Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

fazulka1512
19. aug 2009

ahojte, hlasim ze mm sa posnazil, zajtra bude asi pauza a v pitaok to zasa roztocime, budem presne v strede cyklu

sabiatko
20. aug 2009

dobre ranko 🙂
no kaktusik, sme radi, ze mas dobre spravy 🙂 ja som tiez doma a 70% casu travim pri pocitaci 😅 tu sa toho ale moc aj tak neda robit. sa urcite tesis na stredu, to je uplne paradne vidiet bit srdiecko babetka, ono este bije aj tak rychlo... neboj sa ziadnej historie, toto je teraz, nove zdrave babetko a nikam sa nechysta... a v aprili si ho uz budes pekne uzivat 😵
fazulka, tak tento mesiac to vyzera velmi slubne 😉 dobre ze sa manzel polepsil, tesim sa, co z toho za tri tyzdne bude 🙂

kaktusik007
20. aug 2009

A aby som nezabudla...

pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj 😉

minewka
20. aug 2009

Ahojte tehulky aj netehulky 🙂

Ja som zvedavá,ako to tento mesiac dopadne, kedže sa faaaaakt poctivo snažíme, v plodných dňoch :D
už by sa to aj mohlo podariť, bo ma porazíííííííííí 🙂

ale aspoň muž je spokojný, že sa poctivo snažíme, predošlé cykly ohundral, že sme sa málo snažilkovali 😀

Tehulky naše, držím šicke prsty, nech ste zdravučký a ok.

fazulka1512
20. aug 2009

ahojte tehulky prajem vela zdravicka a stasticka
minewka ja si myslim ze vy sa snazite dobre, ked ti test vychadza pozitivny, ze len nie a nie sa uchytit, mozno nechce pirjat nieco cuzdie ale ono raz sa to uchiti tak a uz nepusti, velmi drzim palce

iplusr
20. aug 2009

minewka, tak si teraz riadne uzivate snazikovanie. a pre muzom sa neschovavaj, viez, ze k tomu treba pristupovat zodpovedne a riadne sa snazilkovat.
kaktusik, vdaka za tehuvirusiky. snad zaberu. a sme zvedave na fotky fazulky.

ja som teraz taka pupakova - taka som nebola ani v puberte. zacala som pit cistiaci caj - taka zmes zihlava, aloe a vselico ine, ale mam pocit, ze je to este horsie. hormony sa mi riadne buria.

wodanka
20. aug 2009

ahojte všetky šťastné budúce tehuľky a aj všetky tehuľky.. po dlhej dobe sa ozývam, potrebovala som oddych od všetkého čo sa týka snažilkovania, už mi z toho šibalo...
my sme sa s mm dostali do ďalšej fázy našeho snaženia.. mm bol na spermiograme, ktorý nedopadol dobre, tak nám bolo odporučené centrum asistovanej reprodukcie.. takže teraz sa sem-tam mihnem v niektorej z týchto tém, nech viem do čoho ideme..
Vám všetkým prajem príjemné snažilkovanie a tehuľkám, nech to dotiahnu do úspešného konca - zdravého drobčeka 🙂

flyangel
autor
20. aug 2009

ahojte moje zlaté 🙂 vidim ze stastne spravy ma kaktusik-srdecne blahozelam...drzim palceky a urcite bude srdiecko 😉 minewka urcite to uz do tretice vyjde 🙂 iplu no tak snad ti pomoze sa zbavit takych hnusnych vecí na tvaricke.
Wodankaje fajn ze sa znova snazite...a zisti si veci okolo car ale verim ze aj tak sa vam podari prirodzene otehu.

minewka
20. aug 2009

Jaaaaj..no kiež by ste mali pravdu...ja dúfam, že sa nebude opakovať to,čo minulé mesiace, lebo fakt neviem, či by som to aj 3 krát prekonala...fakt.

Verím, že teraz to bude ok...Ak nie, tiež si asi dám pauzu...

minewka
20. aug 2009

Ozaj, Iplu, dúfam, že boj nad vyrážkami vyhráš, ja konečne po 15 rokoch ako tak vediem 😀

sabiatko
21. aug 2009

ahojte 🙂 dakujem, ze na nas myslite a drzite palce, 9 mesiacov je dlha doba, ale verime, ze vsetko bude ok 🙂
wodanka, to je skoda, ze to nevyslo moc pozitivne, ale si myslim, ze v tejto dobe ma vela muzov zly spermiogram. asi to nebude az take hladke, ale isto uspesne, tak vam len drzim palce, nech je to cim skorej 😉
iplusr, to je taky praveze normalny prejav, lebo sa ti telo vsetkych toxinov zbavuje a vyplavuje ich do krvi... ale ked uz budes detoxikovana, tak ti to prejde a budes sa aj citit super 🙂 ja som s tymto zapasila 11 rokov a klop-klop, pred rokom mi to celkom preslo... sak uz bolo na case.
minewka, neboj, to uz by bolo prilis treti krat. to bol len taky trening a teraz sa uz pojde naostro 😉 takto by ti to vychadzalo niekedy v maji, ze? to by bola parada, pekne v lete s kocikom na prechadzky do parku, poukazovat sa okoliu 😎

rush
21. aug 2009

baby vsetkym vam drzim palceky! 😉
pfuj-pfuj - a inak citam si vas poctivo 😵 my sme uz v 23tt - ako ten cas leti - zatial sa mame dobre a aj vysledky su ok......

prajem vam krasny den

ibamy2
21. aug 2009

caute, zienky!

pridavam sa k rush a tfuj, tfuj, tfuuuuuj 🙂 sanzilkam vela stastia pri snazeni a tehulkam krasne a pokojne tehotenstvo 🙂
my sme prave zacali posledny trimester, takze brusko uz trosku zacina zavadzat a uz aj viem, ako vyzera pupok zvnutra 😀

majte sa krasne 🙂

iplusr
21. aug 2009

jeeej, navstivili nas dalsie tehulky. rush, ibamy, vdaka za tehyvirusy. teraz sa urcite niekde ujmu. pozrela som si vase albumy. ibamy, krasne fotky. rush, nadherna vybavicka. aj ja uz chcem chystat...
ibamy, ako vyzera pupok zvnutra 😀
a tie pupaky - mozno to bude aj hormonmi. ako som vysadila hak, tak sa asi este nejako neustalili. ale mozno pomoze aj ta ocista organizmu. vcera a dnes som si dala ovocnu kuru.
minewka, urcite netestuj pred mrchou.
wodanka, vitaj nazad. to poznam, kazda uz asi mala taku pauzu. A ze ste boli u lekara je dobre. Aspon viete na com ste. A da sa s tym aj nieco robit. Zly spermiogram sa da urcite zlepsit vitaminmi a tak. A este nieco na povzbudenie - mojej sesternici s manzelom povedali, ze oni nikdy nebudu mat deti prirodzene - kvoli velmi zlemu spermiogramu - a teraz maju 3mesacne mimi - prirodzene.

wodanka
21. aug 2009

dakujem za povzbudive slova iplusr.. snazim sa nebrat to nejako tragicky i ked uprimne, nie je mi vsetko jedno.. moc sa mi do toho nechce, ale zasa sa mi ani nechce zazivat kazdy mesiac sklamanie, ked opat dorazi mrcha.. takze uz sme si s mm dohodli aj prvy termin v Heliose..

matulik284
22. aug 2009

ahojte kocky 🙂 tak to som velmi rada, ze tehulkam sa super dari.... 😉
minewka drzim palceky, aby vam to tentoraz uz vyslo...ved uz musi pri takom riadnom snazilkovani 🙂
wodanka neboj sa ja verim, ze aj vam sa to podari..len to chce trpezlivost. Dolezite je ze uz viete o tom horsom spermiograme a ako pisala iplusr da sa to zlepsit...drzkaj sa moja.

iplusr
24. aug 2009

zase nam to tu nejako viazne?
mne sa pooomaly rozbieha mrcha, takze zacneme dalsie kolo. huraaa 😀
cez vikend som videla super dokument. je to v podstate o tom, ze vsetko co chcete, sa vam splni. staci napisat objednavku do vesmiru a cakat. znie to dost divne, ale ja verim, ze to funguje. ja som si takto totiz objednala manzela. Staci len pozitivne mysliet.
Takze neviem ako vy, ale ja idem pisat objednavku do vesmiru znovu 😉 . Ved moju spiatocnu adresu uz maju. 😀

flyangel
autor
24. aug 2009

Caute kocky...nooo iplu ved co za pokus nic nedas 😀
ako sa mate inac?

minewka
24. aug 2009

Čau Fly, nooo...ja netrpezlivo čakám, kedy budem môcť testnúť...snažili sme sa poctivo...Tak som strašne zvedavá...fakt, tá zvedavosť je hrozná.. 😀

No ale zatiaľ som len 5 DPO tak som zvedavá...Snažím sa nepozorovať 😀 ...

Iplu, noo, to sa mi páči, ja som non stop vysielač 😀

jaruska8
24. aug 2009

Ahojte baby, no ja ,,poctivo" mrchujem. 😉 Som rada, lebo aj tak som chcela, aby sme si dali pauzu, nechcela som byt este tento mesiac tehu, pretože som bola pri maliaroch, vdychovala na stavbe rôzne pachy a nechcela som riskovať... 😒 Iplu, viem, pozitívne myslenie dokáže zázraky, je to téma knihy a filmu s názvom Tajomstvo. 😉 Bodaj by sa to naozaj splnilo... Zajtra nastupujem do práce. Minewka, držím palec, aby si vydržala netestovať. Priznám sa vám, že ja som to nevydržala, a predsa som sa testla, ale to len preto, že sa mi nezdali moj PMS, býva iný, tento mesiac boli príznaky podobné ako pred mesiacom, ale test bol snehobiely, aj na druhý deň. 😉 😉 Tak aspoň to...

funlucy
24. aug 2009

čaute baby,ja som bola tiež týždeň mimo net-fakt hrôza,už som sa nevedela dočkať čo je tu nové 😉
minewka o tom čakaní mi ani nehovor..my sme sa snažili ešte vtedy, keď vyšli na ovulačnom teste // a odvtedy nič,nejak neni čas..tak dúfám,že sa zadarilo-už ma asi týždeň bolia prsia-toľko ma pred mrchou nebolievali,ale tak uvidíme..nejak asi strácám nádej.. 😨
Iplu,tým vesmírným objednávkám verím aj ja,ale momentálne mám taký chaos v hlave,že na to vesmír radšej asi nereaguje-lebo sa to tam točí jedna radosť...dieťa,bývanie,práca,všetko dokopy..mala by som sa unormálniť a ujasniť si to.
no idem pozrieť aj tú tému čo ste spomínali o UO-teraz v nedeľu bola u nás v kostole na to kázeň-teda farár čítal pastiersky list od biskupov,tak sme na to doma debatili 🙂

iplusr
24. aug 2009

jaruska, presne to je ten film - dokument, ktory som cez vikend pozerala. ak si ho chce este niekto pozriet, poslem link do IP. Asi by ho admini zmazali, keby ho dam sem.
A nie je to len v tomto filme. Precitala som uz viacej knih, kde sa to pise - Alchymista, Iluzie, Cajka Jonathan Livingston...
A moja objednavka uz zapracovala. Dnes po navrate z prace ma zacalo straaasne, ale desne strasne boliet brucho. Tak, ako ma bolievalo pri mrche, ked som este nebrala tabletky. Tak to znamena, ze sa konecne po vysadeni dava vsetko do poriadku. Tak som sa aj celkom potesila aj ked som bola skrcena na posteli od bolesti. Mozno zapracovala aj ta alchemilka, takze s nou zacinam dalsie kolo az do ovulky, ale preco to nepoistit zo vsetkych stran. 😉
minewka, presne tak to funguje - vysielat treba co najintezivnejsie 😉

iplusr
26. aug 2009

problem je v tom, ze vesmir nerozlisuje v tom, ci nieco chcete, alebo nechcete. splni vam to, na co myslite. takze treba mysliet na to, co chcete a nie na to, co nechcete. mne takto splnit par malych 'objednavok'. vcera som sedela vo vlaku do prace a na dalsej zastavke nastupovala strasne tucna teta. Hned ma napadlo, ze ta si urcite prisadne ku mne. Vzapati ma napadlo, ze to som si pekne teda objednala - a hadajte co - no samozrejme, ze si prisadla ku mne. Dnes rano bolo nejako zamracene a tak som rozmyslala nad tym, ze uz dlho neprsalo a ze som davno nezmokla cestou do prace. No a ako som vysla z domu, zacalo prsat.
Takze musim mysliet uz len na to, co chcem a nie na to, co nechcem. 😉

minewka
26. aug 2009

Iplu...nooo...má to niečo do seba🙂

fíííha...tak ja si teraz budem myslieť, že už sa vajko zahniezdilo,som tehu a čiaročka sa udržíííííí 🙂

Ináč, už ma strašne kare testovať..jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj....Mrcha by mala prísť cca 1.9. ... 🙂

kaktusik007
26. aug 2009

ahojte,
tak dnes som bola na kontrole, srdiecko bije o sto tristo, tak... sa asi fakt uz mam dovolene zacat tesit 😀

a este... pfuj, pfuj, pfuj... nech sa zadari a nech vesmirne objednavky funguju a su vybavene co najskor, 😉

iplusr
26. aug 2009

kaktusik, tak to je super, gratulujem 😵 a mas aj nejake foto?
minewka, tak testuj najskor 2.9. a poslem aj ja pre teba objednavku, nech su tam //

minewka
26. aug 2009

Ipluuuu...dík..No ale ja to isto až dovtedy nevydržím..skúsim 1x testnúť asi cez víkend... 😀

Som tááák zvedavááá

leveretka
26. aug 2009

Ahojte dievčatá, som tu na fóre nová, nakoľko som doteraz tieto veci ešte neriešila...ale teším sa na september, lebo potom sa zaradím medzi snažilky 😉 doteraz sme to ešte neskúšali, tak som veľmi zvedavá ako sa nám bude dariť...držím všetkým palce, aby sa dočkali vytúžených //.
A čo sa týka toho pozitívneho myslenia, tak určite to funguje... 😵

jaruska8
26. aug 2009

Kaktusík, gratulujem a ďakujem za vírusíky. :DDDD

iplusr
26. aug 2009

leveretka, vitaj medzi pozitivne mysliacimi snazilkami. preco zacinate az v septembri?
minewka, tak ti objednavam // na vikend a dalsie // po vikende 😉 a potom zdrave mimino po 9 mesiacoch 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre