• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
flyangel aj mne je nejak blbo...uz prestavam ale verit ze by MS neprisla :frowning2: ked ma tak boli brucho

ahoj zuzka :slight_smile: ako sa mas?
11. mar 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre , mrska este neprisla :slight_smile:
11. mar 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super a testik si este nerobila? :slight_smile:
11. mar 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako Vás tu tak čítam, začínam rozmýšľať, či tiež nie som tehu...Už sme trošku s drahým skúšali...ale myslím, že mimo plodných dní...ale stále ma pobolieva podbruško, tak zvláštne...A stále ma pobolieva hlava...Hmm...Pri billingsovej metóde sa píše, že plodné dni niekedy môžu nastať aj tesne po mrške..čo myslíte?
11. mar 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ináč, zuzka, držím palce!!!Ja by som ináč asi už nevydržala a skúsila testík...:slight_smile:...
11. mar 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matulik neboj mozno ms nepride a budes tehu co ty vies? :wink: zuzka ja uz by som bola netrpezliva a urobila by som si testik :slight_smile: minewka je pozne ze si tehu niektore zeny mozu mat vraj za 1cyklus aj dve ovulácia a ani o tom nevedia a keed zena moze otehotniet aj cez ms ...tak preco nie tesne po ms :slight_smile:
11. mar 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem flyangel ked kazdy hovori, ze mali v tehu krce a ja mam len bolesti...ci myslis ze mozu byt aj bolesti bez krcov?
minewka mozes byt tehu...niektore zeny fakt otehotneju pocas MS alebo tesne pred nou alebo po nej... :slight_smile:
11. mar 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuž, dievčatá, to ste ma normálne potešili :slight_smile:..páááni...mala by som asi vyčkať na mršku..ale či vydržím??
11. mar 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minewka drzim palceky dufam ze ti to tak skoro vyjde a budes tehu...pockaj ms ci dojde ak nie testuuuj :wink: matulik tak pockaj este co a jak..kedy mas dostat?
11. mar 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... matulik, zuzka - drzim palce aby to vyslo .. :slight_smile:
11. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam dostat v piatok
dakujem wodanka :wink:
11. mar 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo tak pockaj ze co a ako a ked nedostanes urcite testuj...nic ine ti neostava len vydrzat moja... :wink: piatok sa uz blizi
11. mar 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nikdy nedokazem cakat takze by som si uz spravila testik :wink:
11. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem musiet vydrzat :wink:
testiky si nerobim lebo nemam pravidelnu MS a vlastne keby mi trval cyklus 28 dni tak by som MS uz mala mat...
11. mar 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka noo ved je to tazke vydrzat...ale tak ked v piatok dostane zbytocne bude minat na test a bude sklamana este viac..ale ked jej bude meskat ms tak je sanca ze je tehu... :slight_smile:
11. mar 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked ja som skor typ cloveka, ktory musi hned vediet na com je.. ta neistota ma vzdy nici.. :frowning2:
11. mar 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurňa baby tak teraz som prečítala témy na pôrodnice,pôrody-panický strach z pôrodu atď.a som z toho vyklepaná jak osika.Som strašne rada,že si tu baby vzájomne pomáhajú a radia,ja asi budem z vás tu prítomných najväčšie psycho-to zato že som už "stará" a moc nad tým rozmýšľám a všetkého sa bojím :confused:
11. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ak mi bude par dni meskat tak spravim testik

funlucy ja radsej o tych porodoch necitam :wink: a kolko mas rokov ked sa citis stara ?
11. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
funclucy ja som videla dost porodov a to sa len zda ze to take hrozne skor tie bolesti su hrozne nie famy okolo toho. :wink:
11. mar 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som len raz si skusila nieco precitat o porode a uz to radsej neriskujem.. :sunglasses: bola som z toho vydesena este peknych par dni...
11. mar 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat kontrakcie a vysetrenie na kolko prstov ste otvorene je dost neprijemna zalezitost...a premyslali ste nad epiduralkou?
11. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nad tym teraz este nerozmyslam... strasne sa toho bojim, tak to radsej neriesim, aby ma to este viac nevydesilo
11. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: vidíte baby a práve toto sa mi tu páči...
flyangel-kde si videla pôrody?si zdravotná sestra?
ja som mala v decembri 28-to som už písala...mala som asi rodiť v 20-tke a nestresovala by som sa tak...
11. mar 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dlho myslela ze mam dost casu, a ze ked jedneho dna uz budem chciet hned to aj bude :slight_smile: no len nejako to nefunguje mam 27, snazime sa s manzelom a stale nic :frowning2:
11. mar 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno funlucy som zdr.sestra a robim na gynekologii :slight_smile: takze viem o com hovorim..ja som toho uz videla tolko ze sa nebojim...len komplikacie tam mozu nastupit to je uz horsie :astonished:
11. mar 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, baby, pridam sa asi k Vam obcasne do tejto Vasej temicky peknej, kedze asi jedina vystihuje to, co si myslim o celom procese otehotnievania - treba byt stastny a pride to aj samo
11. mar 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka poznala som zenu kt. 20rokov nevedela otehotniet,rozhodli sa s manzl.adoptovat mimi a prave vtedy otehotnela a ma zdravu dcerka-vlastnu :grinning:
11. mar 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to dufam, ze sa nam to podari o trosku skor :grinning:
11. mar 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka-to si myslím aj ja-tak teraz ukáže prax.
Flyangel-tak ty budeš fakt náš anjel-budeš nás upokojovať a radiť nám-ty si skúsená šikovná holka.
A kde robíš na gynekológii?
11. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
funlucy aj mne uz tiahne na 28 :wink: a urcite nie sme stare :grinning: ale aj ja som si vsimla, ze moc rozmyslam....chcem sa dat zaockovat proti rubeole...preockovat tetanus a tak...myslim, ze na to mladsie baby vobec nemyslia a asi aj dobre robia :slight_smile:
11. mar 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok