• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

16. novembra 2012 
fly dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nova teeema,vcera som nieco zazrela.Inak kukam ordisku...
9. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimomu, uz som si dala fotku, no je hrozne tmava, to bolo z tej dovolenky v turecku, tak rozmyslam, ze si ju idem zmenit, tak skus zatial mrknut, ci nie som tvoja sestra... :wink:
9. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemáš zač :slight_smile:
9. jún 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky-mne už tá ordinácia lezie na nervy :confounded: tak čučím na nete a 1 okom to sledujem...večer si chcem ešte čítať Annu zo Zeleného domu-to je taká milá pozitívná kniha,dobre mi to padne také čítanie po dlhej dobe.
S mm sme opäť snažilkovali :grinning: tak mi je tááák fajn,dúfám že sa nám už fakt konečne zadarí a aj ja budem môcť na vás pľuť :slight_smile:
9. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mastulka - krasne babatenko mate :wink:
9. jún 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
funlucy, drzim palceky, aby to vyslo, anna zo zeleneho domu je nadherna knizka, tiez som ju citala, no veeelmi davno... :wink:
9. jún 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, vymenila som fotecku, ta je zas moc svetla...no budem musiet pohladat nejaku lepsiu, akurat sa vratil priatel z treningu, ideme von na kofolku so susedmi, tak sa lucim pre tuto chviločku. zajtra sa ozvem, krásny vecer vsetkým...papa
9. jún 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Funlucy uvidíš zadarí sa :wink: ja tiez ordisku nepozeram...vkuse je tam tolko negativnych udalosti :unamused:
9. jún 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo zatial este chodim do prace, soms i povedala, ze to tam nejako vydrzim, chcem ist mojej sestre na svadbu na konci juna a keby som bola PN tak by to neslo a potom mozno este mesiac potiahnem, kym sa vmestim do auta :slight_smile: lebo medzi mojim bruskom a volantom uz nie je moc centimetrov :grinning:

ibamy dakujem :grinning: taka jedna mila osobka mi pomohla s nimi :wink: a ty co tu takto neskoro :wink: , nie ze by som ta tu rada nevidela :grinning: :sweat_smile:
9. jún 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flay trosku som pocitala tuto nasu novu temicku.Asi mas pravdu,je nacase mysliet pozitivne.Inak dnes som bola pozriet kamosku a jej maleho a dufam,ze sa na mna nalepilo :grinning: Maly sa hned zacal vyskierat a fajne sme sa pobavili,ze ani kamoska nechapala.Zevraj maky najprv zvykne okukavat a na mna sa hned skeril a hral sa somnou.
9. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz asi vsetky spite alebo sa snazilkuete...Dobu nocku :wink:
9. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby, už som aj ja dobehla do novej témy, tak nech sa nám darí.....čo máte nové ...u nás vyzerá , že bude krásny deň :slight_smile:
10. jún 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky,čauky-ja som od 07hod v robote a začíná sa nejak zmrákať,tehotná kolegyňa akutát vykecává s ďaľšou tehuľkou-bavia sa o 3D ultrazvuku :slight_smile:
v robote je nás 5 aj pol tak dnes vedúcá rozmýšľala,že ako to spraví,keď odíde kolegin na materskú chichi (lebo tvrdí že bude len pol roka),a to som jej nepovedala,že aj ja sa už o to max.snažím :slight_smile:
10. jún 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... tiež sa chcem pripojiť do témy, má moc skvelý názov :slight_smile: a máte pravdu, treba myslieť pozitívne... veď ono to raz predsa vyjsť musí, nie??? :slight_smile:
my sme tu mali krásne slnečné ráno, akurát teraz pozerám, že odniekiaľ pricestovali takmer čierne mraky... tak uvidíme, že čo z toho bude... ale vyzerá to na búrku :angry:

funlucy - ja by som o snažení radšej pomlčala, nikdy nevieš či sa to v práci neotočí proti tebe... ale snáď nie
:dizzy_face:

a aby som nezabudla: taktiež vďaka za vírusíky, zídu sa :grinning:
10. jún 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kaktusik,vitaj u nás a napíš o sebe niečo viac.Ja sa o robotu nebojím,som tu pomaly najstarší inventár :sweat_smile: šak som ich všetkých zaúčala,a nám ľudia naopak chýbajú-ale už sa pre to nevzrušujem,ani nerozčuľujem-x krát som to tu hovorila,proste veľmi túžím nech sa nám podarí bábo čím skôr a dovidenia :sunglasses:
10. jún 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
funlucy - tiež mám na to tu v práci identický názor... nech sa zadarí čím skôr a dovidenia, dokonca zvažujem, že by možno nebolo potom od veci sa nechať preventívne vypísať na pnku, pretože pracujem v obchodnej kancelárii a stáva sa úplne bežne, že mi sem prídu ľudia chorí, a ani sa nenamáhajú aby si zakryli ústa, keď kašlú... des... :rolling_eyes:
niečo viac o sebe... nemám vlastne ani tak čo... smutné veci sem predsa nepatria :wink: takže ako väščina dievčat, čo je tu, čakám, že sa konečne zadarí a dotiahneme to do šťastného konca :slight_smile:
10. jún 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koľko máš rokov a ako dlho už snažilkujete? ty máš aspoň výhodu že máš pravidelnú prac.dobu,kdežto ja tu lietam jak špinavé prádlo víkendy,sviatky-nesviatky ideme non-stop ! :confounded: osmičky,dvanástky,chceli nám natlačiť aj nočné,ale hovorím nemajú ľudí a so 4 dispečermi sa nedá ťahať non-stop!
bože,ako sa to všetko mení,pred časom som na bábo ani nemala pomyslenie a teraz po ňom táááák túžim a určite je to aj "vďaka" mojej práci :grinning:
10. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak ja som taktiež pred nejakým tým rokom o tehotenstve ani nechcela počuť... ale starnem :grinning: - bude mi o pol roka (ani nie) 30, a snažíme sa... no, vlastne iba chvíľku... na silvestra sa zadarilo, úlná náhoda, prvý krát v živote čo som si "nedala pozor" a už to šlo... kamarát to zobral fantasticky, v podstate on bol ten, čo navrhol svadbu, mňa to po tom že už jednu mám za sebou ani len nenapadlo... lenže... chvíľu po zistení // neskutočné kŕče, a v 5 tt ... (tri bodky). Malinké nám ale pomohlo si v živote ujasniť priority a zistili sme, že nie sme len takí kamaráti, čo spolu občas, ale že fakt sa máme moc radi a chceme spolu mať svoju rodinku... a tak vo februári sa nám podarilo ani neviem ako, proste po tej prvej skúsenosti sme si povedali že sa vezmeme, oznámili to rodine, všetci sa pýtali, či som tehotná, a ja nebola... už... ale to sme si nechali pre seba....proste prípravy boli plnom prúde, a vlastne od polky januára sme si nedávali pozor už cielene, s tým, že keď sa zadarí pred svadbou, tak budeme radi... no a zadarilo sa... všetko v pohode, prsia boleli jak šlak, akurát... v piatok trinásteho (týždeň pred svadbou) diagnostikovaný MA v 9 tt, v pondelok zákrok, v sobotu svadba... viem si predstaviť ďaleko lepší posledný víkend ako preležať totálne apaticky v posteli s tonami vreckoviek a neskutočnou bolesťou na duši.... nejdem to opisovať, poznáme to žiaľ viaceré.... no a odvtedy sa snažíme, a dúfame, že sa zadarí... a ja dúfam a verím, že mi z toho nezačne preskakovať - pretože ešte som fakt neprišla na to, ako sa snažiť o bábätko a zároveň tomu nechávať voľný priebeh a nemyslieť na to, ako ho moc chcem :grinning: ale... veď ja sa to naučím!!!!! :wink: a čo ty? ako dlho si nedávate pozor s úmyslom a cieľom splodiť potomka? :slight_smile:
10. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaktusik, tak to je brutalne. dvakrat objavit //, obrovska radost a stastie a potom obrovske sklamanie. ale vies, ako sa hovori ... do tretice vsetko dobre. takze na treti krat to urcite vyjde. drzim palce.
10. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaktusik,máš môj obdiv...si silná žena,je mi ľúto čo sa vám stalo :frowning2: ale zase na druhej strane máš partnera čo stojí pri tebe a podporuje ťa,a ja verím,že v tejto téme nám určite oznámiš radostnú novinu.
Neviem tiež ako "nechať veciam voľný priebeh" lebo každá z nás na to asi myslí,že už by chcela bábenko :slight_smile: lebo si to plánujeme a predstavujeme čo by bolo keby bolo...možno keď sme vyslali nejaký signál,že teraz už môžeme,teraz už chceme a ono BUM-ako naschvál a nejde to...
Takže myslením by sme sa asi mali vrátiť do čias,keď sme nič neplánovali-neviem,ale každopádne sa musíme v tejto našej témičke v tom všetkom podporovať :slight_smile:
my sme v snažilkovaní ešte "začiatočníci"-skúšame teprv od marca-a v decembri budem mať 29r. :sweat_smile:
10. jún 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iplusr - dakujem... a ja si tiez vravim, ze do tretice vsetko dobre :dizzy_face:
funlucy - hej, mali by sme si vsugerovat nejake povinnosti, a dovody, ze preco nemozeme ostat tehotne a mali by sme uverit tomu ze vlastne babo ani nechceme a bolo by pre nas pritazou - potom by sme tehotne ostali jedna - dve :grinning:
hej, moj chlap stoji pri mne a podporuje ma, len... je to chlap, nedokaze pochopit, (asi to fakt nevie), ake je narocne vidiet kociky a ze su dni, kedy mam depkoidne obdobie a myslim na to co sa stalo ako napriklad vcera... tak mu to radsej ani nevravim.... ale on vidi ze nieco nie je vporiadku, len to chudatko nevie identifikovat a z toho je potom nesvoj aj on.. :unamused:
ale ved nadej predsa umiera posledna, nie??? :dizzy_face: takze... ake povinnosti si vymyslime, ze mame??? :grinning:
10. jún 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jasne,"chlapi sú chlapi a aj ich trápí "...či ako sa to spieva v tej pesničke.Depkoidné obdobia musia byť,lebo potom aspoň môžeme urevané a strapaté vstať z prachu,odraziť sa od dna a vystreliť smerom nahor-s novými predsavzatiami a nádejou :dizzy_face:
A povinnosti?Čítala si niekedy knihu Moc podvedomia od Murphyho?Tak si nehovorme ja chcem,ale ja som,ja mám...čiže nie ja chcem bábo,ale ja mám bábo,nie ja chcem byť mamina,ale ja som mamina :slight_smile:
A musíš mať úplne živé predstavy a vidieť samu seba ako už napr.prebaluješ,kúpeš atď.a veriť tomu-a to sa ti aj splní...takže milá kaktuska-akéže to máš povinnosti celý deň čo si na MD? :grinning: si dobre vyspatá? :grinning:
10. jún 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte kočky...vítam novú kočku kaktusik :wink: dúfam ze sa nám coskoror zadarí a je velmi luto co sa stalo...ale ja verim ze po tychto zlych skusenostiach sa už vydarí to tehu a budes mat krasneho miminka pri sebe
10. jún 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
10. jún 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
fly super ze si vytvorila novu temu. :dizzy_face:
10. jún 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata aky si mala den?
10. jún 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek,noooo celkom dobry,nemala som sefovcov v robotke tak som sa nenarobila.
a teraz som dosla z aerobicu a najedla som sa :grinning: :grinning: :grinning:
a ty mimo?nieco nove?
baby na to som dosla ze som mala dostat mrchu a nedostala som,ale ja som nemala ani ovulku...podla BT.no je to normalne?
10. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bt merias ako dlho?
a mz si mala dostat kedy?
10. jún 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BT od zac aprila, MS som mala dostat vcera.ale mne nechodi vobec takze sa nijako nad tym nezatazujem.tento rok som mala normalne iba 1.krat 4dni v maji aj to vdaka horm.liekom a od jan som mala kazdy mesiac len spinenie.
a teraz v juni ani to.tak chytim graf a sup k lekarovi...
10. jún 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok