Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

funlucy
16. mar 2009

minewka,dosť si mala dnes stresu-tak ho treba niekde vypustiť,no nie? 😉 aj vy do práce,a jedu na ty nohy 😀

matulik284
16. mar 2009

funlucy je som dostala vcera mrchu ☹ takze budeme snazilkovat neskor 😉

flyangel
16. mar 2009

awojky...noo tak podme sa snazilkovat 😀

mastulka
16. mar 2009

babulky presne tak treba sa snazilkovat kazdy den a je to 😀 naco take pocitanie a cakanie... aspon si uzijete kazdy den, ak by sa hned aj drobcek nepodaril 😀

matulik284
16. mar 2009

ahoj fly...len pekne snazilkujte 😉 nech ti drahy pomoze vyliecit sa 😝

flyangel
16. mar 2009

hmm on je v robotke 🙄 taze dnes asi nieee

matulik284
16. mar 2009

juuj tak musis pockat kym sa vrati 😉 baby mne je z tej mrchy tak velmi zle 😒

wodanka
16. mar 2009

pekne popludnie Vam vsetkym prajem 🙂 flyangel ja som na tom podobne.. tiez nemam manzela doma ☹

mastulka
16. mar 2009

halo halooo kde ste vsetky? snazilkujete?? 😀

wodanka
16. mar 2009

rada by som keby bolo s kym 🙂

mastulka
16. mar 2009

ja by som aj rada, ale uz teraz nemozem, teda na par mesiacov 🙂

kdeze mas draheho?

wodanka
16. mar 2009

no ale akych peknych par mesiacov mas pred sebou.. hned by som menila 😉
draheho mam na sluzobke.. ☹

matulik284
16. mar 2009

ahojte mastulka a wodanka, 😉
mastulka aj ja by som s tebou menila

mastulka
16. mar 2009

to ano, uz sa tesim 🙂)

no ale nebude tam hadam dlho... a ked sa vrati tak si to vynahradite dvojnasobne 😀

iplusr
16. mar 2009

ibamy, dakujem za narodeninove popluvanie.
minewka oslavuje hned po mne, tak aj jej treba usetrit.

wodanka
16. mar 2009

to Ti verim.. a ako dlho ste planovali?
nebude sice dlho (len do stvrtka).. ale to prave premeskame moje naj dni ☹ takze si zasa pockame mesiac..
ahoj matulik

mastulka
16. mar 2009

MATULKA, IPLUSR tiez na vas v dobrom plujem, virusy samozrejme 🙂

wodanka a na teba tiez 🙂 a skusat treba stale nie len cez plodne dni 😉 ja ani neviem kedy sa nam podarilo, moj drahy robi aj poobedne smeny a ked pride tak to ja uz spim, tak neviem kedy sa nam zadarilo, no my sme chceli uz po svadbe (jun 2008), len som mala trosku problemy zdravotne a tak sme sa zacali snazit na konci januara a hned sa nam aj podarilo 🙂

wodanka
16. mar 2009

tak to mas super... my sme skusali uz aj minuly rok.. ale zatial nic.. asi budme musiet obaja odburat trocha stres z prace ☹

flyangel
16. mar 2009

wodanka aj ja si myslim ze skusat traba stale 😉 nikdy nevies kedy sa zadari 😵 a ake zdr.tazkosti si mala mastulka?gynekologicke?ci ine?

matulik284
16. mar 2009

dakujem mastulka 😉 , tak to je super, ze sa hned zadarilo 🙂

mastulka
16. mar 2009

wodanka, hlavne treba byt v klude a uzivat si to co mate, problemy ci uz v praci alebo ine budu vzdy, zalezi len od nas ako ich budeme znasat 😉

flyangel... aaale zistili mi hpv virus vysokorizikovy abrala som indonal a vtedy som mala zakazane otehotniet, resp. mi bolo odporucane neotehotniet kym beriem tie lieky.... lieky som brala tri mesiace, a hned ako som ich dobrala sme sa zacali snazilkovat 🙂 a teraz sme stastni buduci rodicia, i ked virus tam stale je potvora jedna ☹

flyangel
16. mar 2009

hpv...jajaj...a indonal som brala aj ja 😉

wodanka
16. mar 2009

to mas pravdu mastulka.. len ked u nas sa stale cosi deje.. ked to nie je stres v praci, tak je to stres doma.. teraz naposledy mal v jeden vecer moj manzel zdravotne problemy, takze som mu musela volat zachranku.. a to mi moc na pozitivnom mysleni nepridava ☹

flyangel
16. mar 2009

zachranku ta co sa mu stalo 😲 ?uz je v poriadku?

mastulka
16. mar 2009

wodanka tak to mi je luto, a co sa mu stalo? 😕

flyangel, a tiez si mala ten horsi variant hpv? sa bojim, ze sa toho nezbavim a bude to mat tie horsie nasledky ☹

wodanka
16. mar 2009

nikto nevie.. mal strasne bolesti v oblasti hrudnika, ze sa nemohol ani nadychnut.. tak ho zobrali do nemocnice, spravili mu nejake vysetrenia, ale neprisli na to co to je a poslali ho domov.. teraz ho cakaju este nejake dalsie, tak uvidime.. teraz je to OK

matulik284
16. mar 2009

ja mam ist akurat buducu stredu na cytologiu...neznasam toto vysetrenie 😠

wodanka tak dufam, ze to dobre dopadne s tvojim drahym

flyangel
16. mar 2009

wodanka toto zvykne mavat moj svokor boli ho za hrud.nevie sa nadychnut...myslis si ze je to infarkt ale nic mu nezistia a pustia ho domov....matu len chod na to cyto...je to dolezite vysetrenie.mastulka nie ja nemam hpv...ja som mala drobny myom a potom cystu na vajecniku.

wodanka
16. mar 2009

flyangel - ale je to lepsie ako keby ho mal 🙂 (blbý žart viem, ale nesmiem si to moc brať)
ta cysta sa Ti stratila sama alebo si bola na laparoskopii? ja tiez mam a doktorka ma chce hned poslat na operaciu..

mastulka
16. mar 2009

fly.. som rada, ze si pouzila minuly cas, tak uz je to v poriadku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre