Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
14. mar 2009

aj ja si myslim ze im je to jedno lebo maju svoje vytuzene mimi. 😉

matulik284
14. mar 2009

presne tak 😉

flyangel
14. mar 2009

nooo a vy sa ako dlho snazite?

matulik284
14. mar 2009

my sme v podstate od jula skusali len tak bez vsetkeho....ale nesnazili sme sa. Az tento posledny mesiac mi doktor sledoval tie folikuly a hovoril, ze kedy mam asi ovu...tak pokusame ci sa podari 😉

flyangel
14. mar 2009

ta my len tento mesiac sme zacali a skusame ci sa zadari...som zvedava aj dnes sa poznazime 😀

matulik284
14. mar 2009

aha..no tak drzim palceky nech sa podari 😉 mozno to vyjde na prvy krat 🙂
ideme sa prejst lebo je krasne vonku a aj slniecko pekne svieti...tak sa tu objavim vecer pa zatial 🙂

flyangel
14. mar 2009

ahoj moja tak pekne sa prejdite ja tu vecer nebudem,lebo ideme ku svokrovcom,taze zajtra popiseme..papa 😀

matulik284
14. mar 2009

tak aj tebe pekny vecer u svokrovcov papa 😉

flyangel
14. mar 2009

dakujem 😉

matulik284
14. mar 2009

a uz sa tesis ku svokrovcom? mas dobrych?

flyangel
15. mar 2009

Ahoj matulik,no bolo to v pohode...celkom sa s nimi da... 😉 juuuj a si predstav ze skoro celu noc som nespala,bo ma bolelo podbrusko ako pred ms a pritom som 13.den cyklu a rano som mala taky vytok akoby dohneda ta neviem 😲

matulik284
15. mar 2009

tak to je dobre ze mas super svokrovcov...ja budem mat takych divnych 🙂 fly to sa mozno vajicko zahniezdovalo 😕

flyangel
15. mar 2009

myslis matu ze by mohlo byt?a strasne ma bolia aj prsia... 😖

matulik284
15. mar 2009

no ja sa v tom az tak velmi nevyznam, ale co som citala co pisali ine baby tak tiez take mali pocas plodnych dni po sexiku 😉

flyangel
15. mar 2009

noo tak vravim ze ma bolelo brusko vzdy ale az tak vobec nie...a ten vytok-hnedasty? 😖 taky som nemala este..

matulik284
15. mar 2009

no vidis, tak teraz je moznost ze budes tehu 😉

flyangel
15. mar 2009

juuj uz som zvedava,nech uz je 28dc nech si urobim testik 😉

matulik284
15. mar 2009

jooj ako ti zavidim, ze mas pravidelny cyklus aspon budes hned vediet 😉

flyangel
15. mar 2009

nooo ano mam pravidelny aspon tie roky co ich mam boli vzdy tu nacas ako hodinky 😉 a ty mati vzdy si ms mala nepravidelnu?

matulik284
15. mar 2009

no ano vzdy...mozno 2krat sa stalo ze som mala na 28d...2krat ze skor o jeden, dva dni a inak vzdy meska 🙂

flyangel
15. mar 2009

hmm...a mne zas naopak raz mi meskalo 2dni...

matulik284
15. mar 2009

tak to mas dobre 🙂

flyangel
15. mar 2009

no anoo....len ci teraz ma nesklame cyklus...neze teraz mi bude meskat budem sa tesit na tehu a nakoniec mrcha pride 😝

matulik284
15. mar 2009

ale nie neboj..to by teda musela byt riadna nahoda, aby meskalo a nebola si tehu 🙂

flyangel
15. mar 2009

noo tak snad ano...len som zvedava ci to vyslo jooj uz som netrpezliva...chcem testovat 😵

matulik284
15. mar 2009

ja mam zase take stavy ze nechcem testovat...bo sa bojim ze mi to moze len meskat 🙂

flyangel
15. mar 2009

matu ale zajtra musis testnut uz 😀 😀 aby sme vedeli blahozelat k tehu 😀 😀

matulik284
15. mar 2009

ano zajtra testnem....ale to budem moct az vecer 😨 fly nie je lepsie testnut rano?

flyangel
15. mar 2009

najlepsie je to rano robit lebo vtedy je najviac hcg v moci ale ak si tehu a mas vysoke hcg ukaze ti to po cely den... 😵

matulik284
15. mar 2009

tak zeby skusim v utorok rano? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre