• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
snažím sa myslieť optimisticky , avšak moc to nejde :frowning2: ....ale máme jún a ďalšie snažilkovanie, tak držím palce kočky :wink:
4. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj bože tie peniaze :confounded: my sme tiež na tom teraz nejak biedne,už čakáme na výplatu-muž končí už našťastie skúšobnú dobu,mal by mať aj nejaké odmeny,ja som mala v máji týždeň dovču tak to by mohlo zase pomôcť mojej výplate :grinning: a teraz v piatok by sme mali tiež kupovať novšie auto r.2006 takže tam potrebujeme dať akontáciu 900 Euro a potom musíme splácať ďaľších 36 mesiacov :unamused:
Tinkamt-a už máš novú prácu?Odkiaľ si?
Mondial poznám-konkurencia :sunglasses:
4. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinkamt,my mame teraz take hluche obdobie.po zisteni PCO sice snazilkujeme,ale nema to "svoj ucel". zase mi nedosla mrcha ani ovulka nie je,tak pockam do bud.tyzdna a zavolam dr.uvidim,co navrhne.povodne sme mali robit HP a tie ostatne veci v setpembri,tak neviem.
dufam,ze vam to vyde na prvy sup :slight_smile:
4. jún 2009 o 12:34  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, presne tak..zákon schválnosti...keď sa dačo pokazí, tak všetko naraz :grinning:

O 14:00 idem odniesť auto do opravy, ta dúfam že to nebude nič vážne.Ach jaj.

Aspoň že linka je krásna :slight_smile:

A tešia ma moje kvietky, čo sa mi podarilo vypestovať..už len nech začne svietiť oskar :grinning:
4. jún 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a nech sme tehu :grinning:
4. jún 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru,veru :sunglasses: takže kto môže hor sa na to :grinning:
4. jún 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby...no funlucy mam cosi podobné po mrche špinenie a bolesti v krizoch a podbrušku :fearful:
4. jún 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dindulka ,tak to Vám nezávidím , ďakujem , dúfam, že nám to vyjde čím skôr :wink:

ahoj fly

funlucy zatiaľ nemám , zatiaľ mám v náplni práce snažilkovanie , tak uvidíme :slight_smile:
4. jún 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zienky....

prisla som vas pozriet a poriadne oplut a nakazit tehuvirusikmi... takze tfuuuuuj, tfuuuuuj, tfuuuuuj... :wink:
4. jún 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tfuuuuuuuj , ja som taká opľutá :grinning: , že to určite musí vyjsť :grinning: ďakujeme ibamy , mimochodom ako sa Vám darí :slight_smile:
4. jún 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ze musi..... a budem drzat palce, aby co najskor :wink:

inak sa aj s babulkom mame vyborne... brusino mi za tento tyzden poriadne narastlo.... uz nikoho neukecam, ze za to moze iba velky obed :slight_smile:
4. jún 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo baby je tu niekto?
4. jún 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj fly.ako?
4. jún 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimo...no už som písala ze som mala od utorka po sexiku slabe špinenie a odvtedy silne bolesti v podbrušku,krizoch...bojim sa ze to moze byt endometrioza aj min mesiac v tuto istu dobu som to mala...vtedy si gyn myslel ze je to moc.mechur...ale tak teraz uz tomu neverim
4. jún 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo kde si zmizla?
4. jún 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu,len som papkala melon. :slight_smile:
a zajtra nerobis?
4. jún 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie moja berem péčko
4. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon si oddychnes....ja som mala tiez v piatok a v pondelok,ved zo zakona nam to vyplyva tak to treba vyuzit.
ja robim aj v sobotu,ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
4. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj moja...aj v sobotu??joj nezavidim ti... :unamused:
4. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:
4. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly ani nie je co..... :unamused: mam tam len stresy :unamused:
tak rada by som bola uz tehu a domka v klude :pensive:
4. jún 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja moja...ale bojkam ze zajtra zobere krv na ca125 a povie ze je predpoklad na endometriozu a treba ist na LSK..ma slak trafi...som zdravotnicka ale aj ja sama sa op bojim ak by slo o mna...a potom stazene otehotnenie,horm.liecba :frowning2: :frowning2:
Ahoj matu
4. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flyik neboj,budem ti drzat palce.
ahoj matu :slight_smile:
4. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly a co je to endometrioza?
4. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem mimo...budem to potrebovat :pensive: matu nuz este sa musis vela ucit..ne ne srandujem..nuz endometrioza je to prerastanie endometria cize sliznice maternice na ine organy ako vajecniky vajickovody,brusna dutina,creva aj moc.mechur dokonca rarita bola ze u zeny objavili endometrioticke ložisko aj v plucach :fearful: treba to operovat laparoskopicky potom sa podava HAK alebo sa musi otehotniet aby sa predislo dalsim loziskam
4. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :confused: uz som o tom niekde pocula, len som nevedela, ze sa to takto vola. Fly tak dufam, ze budes v poriadku a ze to nebudes mat...aj ja ti budem drzat palceky
4. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no ja som tento tyzden taka vypluta... v robote mame fofry, musela som este dnes rychlo nieco dokoncovat, o druhej sme bezali na meeting a po meetingu upravovali projek znovu. buduci tyzden to posielame a neviem neviem, ako to budem stihat.
minevka, tak teraz ste si uz vsetku smolu vycerpali (ucty, auto, mrcha...), tak teraz uz budu len same dobre spravy
4. jún 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, ako sa máte ?? fly uz si doma od dr .?
5. jún 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kočky..no som doma...mam zápal maternice :cry: :frowning2: to bude bud bakterialny zapal,alebo som dakde nachladla ale ved jedine na opekacke ale to som bola taka naobliekana ze až ...tomu neverim že mám také nešťastie...niektore maju vzdy hole kríže a bruchá a ja co stale davam na seba pozor mam taky zápal hnusný :confounded: :angry: :angry: mám 18mm dominantny folik a som 13DC takze ovulku ocakavam okolo 16dc...a mám myom ktorý od min roka a posl.mesiacov narástol o 40mm takze teraz ma skoro 2cm.. :frowning2: :confounded:
5. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fly, to mi je strašne ľúto :frowning2: ....začína sa tu viacerým lepiť smola na päty počnúc minewkou , teraz Ty ...ach jaj :frowning2: to je hrozné ... a budete ďalej snažilkovať ? Lebo keď píšeš o tom foliku a ovulke , je to vôbec možné pri tom zápale maternice ??? Dala Ti dr. atb alebo čo ?
5. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok