• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

16. novembra 2012 
@rush dakujeme :slight_smile: nozicky uz mame v poriadku....uz 2 mesiace nemame remence...jupiiiii :slight_smile: akurat dnes sme boli na kontrole a prava nozicka je uz uplne v poriadku a lavej nozicke chyba uz len malinko, ale stale sa to zlepsuje, tak sa z toho veeeeeeeeeelmi tesime :grinning: No Rebeka je taky maly smejko...velmi ju lubime :slight_smile:
@iplusr dakujeme :slight_smile: ano Rebeka ma vodicku velmi rada...pri kupani plakala len prvykrat ked ju kupala sestricka v porodnici a odvtedy ani raz :wink: Doslova si to tam uziva :grinning:
16. mar 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka zena, este na teba zvyknem mysliet, nechcem byt dotierava...len teda ci je vsetko v poriadku...zmazala si si fotecky, tak dufam, ze sa mate dobre...kazdopadne drzim palce
16. mar 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulik284 to je super sprava, ze sa vam tak polepsilo...nam vela pomohlo plavanie a a cvicenie, aj ked teda my sme mali ine ...zvysene svalove napatie...ale uz dobre :dizzy_face: tesim sa a prajem vela sil mamina :wink:
16. mar 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaktusik007 :grinning: to lietanie stvornozky poznam :grinning: moj odkedy objavil pohyb...pocnuc pretacanim...konecna...uz sa nezastavil :grinning: ako tesim sa, zlaty je, milujem ho, ale som unavena ako kon z neho :sweat_smile: a teda vela stastia k porodu a potom sa nam ozvi :sunglasses:
16. mar 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iplusr veeeeeeela odpocivaj, nechaj sa obskakovat :wink: drzim palce, nech ste 2v1 az do terminu :dizzy_face:
16. mar 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rush
Ahoj, všetko OK..čakáme na pôrod... :slight_smile:
Nasrdila ma tu jedna psychopatka, som radšej všetko zmazala :angry:
16. mar 2011 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka ty uz si 39tt? to sa kedy stalo? co za psychopatku ta to nasrdila?
17. mar 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iplusr Aaale...neviem....protivna hulvatka..primitivna...

Nooo...uz sme v 39tt :grinning: :dizzy_face:
17. mar 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka jeeej to som rada, uz to mas za par :wink: tesim sa s vami a zelam bezproblemove zaciatky :wink: a ides prirodzene alebo cisarskym?
17. mar 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka a co mala blbe reci v nejakej teme? alebo blbe komenty k fotkam? niektore zeny si sem chodia vybijat zlost co nemozu na detoch a manzeloch asi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo davat volny priebeh svojim komplexom...no sak hlavne ze ste v poriadku
17. mar 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rush - ale, v jednej debate sa rozzurila...mozno ju uz aj zmazali, neviem...primitivka...ale mala take poznamky, ze som radsej vsetko zmazala... :angry: :grinning:

No zatiaľ to vyzera na prirodzeny porod...
17. mar 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tak ja som dostala tabletky hormonalne a este dalsie a vsetko je v poriadku

tesime sa
krasny vikend, aj ked uprsany
18. mar 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iplusr ano mas pravdu asi bude nieco vo vzduchu :grinning:
18. mar 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rush ano mas pravdu, vsetko ma svoje caro :grinning:
18. mar 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky baby uzasne novinky-BLAHOZELAME..my dnes len tak v rychlosti,mame sa fajn,zatial sme zdravi,maly robi pokroky a nam velku radost-pridala som do albumu nove foto :slight_smile:
pozdravujeme vas vsetky a posielame pusinky
26. mar 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@funlucy nadherne mas babenko :slight_smile:
29. mar 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, všetky sa držte, aj tie tehuľky, aj tie maminky, aj tie snažilky a posielam vám pusu a snažilky, verím, že jar vám určite prospeje a do roka budete mamkami!! :wink:
4. apr 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaktusik, @minewka este ste 2v1? ja som mala poslednu poradnu 21. a dalsiu mam az 11, tak dufam, ze dovtedy este vydrzime, ale potom uz asi dlho nie. blska sa stale hmyri a chce sa asi prekopat na svet.
5. apr 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iplusr Kaktusik neviem, ale Minewka už má po tom. Čiže gratulácia!! :wink: :wink: :wink:
6. apr 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka gratulujem k babatku, vela sil a zdravia maminke aj bambulke :wink:
6. apr 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka, gratulujem a prajem vela zdravicka.
8. apr 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..ďakujeme pekne :slight_smile:

Malá sa narodila 30.3. 2011, o 11:15, 4050g a 52cm :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. apr 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka riadne veľka babika :slight_smile: si rodila prirodzene alebo cisarskym ?
9. apr 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulik284
Prirodzene...nevedeli sme, že bude taká veľká. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka juuu, riadna baba, si mala co robit ... pridaj nejake foto
9. apr 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka tak to si sikulka, zvladla si to :wink:
9. apr 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iplusr
Tak jedna foto je v albume :dizzy_face:
10. apr 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, minewka gratulujem :slight_smile: drzte sa aj s babulkou, urcite si mala co robit pri porode...
10. apr 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka jeee, krasna je. vobec nevyzera ako cerstve mimino, ale ako keby uz male nejaky ten mesiac za sebou. a tusim ma tvoju pusinku :dizzy_face:
10. apr 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iplusr
Iplu hej...to robí tá váha :grinning:
17. apr 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok