Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

kaktusik007
6. júl 2009

jj, aj virtualne pochopenie zmoze vela... ono to cloveku predsa len pomoze... aj k tej trpezlivosti 🙂))

fazulka1512
6. júl 2009

v piatok by mala dorazit mrcha, ale dufam ze na 9 mesiacov zabudne nase cislo domu, pojde niekde za hory a doly, tam kde sa piesok leje a voda sype,a pride az ked porodim zdrave dietatko 😅

snazilkant
6. júl 2009

Ahojte dievcata, som tu prvy krat ( novacik ) a chcela by som sa zapojit do vasej dobatky.
My sme sa s manzelom zacali snazilkovat asi pred mesiacom , uz som mala pocit, ze som tehotna, ale test neukazal nic.
A nakolko mi meska mrska, tak som si dnes urobila testik a co som nezbadala su tam //.
Uz som sa objednala k doktorke ale az na 20.7. no snad to do vtedy bude ok. No chcem si urobit este o 3 dni este raz testik ci je to pravda, ale ak ano tesilkujeme sa.
A presne boleste bradaviek a bruska je.

fazulka1512
6. júl 2009

snazilkant-blahozelam vy ste s manzelom velmi sikovny

vitaj v nasej teme

iplusr
6. júl 2009

kaktusik, ako by som sa na teba mohla hnevat 😉
snazilkant, vy ste teda sikovnici. stavim sa, ze kazda snazilka vam ticho zavidi ale vam to aj velmi praje. drzime palce, aby bolo u doktorky vsetko ok.

snazilkant
6. júl 2009

Dakujeme 🙂
tak snad je to pravda, no neviem obcas ma poriadne pychne na lavej strane pod bruskom.
snad bude vsetko ok

iplusr
6. júl 2009

to sa urcite len fazulka silnejsie zakusla do maternice. aj mastulka to tusim tak mala - silne pichanie ne jednej strane, tam, kde bola zakvacena fazulka a teraz je tusim v polovice tehotenstva.
snazilka a brala si predtym aj hak? beries nieco teraz?

snazilkant
6. júl 2009

predtm som nikdy nic nebrala no teraz beriem pregnuium, no uvidim ked pojdem k doktorke co nam predpise 🙂

reivka
6. júl 2009

minewka to je strašná smola, ked už si mala náznak radosti a potom sklamanie ☹ 😢
kaktusik a teba chapem, viem o čom hovoriš, nech sa ti zadari čo najskôr aj hned 🙂

iplusr
6. júl 2009

tak to robis dobre. ti vitaminy ti urcite schvali aj doktorka.
a ze si nebarala hak, tak to ti urcite pomohlo rychlo otehotniet. ja som pred hak nikdy nemala problemy - teda okrem bolestivej ms. lekar mi hovoril ze ja urcite nebudem mat problem otehotniet. ale po rokoch uzivania mercylonu sa vsetko zmenilo.

reivka
6. júl 2009

no kde je fly?? 😕

snazilkant
6. júl 2009

ja som bola niekedy v marci u doktorky sa dokladne vysetrit nakolko sme sa s manzelom chystali na potomka. Vysetrenia dopadli dobre, tak snad bude dobre aj nadalej.
Ze nebudu nijake komplikacie , ale musime mysliet pozitivne

iplusr
6. júl 2009

aj ja som na nu myslela. snad pochodila dobre u dokiho.

kaktusik007
6. júl 2009

tiez som si kladla otazku... a nakukam ze snad sa ukaze a povie ako dopadla...

fazulka1512
6. júl 2009

aj ja na nu cakam co napise, dufam ze len dobre spravy to budu

reivka
6. júl 2009

tak hádam sa bude tešiť dúfam 😕

fazulka1512
6. júl 2009

a my s nou 😅

reivka
6. júl 2009

veru pokial nie zo svojho tak aspoň z cudzieho 😀

kaktusik007
6. júl 2009

ako ze cudzieho... ved fly nie je cudzia... ved ju pozname... 😀

reivka
6. júl 2009

pardooooon je naša 😀

jaruska8
6. júl 2009

Veru HA je riadna pliaga!!!!!!! FUJ!!!!!

snazilkant
6. júl 2009

ja sice ..fly...este nepoznam no citala som , tak jej drzi palce aby bolo vsetko ok

jaruska8
6. júl 2009

Aj ja, hadam je vsetko OK.

snazilkant
6. júl 2009

ok dievcata tak ja sa zatial s vami lucim, zatial papa

fazulka1512
6. júl 2009

mam otazocku- ked sa zahniezduje tak je vytok a potom uz nie alebo pokracuje, ze je to znamenie o tehu

jaruska8
6. júl 2009

Inak, to by aj mna zaujimalo, lebo mam taky biely, hustejsi vytok a cakam mrchu alebo... Citala som tu na fore, ze by to mohol byt priznak tehotenstva, niektore baby to mali. Aj ty to mas fazulka? A mas aj ine priznaky???? lebo mna lne sem-tam pichne v podbrusku a bolia ma prsia, ale to vzdy pred MS.

fazulka1512
6. júl 2009

ja pocitim sem tam pichnutie vo vajecniku, trosku citlive prsia ako pred ms, a o tom skabuckom vytoku neviem co si mam mysliet

jaruska ako dlho sa snazite vy o mimi

jaruska8
6. júl 2009

No, tak presne ako ja. 🙂) Len ja neviem, ako si pocitat cyklus, ak pocitam odo dna spinenia, tak uz mam 30 DC, ale ak od ,,spustenia" normalnej MS, tak len 24 DC. My sa snazime od maja a vy?

fazulka1512
6. júl 2009

my sme najprv skusali v marci, potom bola pauza a teraz zasa

sabiatko
6. júl 2009

ahojte 🙂
je mi luto minewka, ze sa to tak rychlo skoncilo, ale paci sa mi, ako statocne to beries. sak nabuduce to uz urcite bude naostro az do konca 😉 a snazilkovanie je predsa tiez krasne, no nie... ?
no ja som to pichanie tiez mala a odvtedy stale aj slaby vytok, co su ale priznaky rovnako na ovu aj tehotenstvo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre