Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

rush
4. nov 2009

jaruska...no to je dost nebezpecne teraz pre teba medzi deti...nechces sa dat na PN? aspon nejaky ten mesiac? to najkritickejsie obdobie? ja by som nad tym porozmyslala...

prve mesiace som aj ja vsetko rusila...vsetky akcie, svadby....ale potom som si to vynahradila 😵 aj na dovolenke sme boli 😵 ...drzim palce

jeeej kolko strelkyn v jednej teme 😎

...cakatelkam pfuj/pfuj/pfuj 😉

kaktusik007
4. nov 2009

rush, mam na to podobny nazor... jaruska, porozmyslaj nad pn, ja viem, nei je to potom po financnej stranke ziadna vyhra, ale... ad jeden, si uplne bez stresov, a ad dva, neohrozia ta tak virusy ako v skole... a potom, babatku to prospeje 🙂 - to ako ad tri, ale samozrejme nie ako najmenej podstatny bod, skor najpodstatnejsi 🙂 - obzvlast v prvom trimestri..... fakt, porozmyslaj.... ved nie je len zivot o praci...
ja som zrovna dnes zrusila rekvalifikacny kurz, ten "vodicak na pocitace", ono som si chcela osviezit nejake veci a aj sa mozno naucit nieco nove, ale... zratala som si dva a dva a to ze ked sa na to dam tak dochadzka je povinna, takze tam na 90% budu v tomto obdobi aj chori ludia a to fakt teraz nepotrebujem, a este je to k tomu v termine, kedy by som sa musela preobjednavat aj z poradne, aj z 3D ultrazvuku, aj z echa, aj z morfologickeho utrazvuku... tak.... som radsej odmietla, sak na pc co to viem a papier na to nepotrebujem 😉

angelds
4. nov 2009

aka som rada ze vas mam krasny den

jaruska8
4. nov 2009

Ahojte,
veď práve, silno nad tým uvažujem, aspon na chvíľku. 😒 A jasné, inak ja nepatrím medzi ženy, čo by bažili po kariére, pre mňa je kariéra až hodne ďaleko od rodiny. 😉 Tak ešte si to prejdem s mangelom, aký má on na to názor. 😉 Ale nechcela by som zbytočne riskovať. 😒

sabiatko
4. nov 2009

sak date hlavy dokopy jaruska a na nieco dobre pridete 🙂 ja sa priznam, ze keby som pocas tehu pracovala, tak sa dam isto aspon na par tyzdnov PN a to teda na zaciatku, ked mi byvalo tak zle, ze som sa ani z postele nemohla vytrepat.

ahoj angelds. ty ako pokracujes?

flyangel
autor
4. nov 2009

ahoojteee...jeeej blahozelam mastulke k Lukaskovi aj jaruske ku tehu 😀 😀 😀 😀
a ako sa mate,??sa tesim ze tu mame take super spravy... 😀 😀 😀

matulik284
4. nov 2009

ahojte kocky 🙂 Tak ja vam tiez oznamujem radostnu spravicku....budeme mat miminko 🙂 🙂 🙂 Som v 5tyzdni 🙂

rush
4. nov 2009

matuliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik....gratulujeeeeeeeeeeeeeem....bosse som stastna ako blcha....jupiiii

baby davajte na seba teraz velky pozor...

to je ale kraaasne plodny tyden...dufajme ze mesiac 😉 uvidime ako este ostatne...drzim vam silno palce a pfuj/pfuj

matulik284
4. nov 2009

dakujem rush 🙂 aj ja som taka stastna vobec som necala, ze to tentoraz vyjde...

jaruska8
4. nov 2009

Ahoj Matulik, tak ti gratulujem!!!! 😉 😉 Takže sme na tom podobne a ko sa cítiš?? Nevoľnosti sú???

funlucy
4. nov 2009

babyyyyyy no ja z vás odpadnem 😀 matulik,obrovská gratulácia letí k tebe,a to napíšeš len tak akože v jednej nenápadnej vete? ja by som asi na polku strany najprv nahádzala rôzne citoslovce a výkriky radosti 😀
Fly-tak téma má teraz ozaj výstižný názov,dúfám,že sa aj my "čakateľky" už čoskoro pridáme.
Mne zatiaľ mrcha tiež ešte nedorazila,ráno bolo špinenie,a teraz nič,akurát ma bolí brucho...

minewka
4. nov 2009

Matuuuu... 😀..blahoželám...Kedy si mala pozitívny testík??? 😀😀😀

Ja sa tak teším, konečne sa to aj tu rozbehlo...držím palce, aby bolo všetkoooo v poriadku 😀

Fun, no mne sa mrcha dnes spustila, divné, o 2 dni skôr, zatiaľ je taká divná...no neviem. V piatok idem na hormonálny profil...a dohodli sme sa s mužom, že pôjde na spermio...nech vieme, či je ok...:-/

Fun a netestovala si?????

funlucy
4. nov 2009

Minewka zatiaľ nie,ak nedôjde mrcha za 2 dni tak testnem,teraz som práve na nočnej,bola som "omrknúť situáciu" na wécku a nič..intímka čistá..ale mám mierne kŕče,len či to nebude z toho Mc Donaldu?Dnes som si dala chicken roll menu 😅
Prosím ťa,potom daj vedieť čo a ako z tých vyšetrení,lebo aj ja by som to chcela absolovať s mm,tak aby sme vedeli čo nás čaká (ale mohlo by minúť 😉 )

angelds
5. nov 2009

ahojky babulky tak matulik, predsa sa to podarilo, potichucky aj tebeb gratulujem.

angelds
5. nov 2009

babulky mam na Vas otazku :

nema niektora z Vas z Mc Donaldu zlty pohar ??? ( viete ten z reklamy, co bola cez leto ? )

ja mam 5 poharov, len mi ten zlty chyba ????

za pomoc vopred dakujem

angelds
5. nov 2009

krasny den vsetkym 🙂

jamar
5. nov 2009

Ahojte baby,

tak po veľmi dlhom čase konečne niečo napíšem. Ináč vás čítam pravidelne, som rada, že sa tu pár tehuliek už objavilo, a ako čítam, tak už máme aj mamičku.
Matulik, srdečne gratulujem k tehu a držím palce aby to tentokráít vyšlo bez problémov.
Všetkým snažílkám, ktoré čakajú na mrchu držím palce aby sa tentokrát niekde na 9 mesiacov vytratila. takisto vam posielam tehu virusik tfuj tfuj tfuj.
my sme uz v 24 tt, zatial vsetko v poriadku a dufam, ze to stastne dokoncime. Budeme mat malicku princeznu, ktora je dost hanbliva, pretoze na 4D si zakryvala tvaricku nozickami aj rucickami. 🙂
Majte sa krasne babulky, mozno si ma niektore este budete pamatat, chvilku som sem k vam chodila 🙂

flyangel
autor
5. nov 2009

nooo anoo.ja to ze atulik je tehulka viem uz dlhse ale slubila som jej ze to neprezradim skor ako to bude iste ze to male je tam kde ma byt 😉 funlucy tak testni nech vieme ze ako si na tom...dufam ze s dobrymi spravickami posluzis 😀 minewka je ok...ze uz vam robia vysetrenia...

matulik284
5. nov 2009

ahojte babulky 🙂

dakujem vam vsetkym ste zlatucke 🙂 🙂 🙂 🙂

jaruska, ano sme na tom rovnako a este aj ucitelky 😀 Mne vcera bolo strasne zle a rano som uz aj grckala, dnes mi je trochu lepsie, ale stale citim nevolnosti a hlavne rano a vecer. Zajtra idem k lekarovi...tak som zvedava 🙂

minewka testik som si robila az 36dc pretoze ja mam velmi nepravidelnu ms a to ciarocky uz boli veeeelmi silne, len som sa velmi bala ci je dietatko v maternici kedze v maji som mala mimomaternicove tehu. No a teraz v nedelu som bola na pohotovosti lebo som zacala mat taky zvlastny pocit a velmi som sa bala, ale teraz uz viem ze babo je tam kde ma byt 🙂 🙂

jaruska8
5. nov 2009

Ahojky, tak to je paráda, no mne nebýva zle, zatiaľ. 😉 Dnes ma mierne napínalo, ale prešlo to, vždy som si myslela, že mi bude bývať zle a teraz nič, tak mi je to aj trošku čudné. 😉 Ale tak, hlavne, že je zatiaľ všetko OK, tak hádam aj naďalej bude. 😉

angelds
6. nov 2009

ahojte babulky, prajem vsetko dobre do dalsieho dna 🙂 🙂 🙂

sabiatko
6. nov 2009

jeeeeeej, matulik, tak to gratulujem 🙂 mi teda robite radost, tento mesiac uspesne jaruska aj matulik 😵 inak baby nebojte, par tyzdnov si uzijete nevolnosti, ale okolo toho 10 tt sa to zacina zlepsovat 😉

my sme vcera boli na 3D ultrazvuku a mame druhykrat potvrdene, ze je to chlapcek... teda pipik bol uplne jasny, to mi ani doki nemusel hovorit 😀 pozrite sa do albumu, mam tam 3D foto, kde adamko spinka 🙂

angelds
6. nov 2009

pekne photo

funlucy
6. nov 2009

jéééj sabiatko,pekný je váš chlapček 🙂 ja som dnes teda dostala tú blbú mrchu ☹
minewka vy ste ako dopadli na tých vyšetreniach?

rush
6. nov 2009

jeeeej sabiatko 😵 aj my mame pipika 😵 gratulujem

a co sa nevolnosti tyka....tak tie ani nemusia prist jaruska...ja som ani raz negrckala...akurat ma chytillo par tyzdnov nechutenstvo...alebo ospalost a malatnost...ale druhy trimester sa uz dalo...to uz sa budete citit fajn 😉

...sa tesim ze sa tak zadarilo...nech aj ostatnym to vyjde.....a tym ktorym to nevyslo tento mesiac tfuj/tfuj/tfuj...

minewka
6. nov 2009

Fun, no som zatiaľ volala do SPLNu, strašne milá sestrička tam bola, ja musím počkať mesiac, lebo hormonálny profil sa robí 3 deň menštruácie a to som prešvihla.Mužík môže ísť každý deň na odber spermíí, do 11:00 má výsledky, pokiaľ ide pár, s našou poisťovňou (Spoločná zdrav.) je to všetko zdarma.Že ďalší postup sa určí podľa výsledkov.

Pokiaľ chce ísť len sám muž si spraviť spermiogram, tak sa platí 10EUR.

Takže ja čakám mesiac, mužík pôjde niekedy budúci týždeň.

jaruska8
6. nov 2009

Ahojte, ďakujem Rush za info, je naozaj plno žien, čo nemajú nevoľnosti, ani moja švagriná ani jedna moja kamoška vôbec nič, dokonca moja kamarátka maal tri mesiace menzes a vôbec nič netušila, ale to je unikát. 😉 😉 Malátna som, jesť sa niekedy nútim a niekedy som hladná ako vlk. 😉 😉

matulik284
7. nov 2009

ahojte kocky 🙂

sabiatko krasne fotecky 🙂

jaruska ani mojej kolegynke nebyva zle, ale verim ze aj mna to rychlo prejde 😉

Inak vcera som bola u dokiho a nechal ma doma na pn...a vyzera to tak, ze budem doma cele tehulkovanie....necakala som ze ma necha hned od zaciatku...ale nevadi, dolezite je aby miminko bolo v poriadku.
Zatial sme este velmi malicky mame 4mm, ale bije nam uz srdiecko 🙂 🙂

matulik284
7. nov 2009

tak babulky ja sa s vami na veeelmi dlho lucim lebo kedze som teraz na pn...tak budem doma a tam net nemame. Tu u draheho byt nemozem lebo buduca svokra ma neznasa. Tak sa tu majte krasne, tehulkam prajem krasne tehulkovanie a snazilkam, aby sa im co najskor podarilo miminko.

jaruska8
7. nov 2009

Ahoj Matulik, tak sa dzr a nech je všetko OK, držím palce!!!! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre