• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
urcite sa dockas, ved to uz je hned tu . . . :grinning:

a co dobre robis dnes ?
12. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaale..robota...milión stretnutí a žiadne peniaze...mám už z toho riadnu depku...no ale čo už...Ináč, dnes mi je od rána zle... :slight_smile: čo by som aj považovala za príznak tehu, keby aj môj muž sa ráno nesťažoval, že mu je zle...som sa smiala, či je tehu...tak sme asi dačo pojedli..hmm.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno aj on s Tebou s ú c í t i !!!

dúfam, že to bude ono !!!

ozaj, dobrú chuť k obedu :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď uvidíme...ďakujem, dobrú chuť aj tebe...ja som už poobede, ale stále mi je nanič...ble..ani som nedojedla..Včera som toho veľa nezjedla, hrianky s bryndzou, dáku zeleninu (hrášok, redkvičku), večer hot dog (ja cez deň nikdy nestíham jesť, mám otrasnú životosprávu...)

Tak asi z toho..
12. máj 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja som urobila dobru natierku z vajicok a z oškvarkov, takže super nátireka
12. máj 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky - tak krasny den
12. máj 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky matulik, tu už dosť dlho nebola , nevie niekto co je snou ?

mastulka a Ty ?

este stále na PN ?

krasny den, aj ked u nás zamracený, ale je teplo :grinning:
13. máj 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :dizzy_face:
13. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mastulka, kde si :grinning: rychlo sa pridaj k nam
13. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ibamy ahoj, aj ty si tu bola už dávno - nie ?
13. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, no tusim 2 dni dozadu... vyzvedala som od teba, ako dopadla vasa party... my tu dnes mame krasne, sviti slniecko, ale zato v pondelok bola ina spust... v zivote som nezazila taku prietrz krup, Zilina bola z velkej casi pod vodou...
13. máj 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čauko holky...:slight_smile:
13. máj 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf, minew - ako ide realitny biznis?
13. máj 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaale...bieda..ble...cakam kazdu chvilu telefonat od jedneho chlapa, ci kupuje dom...cely hr bol a zrazu nic...neznasam takychto majstrov sveta... :angry:
13. máj 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano uz si pamatam, prepac :wink: :wink: :wink:

ibamy pocula som o tom, ale s Vami je vsetko v poriadku ?

ako ten cas leti, vsak, uz je maj a uz si na konci 3 mesiaca :grinning:
13. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minewka dufam ze dnes zarobis vela penezi
13. máj 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelds - tak to teda hej, este pred chvilkou som bola 5tt a teraz finisujem 1.trimester :sunglasses: prave dnes som si odfotila moje nove brusko, tak foto buchnem do albumu... a nove je preto, ze vzdy som ho mala take ploche, ze teraz si pripadam ako medved :grinning:
minewka - nech sa ti zrealizovane obchody len tak hrnuuuuu :wink:
13. máj 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko...ako baby...ja uz som doma z robotky :grinning:
13. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly - cauko...ticho ti zavidim... ja sa tu budem trapit az do piatej :confounded:
13. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som do 16. kde robis, ze tak skoro, nepamatam si :wink:
13. máj 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak uz som tu aj ja... angel na PN budem este do zajtra a v pondelok "zvesela" do prace po troch tyzdnoch... taaaak sa mi nechce :unamused:
13. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mastulka...jasne ze sa ti nechce :slight_smile: angel ja som zdr.sestra :wink:
13. máj 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, mastulka :slight_smile: len pekne sup-sup do prace :grinning: ale hlavne tam skus neriesit vsetky stresy, mysli v prvaom rade na babo a na sefovu sa vykasli... no, v ramci moznosti :grinning:
13. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa pokusim... i ked by som nikdy nepodcenovala moju sefovu :grinning: ta je schopna ma nasrdit hned ked pridem....
13. máj 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no tak sa majte, mozno z domu ssem nakuknem pa :wink: pa
13. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne angel napis ak dojdes domov :wink: jooj baby myslim ze matulik uz tu nepride... :pensive: :cry: uz sa nam neozvala viac ako tyzden od toho ultrazvuku...ak by bola stastna tehulka urcite by sa nam chvalila a bola tu..ale asi to zle dopadlo a mozno sem ani nepride lebo jej to zle padne :frowning2:
13. máj 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vela som na nu myslela a je mi smutno, ze sa nam naozvala... ak je to tak pre nu lepsie, ze sem teraz nepise, tak je to v uplnom poriadku... ak z nej nie je stastna tehulka, tak jej prajem vela vela sil a co najskorsie zotavenie... ak tehulkuje a len na nas pozabudla, tak jej zelam kraaasne tehulkovanie...
13. máj 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ibamy aj ja jej to prajem...len ja si myslim ze ona na nas nezabudla bola tu skoro kazdy den...takze myslim ze potrebuje cas sa zotavit :pensive: ale aspon nam mohla napisat co sa stalo,a ze tu nebude chodit..lebo takto len hadame co sa jej stalo a nic nevieme :frowning2:
13. máj 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky, hned som tu ok ?
13. máj 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čauko holky, dnes biznis ziaden...ble...ale som si kúpila tehu test a zajtra robím, bo už nevytrimem...je 2kusový, tak ostane aj na ďalšie skúšanie... :grinning:
13. máj 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok