• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

16. novembra 2012 
postupne rychlo prelistovavam @funlucy krasny je tomasko a ty si bola velmi pekna tehulka :dizzy_face: tie fotky som si ani nevsimla, velmi ti to seklo na tom profi foteni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jún 2011 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 vy teraz nejak slavite rok, ze? v juni? datum presne neviem...gratulujem a zelam len to naj ninke a aj rodicom samo :wink: potom hod foto torticky aku ste si dali robit alebo aku si napiekla...hm?
20. jún 2011 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka jaaaj gratulujem zena...vsetko naj zelam...pekne miery :dizzy_face: to musel byt zazitok pre teba :sweat_smile: uz si sa asi aj spamatala zo vsetkeho :slight_smile: , tak popis dajake dojmy :grinning: som zvedava...kazda to preziva inak...dufam, ze ta mala dlho netrapila a idem okukat este album ci mas fotecky :dizzy_face:
20. jún 2011 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iplusr no super spravicka...krasna priceznicka :dizzy_face: same modelky tu rodite :grinning: prajem hlavne vela zdravicka :dizzy_face:
20. jún 2011 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minewka aha docitavam a zistujem ze uz druhy krat gratulujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nevadi ze? trochu mam v hlave zmatok...ale uz vela hodin na mna asi :sweat_smile:
20. jún 2011 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvysok nabuduce maly place
20. jún 2011 o 01:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rush Ahojky, no veru, už máme rok, mali sme ho presne túto sobotu, 18.6. :slight_smile: :slight_smile:
20. jún 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby :slight_smile: pekna tema.. my sa so snubencom snazime uz pol roka po dobrati HA a zatial nic :frowning2: ale verim tomu, ze to pride :slight_smile: Chcem sa spytat, mam nepravidelny cyklus a pravdepodobne mam ovulaciu tesne pred menstruaciou. Je mozne tak otehotniet? Ci uvidime? :slight_smile:)) Pekny den. :sunglasses:
20. jún 2011 o 18:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaktusik007 jeej aj tebe gratulujem a kamilkovi zelam vsetko naj :dizzy_face: sikulka mamina ked to takto pekne zvladas s dvomi...mna by asi rovno do pezinka viezli :sweat_smile: no uvidime ako bude....
23. jún 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásny deň :slight_smile:
29. jún 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, nájde sa tu niekto na pokec? :slight_smile:
18. sep 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby... tak ako zijete???? :wink:
14. nov 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aké vitaminy by ste mi vedeli odporučiť, ked sa este len snažíme o bábo?? :slight_smile: dakujem za kazdu radu :slight_smile:
15. nov 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DIevcata neviete mi nahodou poradit? prvy test mi vysiel pozitivny- trochu silnejsi duch, a druhy hned na to uplne negativny.... co si mam o tom mysliet???? ten prvy test je akoby ciarka len do polovice..... netusim kedy som mala ovulku, mam uplne rozhadzany cyklus, no 5.11. som mala 2 dnove kramy ...
15. nov 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. nov 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to naozaj tu nikto nie je ????????????
15. nov 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si robila test tyzden potom ako mi meskala menstuacia a tiez mi ukazalo len slabu ciarku, nevedela som ci sa mam radovat alebo nie? V juli to bol presne rok co sme sa snazili o babetko, pockala som este tyzden a isla som ku gynekologovy, urobil mi ultrazvuk a bola tam mala bodka. V 12tt na ultrazvuku nas potesila lekarka a povedala ze cakame dvojcatka :o)) Po nasom roku snazenia prisla dvojita odmena :grinning: Pockaj este tyzden a zopakuj si test a uvidis :slight_smile:
15. nov 2012 o 18:47  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludmil33 to bolo asi mne? :slight_smile: tyzden??? cosi, zajtra pred pracou utekam kupit novy a hned rano testujem :D Som strasne nervozna.... rozmyslam ci je to vobec mozne a kedy k tomu mohlo dojst... preco je ta ciarka taka slaba??? a preco by to mal byt falosny duch? ved je to test ktory ma nikdy nesklamal!!! Gratulujem ku dvojcatkam :slight_smile: pokial v mojom pripade by islo o tehotenstvo dvojcatka urcite nebudu :slight_smile: take slabe hcg ... cudne no
15. nov 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simonk_a101 pod do témy prvosnažilky ozvite sa
16. nov 2012 o 13:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simonk_a101 ja som mala tiez taku slabu ciarku teraz pri dvojcatach a bola som v 5tt :slight_smile:
16. nov 2012 o 16:54  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok