Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😃 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😃
matulik284
16. mar 2011
@rush dakujeme 🙂 nozicky uz mame v poriadku....uz 2 mesiace nemame remence...jupiiiii 🙂 akurat dnes sme boli na kontrole a prava nozicka je uz uplne v poriadku a lavej nozicke chyba uz len malinko, ale stale sa to zlepsuje, tak sa z toho veeeeeeeeeelmi tesime 😃 No Rebeka je taky maly smejko...velmi ju lubime 🙂
@iplusr dakujeme 🙂 ano Rebeka ma vodicku velmi rada...pri kupani plakala len prvykrat ked ju kupala sestricka v porodnici a odvtedy ani raz 😉 Doslova si to tam uziva 😃
rush
16. mar 2011
@minewka zena, este na teba zvyknem mysliet, nechcem byt dotierava...len teda ci je vsetko v poriadku...zmazala si si fotecky, tak dufam, ze sa mate dobre...kazdopadne drzim palce
rush
16. mar 2011
@matulik284 to je super sprava, ze sa vam tak polepsilo...nam vela pomohlo plavanie a a cvicenie, aj ked teda my sme mali ine ...zvysene svalove napatie...ale uz dobre x-) tesim sa a prajem vela sil mamina 😉
rush
16. mar 2011
@kaktusik007 😃 to lietanie stvornozky poznam 😃 moj odkedy objavil pohyb...pocnuc pretacanim...konecna...uz sa nezastavil 😃 ako tesim sa, zlaty je, milujem ho, ale som unavena ako kon z neho :-N a teda vela stastia k porodu a potom sa nam ozvi 😎
rush
16. mar 2011
@iplusr veeeeeeela odpocivaj, nechaj sa obskakovat 😉 drzim palce, nech ste 2v1 az do terminu x-)
minewka
16. mar 2011
@rush
Ahoj, všetko OK..čakáme na pôrod... 🙂
Nasrdila ma tu jedna psychopatka, som radšej všetko zmazala ]-(
iplusr
17. mar 2011
@minewka ty uz si 39tt? to sa kedy stalo? co za psychopatku ta to nasrdila?
minewka
17. mar 2011
@iplusr Aaale...neviem....protivna hulvatka..primitivna...

Nooo...uz sme v 39tt 😃 x-)
rush
17. mar 2011
@minewka jeeej to som rada, uz to mas za par 😉 tesim sa s vami a zelam bezproblemove zaciatky 😉 a ides prirodzene alebo cisarskym?
rush
17. mar 2011
@minewka a co mala blbe reci v nejakej teme? alebo blbe komenty k fotkam? niektore zeny si sem chodia vybijat zlost co nemozu na detoch a manzeloch asi 😃 :-p alebo davat volny priebeh svojim komplexom...no sak hlavne ze ste v poriadku
minewka
17. mar 2011
@rush - ale, v jednej debate sa rozzurila...mozno ju uz aj zmazali, neviem...primitivka...ale mala take poznamky, ze som radsej vsetko zmazala... ]-( 😃

No zatiaľ to vyzera na prirodzeny porod...
angelds
18. mar 2011
ahojky, tak ja som dostala tabletky hormonalne a este dalsie a vsetko je v poriadku

tesime sa
krasny vikend, aj ked uprsany
angelds
18. mar 2011
@iplusr ano mas pravdu asi bude nieco vo vzduchu 😃
angelds
18. mar 2011
@rush ano mas pravdu, vsetko ma svoje caro 😃
funlucy
26. mar 2011
cauky baby uzasne novinky-BLAHOZELAME..my dnes len tak v rychlosti,mame sa fajn,zatial sme zdravi,maly robi pokroky a nam velku radost-pridala som do albumu nove foto 🙂
pozdravujeme vas vsetky a posielame pusinky
matulik284
29. mar 2011
@funlucy nadherne mas babenko 🙂
jaruska8
4. apr 2011
Ahojte baby, všetky sa držte, aj tie tehuľky, aj tie maminky, aj tie snažilky a posielam vám pusu a snažilky, verím, že jar vám určite prospeje a do roka budete mamkami!! 😉
iplusr
5. apr 2011
@kaktusik, @minewka este ste 2v1? ja som mala poslednu poradnu 21. a dalsiu mam az 11, tak dufam, ze dovtedy este vydrzime, ale potom uz asi dlho nie. blska sa stale hmyri a chce sa asi prekopat na svet.
jaruska8
6. apr 2011
@iplusr Kaktusik neviem, ale Minewka už má po tom. Čiže gratulácia!! 😉 😉 😉
matulik284
6. apr 2011
@minewka gratulujem k babatku, vela sil a zdravia maminke aj bambulke 😉
iplusr
8. apr 2011
@minewka, gratulujem a prajem vela zdravicka.
minewka
8. apr 2011
Ahojte..ďakujeme pekne 🙂

Malá sa narodila 30.3. 2011, o 11:15, 4050g a 52cm 😃 x-) x-) x-) x-)
matulik284
9. apr 2011
@minewka riadne veľka babika 🙂 si rodila prirodzene alebo cisarskym ?
minewka
9. apr 2011
@matulik284
Prirodzene...nevedeli sme, že bude taká veľká. :-p
iplusr
9. apr 2011
@minewka juuu, riadna baba, si mala co robit ... pridaj nejake foto
matulik284
9. apr 2011
@minewka tak to si sikulka, zvladla si to 😉
minewka
10. apr 2011
@iplusr
Tak jedna foto je v albume x-)
mastulka
10. apr 2011
ahojte, minewka gratulujem 🙂 drzte sa aj s babulkou, urcite si mala co robit pri porode...
iplusr
10. apr 2011
@minewka jeee, krasna je. vobec nevyzera ako cerstve mimino, ale ako keby uz male nejaky ten mesiac za sebou. a tusim ma tvoju pusinku x-)
minewka
17. apr 2011
@iplusr
Iplu hej...to robí tá váha 😃