Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

flyangel
autor
7. júl 2009

tak iplu to je pekne svinstvo aky ludia su na svete

fazulka1512
7. júl 2009

minew- to je super ze sa nevzdavas a bojujes dalej, my zeny to silne stvory potvory
😎

mimomu
7. júl 2009

caute 😉

jaruska8
7. júl 2009

Ahojte baby, paci sa mi tvoj postoj - Minewka. Mas pravdu, aspon vies, ze to ide. Presne, nabuduce to pojde urcite uplne v poho. Prajem vam vsetkym pekny dnik. Ake pocasie je u vas???? U nas v NZ je pekne.

pehinka
7. júl 2009

ahojte baby,
zvlast mimomu..
netrap sa kvoli veku, ja ho beriem s rezervou, tento mesiac mam 30 a neriesim, som zdrava, vyzeram na 20, mam dobru pracu, vlastny byt, auto atd...a babo zatial nie ale aj to bude...tak to ber s kludom, vidis aj vek mame podobny okrem podoby... 😉

mimomu
7. júl 2009

ahoj pehi 🙂 to vsetko mam aj ja,dokonca aj to jedno dietatko 🙂
ako sa mas?

pehinka
7. júl 2009

tak sme obe stastne zienky a budeme stastnejsie, ked sa nam rodinky este rozrastu, urcite coskoro... 🙂
mam sa celkom fajn, pripravy na svadbu vrcholia, zajtra presne za mesiac to mame....jaaaj, uzynech to je, tie pripravy a vybavovacky su tusim nekonecne... 😅
a ty budes mat kedy 30?

mimomu
7. júl 2009

8.2.este mam cas 😀

pehinka
7. júl 2009

😀, ja mam tento mesiac 26 teho, tak este pred svadbou budem robit veeelku oslavu..

pehinka
7. júl 2009

inak co porabate babule? ja pozeram jednym okom pohreb jacksona davaju ho na stv2 live...

mimomu
7. júl 2009

ty sa mas 😉

pehinka
7. júl 2009

neboj, aj teba to vo februari caka a urcite budes oslavovat aj s bruskom... 😉 😉 😉

mimomu
7. júl 2009

bodaj by si mala pravdu......viki sa zadarila presne 4.8.takze este mesiac mam cas. 🙂

pehinka
7. júl 2009

urcite sa ti zadari...verim tomu a aj ostatnym babam, co su tu nech to vyjde...drzim palce a dufam, ze aj mne sa zadari, ved aka by to bola svadobna cesta, keby to nevyslo no nie...? 😀

funlucy
7. júl 2009

čaute 🙂 ja už být doma...chichi,došla som samozrejme skôr,ale ešte zase došli známy,tak sme išli na druhé kolo-to som si už dala len kofolu-ráno idem na 07 hod.do práce.

pehinka ty a 30? tak tomu sa mi ani veriť nechce 😎 ozaj vyzeráš mlado.tak do TT je čoby kameňom dohodil a spomínala si nejakú veľkú oslavu ? 😀

no idem teda ešte dokukať na jojke toho Jacksona a spinkať,vidíme sa zajtra-cmuk

matulik284
7. júl 2009

ahojte 🙂 tak ja som tu po dlhom case...bola som mimo netu a mali sme oslavu - ocino mal 50tku tak som pomahala piect kolace.
fly, minewka mrzi ma ze vam to nevyslo ☹ fly a nemas nejake bolesti v podbrusku? dufam ze to dobre dopadne...inak asi mas pravdu uzivajte si lasku a nemysli uz na to...a uvidis pride to samo, ked to budes najmenej cakat

kaktusik007
8. júl 2009

dobre ranko prajem 🙂
tesi ma, ze tu nie som jedina, ktora bude mat coskoro 30... mna to caka v oktobri 🙂 - tak dufam, ze na oslave uz nebudem moct pit alkohol 🙂)))
inak... mam nove este jedno, letim z prace, k prvemu augustu... no nic to, ved nejako bolo, nejako bude... ze?

matulik284
8. júl 2009

ahoj kaktusik 🙂
tak ja ti drzim palceky, aby si uz na svojej oslave bola tehu 😉 a to ma mrzi, ze prides o pracu....a kde vlastne pracujes?

fazulka1512
8. júl 2009

dobre ranko, to aj vam sa tak tazko stava z postele, mne strasne
rano ma pobolieva v podbrusku,ako keby kazdu mala zo mna vybuchnut mrcha, ale este je na nu skoro, vcera vecer ma palila zaha-asi pracovala paradajkova polievka
asi sa to nepodarilo ☹

kaktusik007
8. júl 2009

fazulka - ak sa nepodarilo teraz, podari sa isto nabuduce... nie??? 🙂
matulik - v obchodnej kancelarii jednej z poistovni.. len nasa uzasna spolocnost sa rozhodla, ze ludi na trvaly pracovny pomer v obchodnych kancelariach potrebovat nebude, ze vsetku administrativu spravia vo vlastnej rezii (teda zadarmo) obchodnici... no to som zvedava... vyzera to skor tak, ze obchodnici toho maju plne zuby a servis klientom poistovne odmietaju robit - iba tym svojim, za ktorych dostali provizie... no je to na dlho takato debatka 🙂)) ale tak... hlavne aby sme boli vsetci zdravi, co tam po praci... nie?

flyangel
autor
8. júl 2009

cawko kočky...minewka ja si tiez myslim to iste..ale ja si nacas davam ruky prec od snazenia...matulik mam bolesti ale iba take pichnutie sem tam...

fazulka1512
8. júl 2009

kaktusik, no pockam si na tu nestastnicu ci dojde a potom sa budem tesit na dalsi pokus
fly- volala si o vysledky ci nie......, a ako tak nad tebou rozmyslam tak ty si krvacala jeden den alebo mas teraz normrny cyklus ms

matulik284
8. júl 2009

ahoj fly 🙂 a ako dlho si po ms? ja som mala vtedy silnu ciarocku 10 den po ms. Dufam, ze budes v poriadku.

flyangel
autor
8. júl 2009

matu ja som mala ciarocky po mrche asi na 7den...az poobede mam vysledky mat...rano dnes nerobia..

matulik284
8. júl 2009

aha...tak drzim palceky, aby boli vysledky dobre 🙂

flyangel
autor
8. júl 2009

dakujem...ja viem ze tehu uz nie som...lebo v maternici nic nevidel len dufam ze potvrdia ze to nie je mimomat.tehu..

matulik284
8. júl 2009

fly aj ja dufam...ja som si to prezila a nikomu by som to nepriala ☹ moja potom napis ako dopadli vysledky

flyangel
autor
8. júl 2009

ja viem matu...dufam ze vsetko bude ok...a verim ze coskoro sa nam zadari 😉

fazulka1512
8. júl 2009

zasa ma pali ta zaha, fuuujjjj
neviem z coho to mam,a mam navaly tepla, merala som si teplotu tak mam normal 36,6, tak neviem co sa deje

flyangel
autor
8. júl 2009

Fazulka a kedy mas dostat ms?lebo ja pred mrchou vzdy mam navaly tepla a toci sa mi hlava

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre