Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

leveretka
4. sep 2009

ale však za to nemôžeš 😉

matulik284
4. sep 2009

ahojte babulky 🙂 dakujem vam...ja by som bola tie rada keby to teraz vyslo a nemusela by som absolvovat nijake vysetrenia....
minewka este vydrz a uvidis ako sa to vyvinie...mozno sa predsa podarilo
fly drzim palceky pri studiu, aby sa ti tam darilo...inak ty si na tom ako s mimi? snazilkujete alebo mate pauzu?

flyangel
autor
4. sep 2009

minewka moja...ja si myslim ze tie testy niektore su falosne..aj ja som mala uz raz tiene skoro ciarky na teste a nebola som tehotna 😕 to bolo uz davnejsie ale bolo to tak...ale tiez si myslim ze sa vrhni do studia a snazilkujte...na kona mozes chodit ako ja pozri..tiez som v skorom stadiu prisla o mimi a vrhla sa do studia a chodim sem akoby nic..teraz sa nesnazilkujeme a mame pokoj dostudujem a potom hor sa na snazenie...mysli pozitivne...Michalag sa uplne vykaslala po mesiacoch na snž a mali len raz sexik za mesiac a teraz je tehu a je v 6tt 😉

matulik284
4. sep 2009

fly dlhsie som tu predtym nebola a necitala som uplne vsetko...kedy si prisla o mimo a ako? 😕

flyangel
autor
4. sep 2009

nuz bolo to v juli.. 😔 pred ms som mala na testoch slaby tienik.nakoniec dostala som mrchu ale bola slabunka skratka ina ako predtym..tak som si po skonceni mrchy kt.trvala 4dni spravila testiky a boli pozitivne...to bol piatok..cize bola som uz v 4+6 alebo 5tt...v pondelok som mala ist ku dr.ale cez sobotu som zacala spinit a krvacat...ked som v pondelok dosla ku dr.bala som sa toho ze to bude mimomat.tehu.ale nebolo...testy na hcg boli uz negativne a dr.mi povedal ze slo o mikropotrat...nebola som na kyret lebo som bola uz cista...ale my sme si chceli dat pauzu a zacala som studovat mgr...mali sme aj dohodu ze ak sa babo nepodari do jula tak budem studovat a o rok a pol to skusime znova...sice sa to podarilo ale aj skoro skoncilo.

minewka
4. sep 2009

No , Fly, ja toľko čakať nechcem, celý rok, lebo nemladneme, a so zvyšujúcim sa vekom to bude ťažšie..Zatiaľ to nejak tragicky neberiem, ale bola by som rada, keby sa nejaké vyšetrenia spravili,ak budú Ok, len nás to ukľudní...u MM spermiogram, u mňa napríklad hormonálny profil, folikulometria,...Neviem, prečo by mi napr. nemohol preventívne nasadiť Duphaston...Neuškodí mi to, len mi to môže pomôcť...a ja budem mať pocit, že sa tým niekto zaoberá.

Proste nechápem, prečo treba čakať rok, keď by napríklad u muža zistili, že má málo zdravých spermíí...Je to podľa mňa zbytočné ročné trápenie...

Prečo sa tieto základné vyšetrenia nemôžu spraviť hneď , vlastne ešte pred snažením..určite by to mnohým ušetrilo trápenie...?!?

flyangel
autor
4. sep 2009

ja viem min...ja mam len 21zatial takze ja sa az tak neponahlam...kvoli veku ale skor moj gyn.zdr stav mi robi starosti...ale akoze az tak sa nechranime takze mozno ze baby by sa aj mohlo pritrafit 😀
pozri min povedz to dr.a a ak neurobi nic tak skratka zajdi so procare a tam ti urcite daco spravia...ved si zato zaplatis.

leveretka
4. sep 2009

min to máš pravdu...mali by takéto vyšetrenia robiť automaticky, pretože sa človek teší na začiatku (ako ja teraz sa už neviem dočkať kedy sa začneme snažiť) a keď to nevýjde určite budem smutná a čím dlhšie,tak asi tým viac sklamaná...
a vy sa ako dlho snažíte?

matulik284
4. sep 2009

fly mozno je aj dobre ze mate pauzu...mozno sa to podari prave teraz necakane ked na to nebudes ani mysliet a budes to najmenej cakat 🙂
minewka my sme boli tiez na spermiograme...folikumetrii a vsetko mi gyn. robil zadarmo...dokonca folikuly mi pozeral asi 2 mesiace...a to sme sa nesnazili ani rok a bol ochotny nam spravit vysetrenia preventivne ci sme v poriadku...ale to asi zalezi od dokt. nie kazdy je dobry a ochotny.. a najlepsie na tom je ze on sam nam to navrhol..ja som to este ani neriesila..

leveretka
4. sep 2009

tak to si mala asi matulik riadne šťastie... 🙂

minewka
4. sep 2009

Matulik, no ja mám v pláne sa objednať k dr. a porozprávať sa o tom s ním...Teraz má aj tak dovču, takže ešte tento cyklus to skúsime a potom sa k nemu objednám...na folikumetriu som sa už pýtala, že mám na to nárok dokonca zdarma...takže chcem toto skúsiť najprv...Tiež si asi s mužom objednáme ten domáci spermiotest, sám manžel to navrhol...a uvidíme...Zároveň chcem dokyho poprosiť, aby mi spravil HP...

No, Fly, ja budem mať 26, manžel 34, tak sa mi čakať veľmi nechce.. 🙂ale ja som starý netrpezlivec.. 🙂

Matu, ako dlho ste čakali na výsledky spermio a kde ste si to dali robiť?Ako vám vyšli?

matulik284
4. sep 2009

minewka...na vysledky sme cakali asi pol hodinu a robil to jeden gyn. ku ktoremu nas poslal moj doki....takze je to velmi rychle 🙂 doniesli sme tam spermijky v nadobke...treba ich tam doniest do styroch hodin..

minewka
4. sep 2009

Fííííha....tak to je super, že to je tak rýchlo...Ste z KE?že kde to robili 😀

matulik284
4. sep 2009

nie z RK a robili nam to v LM 🙂

rush
8. sep 2009

no halooo baby - any news?

angelds
8. sep 2009

ahojky, babulky, ako sa mate, co je tu nové ???
bola som mimo, takze by mi v kocke niekto povedal, kto a ako ?
🙂

jaruska8
8. sep 2009

Ahojte, ja čakám a čakám, teraz by mala byť ovulka,ale kedže sa poriadne snažíme, tak si poriadne neviem odpozorovať hlienik, ale cítim sa riadne mokro a pichá ma vo vaječníku a dva dni som sa cítila ako pred MS, tak určite bola. 😉 😉 Inak, nič new. :DD

iplusr
8. sep 2009

angelds, aj na teba som myslela. kde si zmizla? ako pokracujete so snazilkovanim?

angelds
8. sep 2009

no tak, zmizla som, ale som tu opat a snazilkujeme opat hurra a moj drahy ma uz iny nazor, takze sa snazime and you ?

co je u vas nove a co je nove na tejto stranke ???

iplusr
8. sep 2009

tak to je fajn, ze drahy zmenil nazor. co ho nakoniec presvedcilo?
my stale snazilkujeme. zacala som pit alchemilkovy caj, meriam bt,tak snad z toho coskoro nieco bude.
co je nove na stranke? v snazilkach je niekolko novych tehuliek, niekolko novych snaziliek a inak vsetko po starom 😉

ibamy2
9. sep 2009

ahojte, babulky....

znova va sem idem poplut - tfujky, tfuuuuuj.... tak nech sa s vas pekne a rychlo stanu tehulky a o 9 mesiacikov aj maminky... 🙂

my sme uspesne v 30tt, babulka meria cca 40 cm a vazi cca 1.450g... tehu si spolu krasne uzivame, aj ked v noci byvame spolu aj 2 hodky hore, co jej v brusku nie je rady...

tak kocenky, vela stastia 😉

angelds
10. sep 2009

ahojky,

ibamy vidim, ze rastiete do krasy

krasny den vsetkym

matulik284
10. sep 2009

ahojte babulky 🙂 ako sa mate?
minewka ako to nakoniec dopadlo?
iplusr, ktory dc mas? uz si testovala?

leveretka
10. sep 2009

iplusr som na tom takisto ako ty 🙂
alchemilka, vitamíny, meranie bt a čoskoro aj testovanie ovu 😀
takže som plná očakávania a prvýkrát v živote som snažilka
😀 😀 😀

sabiatko
11. sep 2009

ahojte baby 🙂 tak ako sa dari?
ja este furt riesim dake veci okolo podnajmu, lebo majitel je lenivy a nechce si odpratat vsetky svoje veci z bytu a ja potrebujem mat miesto na tie svoje, tak dneska pekne pritlacim manzelika, nech s nim hodi vaznu rec. ale inak pohoda. v pondelok sa chystame zas do kosic na genetiku, je to priam zazrak, ze sa mi tam napokon podarilo objednat, tak teraz uz len budem dufat, ze vsetko dopadne dobre.
angelds,dobre ze si sa vratila 🙂 dufam, ze uz bude manzel posluchat 😀 🙂

iplusr
11. sep 2009

matulik, minewka si asi dala od kona pauzu, ako pisala.
tak podla bt mi ovulka vysla az na vcera - zase ju mam posunutu. takze na testovanie je este skoro. ty si na tom ako.
leveretka, ja ovu netestujem. myslim, ze bt mi to vzdy dost jasne ukaze.
inak, minuly vikend som tu mala rodicov. pobehali sme znovu cely londyn a zobrala som ich aj na jeden super - trochu uleteny - trh. a som velmi rada, ze sa im tam velmi pacilo a ze si to uzili. ocinovi som zjednala hodinky z 25 libier na 10. (to chcel len take do roboty, ktore moze ak znicit, alebo stratit.) kazdy den sme chodili domov neskoro a riadne ubehany - ale hlavne plni zazitkov (a s sem-tam aj s plnymi taskami;)

leveretka
11. sep 2009

veru minewka si dala asi pauzu, som ju tu aj ja hľadala...

ja som si začala teraz merať bt - tretí deň, tak som z toho ešte jelen, ale som zvedavá 🙂 najradšej by som to urýchlila, aby som videla taký výsledok po mesiaci ako to u mňa vyzerá 😀 no musím si ešte počkať..ako sa hovorí...trpezlivosť ruže prináša 😀
jaj iplusr to je super, že si v londyne, tam majú krásne vecičky...ja som tam bola pred pár rokmi a som nechápala, aké krásne vecičky pre bábätká tam majú (a nielen pre ne)...to je super, že si priamo pri zdroji 😉

sabiatko
11. sep 2009

no to hej... ja co som bola teraz naposledy v anglicku, tak som tiez pokupila vecicky pre babo... a to sme este ani neplanovali 😀 tak ale nekup 2 tricka za 1 pound... krasne, s obrazkami zvierat, aj body su tam ovela lacnejsie... asi vsetko.

matulik284
11. sep 2009

ahojte 🙂
iplusr dakujem za info o minewke - nevedela som ze ma pauzu
Inak ja mam dnes 31dc...bt nemeriam tak neviem presne kedy bola ovulka...predpokladam ze nejaky 17,18dc..este som netestovala.

iplusr
11. sep 2009

matulik, to vyzera slubne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre