• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

16. novembra 2012 
tak tu je nasa krasna dcerka
26. júl 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky gratulujem vam, mate krasne babatka, drzim palce aby ste boli zdravi a drobcekovia rastli ako z vody, uzivajte si kym su take malicke, i ked viem, ze na zaciatku to je trosku chaos, ale oni strasne rychlo rastu a ani sa nenazdate a uz z nich budu take sidielka :slight_smile: preto si ich uzite kym su take malinke babatka :sunglasses:
26. júl 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda baby-chvíľu vás nedôjdem skontrolovať a tu už takého novinky :grinning: :wink:
@jaruska8 blahoželám k Ninke -krásna je a ak ťa môžem poprosiť napíš viac..rodila si v nemocnici v NZ?Komu si chodila k doktorovi,a ako si bola spokojná..
@matulik284 tak ty vyzeráš aj naďalej super,a s príchodom malej celá žiariš :dizzy_face: Úplne je dokonalá a tie fotky nemajú chybu-hlavne tie s tatinom :grinning: že jakí spachotši :wink:
Baby aké to je byť mamou?Za jak dlho sa zosúladíte a zvyknete na novú situáciu? Aj kojíte?Ja sa toho bojím..moc to bolí? :sweat_smile:
My ideme 4.8.na veľký 3D ultrazvuk,už sa tešíme že uvidíme bábo,to už budú aj nejaké fotky,tak potom pridám do albumu -zatiaľ je všetko OK,ani neviem či som vám spomínala,na morfologickom ultrazvuku nám zistili,že čakáme chlapčeka,tak sa veľmi tešíme :dizzy_face: Mal už vtedy skoro 400 gr. a krpec dává o sebe aj pekne vedieť,naťahuje sa mi v brušku,kopká ma..vystrájá je to niekedy také smiešne-ale super pocit.. :slight_smile:
Ale šak komu to tu vlastne píšem,keď tu ostali už len samé maminky? :slight_smile: ktoré to majú za sebou..snažilky zmizli,ale keď sem náhodou zablúdia,všetky pekne pozdravujem a držím palce,nech sa vám to čím skôr podarí.
27. júl 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@funlucy prosim ta, to co za otazka... ze ake je to byt maminou??? no... popravde si ani neviem uz predstavit, ake to bolo, ked sme maleho este nemali :grinning: resp... ako sme mohli byt tak dlho bez neho :grinning:
a ano.. snazilky nam tu zmizli.... :frowning2: pretoze z nas, tehuliek, su uz maminky.... a tak je im to luto... :unamused:
dievcence, aj tak na vas myslime... ench sa zadari.... a nech su zdrave babatka....

inak, co sa tyka fotiek z 3D ultrazvuku - este ze ich mame, pretoze ked mi maleho priniesli po prebrati z narkozy som vdaka nim vedela, ze mi ho nevymenili a naozaj toto babatko mi vytiahli z bruska :grinning: uplne ten isty ksixtik... :dizzy_face:
27. júl 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaktusik007 tak to si ma veľmi potešila :slight_smile: :slight_smile: úplne krásne si to napísala-ďakujem :dizzy_face:-to vieš už mi hormóny bijú naplno,bojím sa -teším sa,revem,smejem sa-menšie psycho,hádam chápeš :wink: som ti chcela aj dnes písať,ale nejde mi v robote facebook,tak ak nebudem večer hnilá,napíšem pár slov.
27. júl 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@funlucy byt maminou je uzasne a ako pise kaktusik uz si neviem predstavit, ze by sme ju nemali...postupne si na seba zvykame a ucime sa rozlisovat preco place, co potrebuje...trosku nas trapi aj brusko, ale je nadherne pozerat sa na nu ked spokojne lezka alebo spinka a uz si zacina obzerat veci okolo seba a manzel stale hovori, ze by ju celu zjedol taka je nadherna :grinning:
ja kojim, ale zo zaciatku to bolo tazke lebo som nemala mlieko, az na nejaky 5-6 den sa mi rozbehlo, bradavky ma boleli zo zaciatku, ale potom to preslo...teraz uz pohoda...treba trosku casu kym si telo zvykne a prisposobi sa..
funlucy neboj coskoro to zistis...budu aj tazke chvilky ale tych krasnych a prijemnych je ovela viac...tak si este uzi babatko v brusku a ani sa nenazdas a budes ho mat pri sebe :wink: :slight_smile:
29. júl 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravne @funlucy, uzivaj si babatko v brusku.... pretoze uz to takto nikdy viac v tvojom zivote nebude - ze si tehotna a mozes odpocivat, kedy chces.... to dalsie tehotenstvo tu uz bude drobec, ktory ta bude chciet stale mat!!! :grinning:
30. júl 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte, dievcence :slight_smile:

po dlhej dobe som vas prisla pozriet a som z vas taka vytesena.... veeeeeelmi gratulujem vsetkym maminkam aj tehulkam.... nech vam deticky robia iba radost :slight_smile: pridavam sa k mastulke - snazte sa s babatkami uzit si kazdy jeden den... hoci niekedy je to naozaj tazke... vychutnavajte si kazdy okamih, nikdy sa nazopakuje :slight_smile: ani sa nenazdate a budete mat, rovnako ako my s mastulkou a rush, 8 - 9 mesacne srdiecka.... ved sa mi zda, ze to bolo snad iba vcera, ked sme este v "starej" teme pisali o tom, ze sme na zaciatku tehu....
poctivo som pozrela vsetky albumy - matulik, kaktusik, sabiatko, jaruska - mate prekrasne deticky :slight_smile:
rush - bola som taka zvedava na tvojho edka - no asi mas na to svoj dovod... :slight_smile:
funlucy - krasne a bezproblemove tehulkovanie
snazilkam - fazulky v brusku co najskor :wink:
31. júl 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby :slight_smile:
tak my dneska mame ist na ockovanie, ale som sa rozhodla, ze nedammaleho ockovat, dufam, ze to dokina prezije. minule sme sli v autobuse a adamko celu dobu civel na jednu tetu a s nohou az nad hlavou. kuknite :grinning:
2. aug 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulik284 mati, malicka je krasna. mne sa tiez najviac pacia fotky typu ocko s babatkom :dizzy_face: ked tak vidim spolu tych mojich dvoch chlapov, dakedy mi je az do placu, take je to zlateeee :dizzy_face:
2. aug 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky no obrovska gratulacia novym maminkam jaruske a matulik :dizzy_face: ste hrdinky ako ste to pekne zvladli :wink:
my uz bezime 9.mesiac...a tak sa pridavam k mastulke a ibamy aby ste si uzili tie zaciatky aj ked su fest tazke...ale taky 3. a 4. mesiac je najsamlepsi...kym babanko iba lezi a papa a spi :grinning: edko uz lozi, vsade sa stavia, pada ako hnila hruska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: ale zlaty je ....moj poklad.

vela zdaru a radostiiii z krpatych...snazilkam vela tehu virusov posielam a @funlucy, ty si prosim ta uziiiivaj tehotenstvo a vela vela vela vela vela spi....dalsie roky sa nevyspis :grinning:

pridavam aj nejaku aktualnu fotecku z dovolene :dizzy_face:
3. aug 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rush Ďakujeme, strašne rýchlo to letí. :wink: A Funlucy, veru, poriadne si spánok uži a šťastné tehuľkovanie a posielam tehu vírusíky. :wink:
4. aug 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babulky, ako sa mame ?
15. aug 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , dlho som nepísala, ale priebežne Vás čítam :slight_smile:

Gratulujem všetkým mamkám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ja mám tiež novinku, konečne po roku a pol sa podarilo aj nám, sme v 7tt+4, srdiečko nám bije, dúfam, že bude všetko v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. aug 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka Jaaaaaaaaaaj, to si ma potešila!! GARTULUJEM A DRžíM PLAčEKY, NECH JE VšETKO ok!!!!
16. aug 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, gratulujem minewka :dizzy_face: to je uplny zazrak po tych vsetkych diagnozach, o ktorych si pisala. tak uz len vydrzat 9 mesiacov... ale aj to su nadherne mesiace, ked vidis, ako ti rastie brusko a citis prve pohyby :dizzy_face: ta nech ste zdravi :slight_smile:
16. aug 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: paraaaadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jupiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
16. aug 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka to je super novina...drzime silno palceky...nech mate krasne zdrave mimi o par mesiacov pri sebe :dizzy_face:
16. aug 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka a ako sa citis? zatial vsetko ok? ziadne nevolnosti alebo bolesti?
16. aug 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, nevoľnosti mávam...po celý deň. Ale pomáha mi, keď zjem pár piškotiek...Začalo ma pobolievať, resp. popichávať v podbrušku...

Máme trošku problémy so špinením, včera v noci sme boli na pohotovosti - na toaleťáku som mala sýtočervenú krv, pomerne dosť, bez zrazením a podobne. Na pohotovosti povedali, že je všetko ok, asi nejaká cievka :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. aug 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka A ďakujem všetkým :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. aug 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka myslime na Teba, neboj, vsetko bude oki :dizzy_face:
17. aug 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minewka strasne moc ti gratulujem a silno drzim palceky aby ste to aj s drobcekom zvladli, nech rychlo a v zdravi prejdu tie prve "rizikove" mesiace a nech uz len pekne rastiete :slight_smile:
17. aug 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka Držte sa, neboj, určite to bude v poho, len sa šetri ako sa dá, vylož nohy, kašli na domácnosť, viem o čom hovorím. :wink: Ja som takto špinila skoro polovicu tehotenstva, teda taký ružový výtok, ale to bola nízko placenta. Papa.
18. aug 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka ??? dufam, ze sa nemusime zacat bat, ked si sa neozvala.... :unamused: a ze vsetko je v najsamlepsom poriadku :dizzy_face:
23. aug 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, zatiaľ áno, špinenie žiadne, 14.9. je prvá poradňa... :dizzy_face:
24. aug 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. aug 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka Super!!
24. aug 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka, obrovska gratulacia. a podarilo sa vam prirodzene, alebo s nejakou pomocou?
ja som vravela, ze ja budem tehu hned po tebe, takze za chvilu cakajte fotky aj odo mna. ;)
26. aug 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iplusr zatial to este nie je verejne pristupne v pase, ale ze si to ty, tak posielam virusiky, nech sa naozaj zadari: pfuj, pfuj, pfuj...

a psssssssssssst :wink:
27. aug 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok