• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
ahojte babenky. :slight_smile: kde ste? :slight_smile:
2. jún 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :grinning:

funlucy, bodaj by si mala pravdu a bol jún pre niektorú z nás v snažilkovaní šťastný :wink: , keď si to tak spätne vezmen asi takto pred rokom mi začali v hlave víriť myšlienky na baby a o pól roka sme sa do snaženia aj pustili, je neuveriteľné ako ten čas beží :confused: , ja by som chcela ostať tehu práve v lete, aby mi termín vyšiel nejako na jar, ale to si naozaj asi ťažko naplánujem :pensive:
2. jún 2009 o 19:29  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky ja teraz idem s mm na menšie nákupy...jeej mastu už si nám tu chýbala :wink: ináč ako sa dnes máte?
2. jún 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dindulka,ako to mas perfektne naplanovane len malokedy to vyjde.aj ja som na tom podobne jak ty.snazime sa a stale nic.ale pocat babatko v lete a na jar porodit je super napad.aspon by sme nechodili v horucavach s velkym bruchom.no plany su, uz len pustit sa do prace :grinning:
2. jún 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som otehotnela v auguste a rodila koncom aprila,bolo to tak super,lebo mala sa narodila do teplucka ale momentalne je mi to uuuuuuuuuuplne jedno,len sa sa podari.neriesim. :slight_smile:
flyik ahojik :slight_smile:
2. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mata, plány by sme teda mali, ale ich realizácia ... :unamused: ,

mimomu, tak to su mala s viki super, mne je to tiež v podstate jedno, ale ten pôrod na jar by bol predsa len z viacerých dôvodov super :slight_smile:

fly, ja som mala dnes celkom vydarený den, v robotke sa dalo a doma som toho stihla napovid tiež dosť a za chvílu ide Ordinácia :grinning: , dnes drahému volali, že nám už došla objednaná spalna, dovezú nám ju budúci utorok, hurááá :sweat_smile:
2. jún 2009 o 19:48  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kočky...no čo tu dnes nikto nie je?? :confused:
3. jún 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, dnes je tu ozaj nejako pusto...
3. jún 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko iplus ved dnes tu skoro nikto nebol :rolling_eyes:
3. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babula, aj dnes tu je tak ticho ? Kde ste , ako sa máte ????
3. jún 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo halo...je tu niekto?? :confused:
3. jún 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo ano, žiaľ len ja, neviem, kde sú ostatné babenky....ako sa mas fly ? :slight_smile:
3. jún 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly mi sa budeme asi nahanat po celom konikovi hihi :grinning:
3. jún 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi áno moja...no co aky si mala dnik?
3. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem,ja celkom dobry....snazim sa o pozitivny vysledok,dnes ma trochu pobolievalo v podbrusku a tak asi praskol folikac?myslim si to. :slight_smile:
a ty?
3. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš moja asi vážne si mala ovulku..no ja neviem co so mnou je...myslim ten vytok...uz ho zatial nemam.. :sweat_smile: ale no uvidime...tak sa snazte mojik...snad sa uz zadari
3. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze ano,lebo ked kazala tak velmi snazilkovat tak asi koli tomu aby to uz vyslo.neviem,ked to vsetko zalezi od tak vela veci. :unamused:
neboj,ten vytok numusi byt vobec nic. :slight_smile:
3. jún 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno to nic nie je ale nepaci sa mi to,...ja mam dost gyn problemov takze sa mi take veci nepozdavaju.. :confused:
3. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa opytat na gynde.....aby si bola spokojnejsia. :slight_smile:
3. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata..Rada by som sa pridala do Vasho klubu zacinajucich snaziliek..Ja som vysadila HAK a nechavam to na prirodu... :wink:
3. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj siska :slight_smile:
3. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak siska vitaj :wink: mimo nemam casu ist na gyn.musim pracovat :unamused:
3. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky.. ahoj siska.. :slight_smile:
3. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za mile privitanie... :wink:
3. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawes wodanka :grinning: nemas zac siska :wink: napis nam nieco o sebe...kolko mas rokov ci si vydata...ako dlho si brala hak
3. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wodi :slight_smile:
3. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mate? Ja sa nemam cim chvali, tento tyzden som zacala zasa chodit po dovcho tyzdnoch PN do prace a prisla som na to, ze ma to tam uz vobec nebavi a zacinam mat z toho depku :frowning2:
3. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , konečne ste tu babuľky......no wodanka , ja viem , že sa Ti do práce nechce , ale ja som dostala v marci výpoveď a môžem len povedať, ak máš dobrý kolektív , robotu , ktorá Ťa baví ...vydrž , kým nepojdeš na materskú :wink: ...je ťažká doba

ahoj siska , vítam Ťa medzi nami .....

baby , prosím, potrebujem poradiť...začala som piť alchemilku, ale neviem sa rozhodnúť, či len v prvej fáze cyklu a po ovu už nie , alebo stále ......bola som na kontrole , všetko ok , začal mi haprovať teraz cyklus , ale nechcem brať tbl na úpravu, aby mi nepotlačili ovu, tak to chcem skúsiť s bylinkami, poradíte ?
3. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, že je tu veľa tém na mk , ale rada by som poznala Váš názor :slight_smile:
3. jún 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved tym sa aj stale utesujem, ze musim vydrzat "uz" len do materskej..
s tou alchemilkou Ti tinka neviem poradit... ja na upravu cylku uz asi dva roky beriem Duphaston.. a ten by mi mal de facto pomoct aj pri otehotneni :wink:
3. jún 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok