Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

alfa333
autor
26. feb 2009

Tak to vyzera, ze tu budete vsetky opat neskor... ☹

ivulaa
26. feb 2009

Haloooo haloooo uz som tu 🙂 tak ako sa mame?

alfa333
autor
26. feb 2009

Ahoj Ivulik 🙂 , super, super, Ty sa pochval, ako bolo v kine?

ivulaa
26. feb 2009

Nooo celkom fajn, neviem ci som pisala, boli sme na Pokoj v dusi, dobre, take normalne podla mna zase nic extra bomba fasa, ale ani katastrofa,....taky normalny film...a kraaaasna priroda....uz dva roky sa chystame do tych koncin, nemame to daleko a predsa vzdy skoncime inde - Tatry, Liptov🙂)) dnes mi je nejak divne...asi je nizky tlak...ale uz som si spravila jeden super caj - so zazvorom, mate a este neviem co --- vraj pre aktivny den 🙂

alfa333
autor
26. feb 2009

Tiez som pocula take nazory, ze ziadna slava, take normalne. Ale toho Nestydu Ti odporucam.
Je Ti divne? 😉 Zeby?

ivulaa
26. feb 2009

Aaaale pochybujem 😒 no bolo by to super...Na nestydu urcite pojdeme...a bvyala kolegyna co je teraz v CR mi pisala, ze bola na nejakom ceskom filme, tusim tam hrala aj Magalka a vraj dobre, ze sa nasmiali....este prezistim nazov...Pozeram, ze ostatne kocky este nic...nevadi neskor sa pridaju...

alfa333
autor
26. feb 2009

Ok, celkom dobre sa to tu vcera rozbehlo, ze?
...tak sa mi nic nechce 😒 , rano mam problem sa postavit z postele, som ako "zakliata panna" 😀

zuzana1010
26. feb 2009

Ahojte babulky, vydym ze ste v plnom nasadeni . Ako ste sa vyspinkali . 😉

ivulaa
26. feb 2009

rozbehlo, rozbehlo 🙂 je to inak zvlastne piseme si ani sa nepozname, no mame pocit, ze sa pozname 😀, s tym vstavamim Ti verim...ja sa tiez posledne 2 dni ledva presvedcim, ze je potrebne vstat 😀 aaaa u nas zacalo snezit...jezis idem uzit Duphaston, skoro som zabudla...o chvilu som tu 😵

alfa333
autor
26. feb 2009

Ved aj ja, akoby sme sa normalne stretavali 🙂 a ja som tak dlho vahala, ci sem mam vobec zacat pisat. A mala som 😀 .
...tak pekne chod spapat Duphastonik 😎

...ahoj zuzi, vyspinkane sme, len akurat rozoberame ranne vstavanie 😝 , je to hrozne unavneeee 😀

zuzana1010
26. feb 2009

Ja som hore už od šiestej . Nikusku som vyprevadila do školy a ja som si urobila hodinové pohodlie vo vani . 😀

ivulaa
26. feb 2009

Ahoj Zuzi!...babky o chvilu som tu idem hodit tenisky do pracky, kedze som sa rozhodla, ze sa vrhnem na taeboo po dlhsej dobe...to bude sranda 😀 ale uz sa tesim, ze sa pohybem...uz mi chyba staaasne bicyklos...juuuj len aby uz bolo teplo a jar...inak ma rozculuje to listovanie mohli by spravit tieto fora tak, ze najakturalnejsie veci su na zaciatku na 1 strane, nie 😠 tak o chvilu....... 😉

alfa333
autor
26. feb 2009

🙂 Tak to je super pohodicka. Nika je prvacka alebo druhacka? Ako sa jej dari v skole?

zuzana1010
26. feb 2009

Ani mne sa nechcelo stávať , ale moja dcérka každé 🙂 ráno príde ku nám do postele a zobudí náš . Je to mala otava 🙂

alfa333
autor
26. feb 2009

Babule, neviete ako dlho moze trvat to spinenie pri zahniezdovani? 😒

zuzana1010
26. feb 2009

Nikuska je tretiacka

alfa333
autor
26. feb 2009

Uz tretiacka? 😀 neviem, pocitat

zuzana1010
26. feb 2009

Tretí ročník je tašky ale zvládame to . 🙂

alfa333
autor
26. feb 2009

To ano, aj ja mam krsneho syna tretiacika, ucia sa teraz ovela narocnejsim sposobom ako my kedysi 😝

alfa333
autor
26. feb 2009

Krstneho syna som chcela napisat 😀

zuzana1010
26. feb 2009

Teraz v marci bude mat 9 rokov . Už prichádzame do puberty . Plieska to snov .

alfa333
autor
26. feb 2009

To verim, poznam to z vlastnej skusenosti 😀

alfa333
autor
26. feb 2009

Zuzi, ked si cakala Niku, nemala si skusenost s tym spinenim pri zahniezdovani? Nevies ako dlho to moze trvat?

ivulaa
26. feb 2009

Tak uz som tu....Zuzi tak to mas velku babyznu 😀 aaa ta vana super napad... 😀

Alfi neviem ako dlho to trva, skus mrknut niekde na nete...inak ja som mala tiez posledne kramy take ze 2-3 dni a len take slabucke a hnede ako vytok ... dufam, ze mi nic nie je...mozno som len prechladla...uvidim co tento mesiac bude/nebude 😀

janulka83
26. feb 2009

ahojte babenky tak
aj my sa snazime teraz od februara
a tiez uvidime v utorok ci pride mrska alebo nie.
ale do vcera som mala take pichanie slabe v podbrusku
a dnes rano na zachodiku som mala uplne biely vytok
aj na papieri som si ho vsimla oc to moze byt

krasny den inak prajem

alfa333
autor
26. feb 2009

☹ uvidime, ja to mam len uplne malinko sem-tam rano a sem- tam vecer, a je to skor ruzovo-hnede

alfa333
autor
26. feb 2009

Ahoj Janulka, tak to by sme mali dostat obidve v utorok 😉 , ja riesim trosku iny problem na papieri 😀 , ale bude pohoda, tak-ci tak 😎

janulka83
26. feb 2009

no veru sme presne obe teda
to je nahoda malo kedy sa tak stretne niekto
v tej mrske.

a aky mas ty problem moja...
inak my sme sa snazili ako snazili proste milujeme
sa za tym ze sa milujeme a nie ze plodime, lebo
to dobre nevplyva na psychiku som pocula
proste : Milujte sa a mnozte sa

alfa333
autor
26. feb 2009

...to je teda nahoda 😉 , neberiem to ako problem, len asi treti den sem-tam spinim, tak neviem, co to moze byt 😨 , ale uvidime na buduci tyzden.
A tiez zastavam nazor, ze netreba tomu venovat taku pozornost - myslim v nasom stave, ked sme na zaciatku.
Je to vsetko o psychike 😵

zuzana1010
26. feb 2009

Ja si na ten začiatok tehotenstva vôbec nepamätám . Ja si len pamätám ako mi ostalo ráno zle . 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre