• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

16. novembra 2012 
no ahojte baby,
ako sa mate, je medzi vami nejaka nova nadejna tehulka?
ja vas chodim citat, aj ked som dlho nepisala, som teraz vo fore augustove snazilky, je to nove forum, tak este nas tam tiez nie je vela... :slight_smile:
ako je u vas, u nas prsi uz od doobeda a ani zajtra nehlasia bohvieako, tak sa tu asi stretneme viacere na konikovi... :slight_smile:
peknu sobotu papa
18. júl 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pehinka, nadejna tehulka? tak podla mna jaruska je uz jasna.
jarus, ak to spinenie prestalo a ciarka tam stale je, tak si urcite tehu. rychlo si najdi noveho doktora, ktory ti to potvrdi
u vas hlasili na cely den prsat a bolo cely den pekne. na vecer hlasili pekne a nejako za zacina zatahovat. predpoved uplne naopak.
18. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
no, dufam, ze mas pravdu Iplusr. :slight_smile: Aj dnes mi vysli dve ciarky-ta druha o nieco silnejsia, jasne viditelna,tak snad je to OK, aj ked este nie je taka silna ako testovacia. Buduci tyzden zabehnem k dokymu a snad mi to potvrdi. :wink: U nas je otrasne pocasie, prietrz mracien. :unamused: :unamused: Z 33 stupnov na 13. Na nizky tlak idealne. :angry: :angry:
18. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte...no jaruska drzim palceky nech je to tehu :wink:
19. júl 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Fly, si zlata. :slight_smile: Ved o to ide v tejto teme, ste naozaj zlate, vsetky. :slight_smile:
19. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, dva aj pol dna som nespinila a dnes zase, je to sice len minimalne, na papieri, ale aj tak. Zajtra idem k doktorovi, tak mi drzte palce. :confounded: Dufam, ze to dobre dopadne. Dnes ma pobolieva podbrusko, mozno to bude tym, ze sa maternica roztahuje. :pensive:
19. júl 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jARUSKA :wink: Urcite to nic vazne nebude..mozno praskaju cievky v maternici jej roztahovanim sa...to moze byt pricinou spinenia...urcite ti drzime palceky :wink:
19. júl 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Fly, ved aj ja len na to myslim, ze to je v poho, ved uz len niekolko hodin a dozviem sa na com som (sme). Dakujem za podporu, normalne (aj ked cez net), ale pomaha to. :slight_smile:
19. júl 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No tak to som rada :grinning: urcite si dost napätá ale to je samozrejmé...
19. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to si pis, ze som napata. :wink: Ako pred skuskou. Stale musim chodit na WC a stale mam pocit, ze mi treba ist. :confused: Melon to pekne zaistil. :wink:
19. júl 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa mate???

jaruska - uz si bola u doktora??? ako si dopadla??? dufam, ze vsetko je v poriadku a ze rozsiris rady tehuliek :slight_smile:
20. júl 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!! Dnes som bola, no vyzera to nadejne, este tam nic nevidel, vraj je to skoro, ale sliznica mala 10 mm a vraj, ked testy su pozitivne, tak by nemal byt problem, uvidime nabuduce, cize som spokojna a vlastne este nic presne neviem. :wink:
20. júl 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:
tak ale hlavne ze si spokojna... a pokojna :slight_smile:
20. júl 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ako sa to vezme, hlavne s idem teraz pospat. :slight_smile:)))))) Teraz som tu akurat citala prispevky na temu-prve sono-aby som si precitala, ze kedy by mal doktor nieco vidiet. :wink:
20. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halloooooooooooooooo, kde ste???? :wink:
21. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky...jaruska no vidis...urcite to bude ok. :wink:
21. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... nejako nam to tu mrzne.... hmmm... zeby to bolo tym upekom??? :sunglasses:
21. júl 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čauko baby...ako sa máte?Ja sa teraz starám o také chlpaté deculo - máme doma 4 mesačné šťena luisianského leopradieho psa...No, je už dosť veľká, majiteľka šla na dovču, ale predsa len je to povahou šťeňa..dáva nám zabrať..:grinning:

Ja mám asi teraz ovu, podľa podbruška....:slight_smile:Tak skúšame :slight_smile:
21. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky minewka :grinning: no tak mate co robit...ja prave teraz mrchujem..takze my sa o nic nesnazime :sweat_smile:
21. júl 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :sunglasses:
jaruska, tesim sa ze si tehulka, drzim palce
my sa tiez snazime,ova by mala byt o 3 dni ale radsej skor ako neskor
fly, ta mrcha raz skonci a potom pekne snazilkovat
minewka- aspon mas o zabavu postarane
21. júl 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja sa este netesim, ja stresujem, lebo este stale trosicka spinim, s prestavakami. :frowning2: Ved Fly vie.
21. júl 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaruska, keď sú obe čiarky rovnako silné, tak sa nestresuj..kľudne lež, nohy hore...ja by som na tvojom mieste možno zašla na pohotovosť, aby mi dali dačo na podporu tehu...

Ja som mala čiarku slabú, nesilne, naopak, postupne slabla...Tak neboj.

a aj keby náhodou to mrňús vzdal, je lepšie teraz, ako v neskoršom štádiu...Príroda za miliónov rokov evolúcie snáď vie, čo robí.. :slight_smile:
21. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Neboj jaruska...vsetko dobre dopadne :wink: fazulka my sa snazit teraz nebudeme...idem studovat dalej a myslim ze mi to teraz prospeje mysliet na nieco ine :slight_smile:
21. júl 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

jaruska, ja tu citam, ze ty si tehotna???? to je uzasne, ti gratulujem :slight_smile: sa mi zda, ze sa nam to podarilo tak narovnako :slight_smile: mne doktorka povedala, ze som tak v 5-6 tyzdni, hoci podla vypoctu poslednej MS by som mala byt v 7-8. ja sa inak tiez trapim s takym svetlohnedym vytokom. doteraz som si myslela, ze je to ok, ale zacinam uz pochybovat. tiez ma fly trocha utesila s tym, ze to moze byt cievkami v maternici, ja to aj citim ako sa roztahuje, tak este pockam a ak sa to nebude zhorsovat, tak to necham tak. a kedy sa ti najblizsie idu pozriet na babetko?
22. júl 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sabiatko, veru, podarilo sa nam to veru skoro narovnako, az na to, ze mne este lekar vlastne nic nepotvrdil. Mna tiez trapi ten vytok, objavuje sa po ,,velkej poterbe" (prepacte ze detail), ale dnes som uz vazne nastrasena, lebo bol taky hnedocerveny, ale krv to nebola a nebolo toho vela, poobede idem k dokymu, vsetko mu poviem, snad mi pomoze, doma mam Duphaston (predpisany proti spineniu pred MS, ktory som ani nestihla zacat brat) a stale som rozmyslala, ci ho nezacnem uzivat sama od seba, ked lekar je neschopak. :unamused: :unamused: Idem k novemu lekarovi, ten ordinuje len poobede. :unamused: Necitim, ze by som mala dostat menzes, ale dnes som sa vylakala. :frowning2:
22. júl 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jaruska, to mame presne to iste :unamused: ja si tu len tak k doktorovi chodit nemozem, najblizsie idem az v polke augusta do kosic, tak sa ho pekne popytaj a daj vediet. moja svagrina je sestricka, tak hadam by mi potom mohla daky ten liek vybavit. to su nervy, si takto pekne otehotnieme a nie aby sme si to uzivali, ale taketo stresy :unamused: ale verim, ze to bude ok :wink:
22. júl 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojky,no sabiatko aj ty si tehu?tak ti srdecne blahozelam :grinning: :wink:
22. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre, vsetko sa ho popytam a da vediet, presne, nie aby sme sa tesili, ale taketo stresy musime zazivat. :unamused: Tak ale, v zivote to takto chodi, bohuzial. :unamused: Mna stve hlavne ta neistota, ci vobec som tehotna, ci to nie je mimomaternicove a tak. :frowning2:
22. júl 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem fly :slight_smile: sa velmi tesim, dufam, ze babetko bude zdrave. si sa teda rozhodla, ze si spravis mgr? podla mna je to velmi dobry napad, ked ti to v skole tak ide. a keby medzitym prislo aj babo, si myslim, ze sa to da zvladnut, mam 2 kamosky, co takto s dietatom skoncili skolu. a fly, nevies mi prosim ta poradit nieco proti tomu hnedemu vytoku, ja neviem... mozno nejaky vitamin? a dokedy je to tak v pohode, mozem s tym pockat do polky augusta, alebo mam hned nabehnut k doktorovi?
22. júl 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska, ja som sa tiez bala. ked som tam bola pred tyzdnom, tak tam videla len bodku, ale ja som si uz myslela, ze to bude babo. ja som sa bala hlavne kvoli tomu, ze som uz oficialne bola v 6-7 tyzdni, co je asi taky najvyssi cas to omrknut, no ale nakoniec mi 2 tyzdne skresala. ty si teraz v ktorom?
22. júl 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok