• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
tak potom radsej pockaj ...ten 1mesiac to uz vydrzis...neboj drobec bude zdravy ako buk :grinning: tak bolo by to super keby som cakala mimi :wink:
16. mar 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
alfa som tu nová a dakujem za privitanie, snazime sa od 1 . marca, ovulka bola 2. marca, takze neviem co je :unamused:
16. mar 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ako sa mate? som doteraz vas citala. fly zeby sa podarilo? drzim tajne palce. mne ako bolo zle tak to aj preslo a cakam teda aj ja na nejaky priznak. zatial som sa teda ani netestovala...
zelam vam krasny dnicek.
16. mar 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelds a zabudla som ta privitat. takze vitaj medzi nami
16. mar 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elisonka...tak dufam ze to vyslo a dakujem za palceky...tak dufam ze tie priznaky sa objavia eli...a budes nasa nova tehulka :dizzy_face:
16. mar 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj angelds. nooo, tak ked bola ovulka 2. tak je cekom cas. bud na ms, alebo test.
elisonka, ty tiez cakas na mrchu?
16. mar 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo angelds...testuj... :wink:
16. mar 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly ja si myslim, ze cakas, teda mna boli prsia ako kona (i ked neviem ci kona maju ake :confounded: )... jednoducho sa kvoli nim vela krat ani nevyspim... budem ti drzat palceky :slight_smile:

ahoj elisonka a to este aj vydrzis netestovat? :slight_smile: neviem ci by som to vydrzala :sweat_smile:
16. mar 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeem mastulka...ved som zvedava ci dojde mrcha :wink: ale niektore baby mi radili urobit si test lebo sa im nezdaju moje BT...ze ci som neot. pred ms. :fearful:
16. mar 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky , ale ste sa rozbehli.
Vitaj angelds :slight_smile: .
Ja stale cakam na mrsku, ale stale neprichadza uz ma porazi. :frowning2: Ked do piatich dni nepride budem musiet ist na dalsie inekcie . :slight_smile:
16. mar 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iplusr necakam lebo som mala dostat 6.3 a zatial stale nic. ale ja nemavam mrchu pravidelne takze u mna ako keby o nic neslo. no mastulka zatial sa drzim netestovat. cakam na nejaky priznak aby som si mohla robit aspon male nadeje....
16. mar 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...dnes opat nejako nestiham, vela roboty :wink:
...mastulka, keby si mala pravdu, budem sa snazit Ta nasledovat :dizzy_face:
...alfi, takze mozno aj Ty? Super, myslim, ze prichadza jar a asi sa aj prebudzaju nase hormony... :dizzy_face:
16. mar 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...Eli, ahooooj, Ty mas ale vydrz :wink:
16. mar 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...nie Alfi, fly, som chcela napisat :grinning: , som ja ale mimo
16. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly ja by som uz testovala, ten jeden test by som ozelela :slight_smile: lenze ja som strasne zvedavy clovek tak to asi preto :sunglasses:

Zuzi ahojky, dufam, ze budes coskoro v poriadku, aby ste mohli pokracovat v snazilkovani
16. mar 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: lafi, no to dufam, ze mi budes v patach a potom mi budes pomahat to tu sirit
16. mar 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...mastulka :grinning: :grinning: :grinning: velmi rada sa pridaaaaaam :grinning:
...este asi nebudem testovat, to je priskoro 18 DC, ze?
16. mar 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...mastul, aj Ty si mala pocit, ze Ta nieco v podbrusku stekli? Lebo mna velmi :confused:
16. mar 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj mna stekli este stale, a to sa mu este len tvoria zarodky prstekov :slight_smile: som zvedava co bude robit potom :grinning:
ja som testovala az ked mi mrska meskala 4. den, kedze mne vobec nemeskavala... este vydrz, ved to je uz len par dni :wink: jaj sa tesim aj za teba :slight_smile:
16. mar 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... alfi, este ma napadlo, ze ja som sa cela citila nejako cudne, proste som sama sebe pripadala divna :confounded:
16. mar 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...dakujem :wink: , mne tiez chodi mrcha presne ako hodinky alebo o par dni skor, takze pockam.
Ved co nas caka nas neminie, no nie? :wink:
16. mar 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...tak divne si pripadam kazde rano :grinning: , hlavne v posledny tyzden :grinning:
16. mar 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...ale zle Ti nebyvalo, az uz ked si sa testla, ze? A prsia si mala bolave uz pred tym? Lebo ja len tak mierne, ako pred mrchou :wink:
...boze, ako som sa na to zamerala, asi by som to nemala tak prezivat :dizzy_face:
16. mar 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem všetkým za privítanie !
Neviem či mám už testovať, lebo mi má prísť až v stredu, takže čo poviete ?
16. mar 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...angelds, to su uz len dva dni, to uz vydrziiiiiiiiiis, no nie?

Budeme Ta tu podporovat, aby si nepodlahla :grinning: a potom Ti budeme drzat palceky.
Mas aj nejake priznaky?
16. mar 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: brucho ma boli ( moze byt aj mrcha , nie ) niekedy mam aj zavraty, ale neviem co je , este nemame babo :wink: takze neviem ci mam testnut, bojim sa sklamania, kedze som nebrala ani tabletky ...
16. mar 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...ved ked sa to nepodari teraz, tak neskor. Ale neboj, raz sa to podariiiii :wink:
16. mar 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale u nás je to horšie, keďže priateľ je starší :slight_smile: :wink: :slight_smile:
16. mar 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...to vobec nezalezi na veku, ale na tom, ci ste obidvaja v poriadku. U muza su dolezite spermie - ich kvalita :wink:
16. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j ato viem :slight_smile: , len pre informáciu : ja 26 on bude mať 51 :wink: a sme veľmi šťastní obaja
16. mar 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok