pocitat cyklus, ak pocitam odo dna spinenia, tak uz mam 30 DC, ale ak od ,,spustenia" normalnej MS, tak len 24 DC. My sa snazime od maja a vy?
6. júl 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme najprv skusali v marci, potom bola pauza a teraz zasa
6. júl 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
je mi luto minewka, ze sa to tak rychlo skoncilo, ale paci sa mi, ako statocne to beries. sak nabuduce to uz urcite bude naostro az do konca :wink: a snazilkovanie je predsa tiez krasne, no nie... ?
no ja som to pichanie tiez mala a odvtedy stale aj slaby vytok, co su ale priznaky rovnako na ovu aj tehotenstvo...
6. júl 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok