• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
minewka,dosť si mala dnes stresu-tak ho treba niekde vypustiť,no nie? :wink: aj vy do práce,a jedu na ty nohy :grinning:
16. mar 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
funlucy je som dostala vcera mrchu :frowning2: takze budeme snazilkovat neskor :wink:
16. mar 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojky...noo tak podme sa snazilkovat :grinning:
16. mar 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky presne tak treba sa snazilkovat kazdy den a je to :grinning: naco take pocitanie a cakanie... aspon si uzijete kazdy den, ak by sa hned aj drobcek nepodaril :grinning:
16. mar 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fly...len pekne snazilkujte :wink: nech ti drahy pomoze vyliecit sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm on je v robotke :rolling_eyes: taze dnes asi nieee
16. mar 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj tak musis pockat kym sa vrati :wink: baby mne je z tej mrchy tak velmi zle :unamused:
16. mar 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne popludnie Vam vsetkym prajem :slight_smile: flyangel ja som na tom podobne.. tiez nemam manzela doma :frowning2:
16. mar 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halooo kde ste vsetky? snazilkujete?? :grinning:
16. mar 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rada by som keby bolo s kym :slight_smile:
16. mar 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som aj rada, ale uz teraz nemozem, teda na par mesiacov :slight_smile:

kdeze mas draheho?
16. mar 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale akych peknych par mesiacov mas pred sebou.. hned by som menila :wink:
draheho mam na sluzobke.. :frowning2:
16. mar 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mastulka a wodanka, :wink:
mastulka aj ja by som s tebou menila
16. mar 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano, uz sa tesim :slight_smile:)

no ale nebude tam hadam dlho... a ked sa vrati tak si to vynahradite dvojnasobne :grinning:
16. mar 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ibamy, dakujem za narodeninove popluvanie.
minewka oslavuje hned po mne, tak aj jej treba usetrit.
16. mar 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to Ti verim.. a ako dlho ste planovali?
nebude sice dlho (len do stvrtka).. ale to prave premeskame moje naj dni :frowning2: takze si zasa pockame mesiac..
ahoj matulik
16. mar 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MATULKA, IPLUSR tiez na vas v dobrom plujem, virusy samozrejme :slight_smile:

wodanka a na teba tiez :slight_smile: a skusat treba stale nie len cez plodne dni :wink: ja ani neviem kedy sa nam podarilo, moj drahy robi aj poobedne smeny a ked pride tak to ja uz spim, tak neviem kedy sa nam zadarilo, no my sme chceli uz po svadbe (jun 2008), len som mala trosku problemy zdravotne a tak sme sa zacali snazit na konci januara a hned sa nam aj podarilo :slight_smile:
16. mar 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas super... my sme skusali uz aj minuly rok.. ale zatial nic.. asi budme musiet obaja odburat trocha stres z prace :frowning2:
16. mar 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka aj ja si myslim ze skusat traba stale :wink: nikdy nevies kedy sa zadari :dizzy_face: a ake zdr.tazkosti si mala mastulka?gynekologicke?ci ine?
16. mar 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem mastulka :wink: , tak to je super, ze sa hned zadarilo :slight_smile:
16. mar 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka, hlavne treba byt v klude a uzivat si to co mate, problemy ci uz v praci alebo ine budu vzdy, zalezi len od nas ako ich budeme znasat :wink:

flyangel... aaale zistili mi hpv virus vysokorizikovy abrala som indonal a vtedy som mala zakazane otehotniet, resp. mi bolo odporucane neotehotniet kym beriem tie lieky.... lieky som brala tri mesiace, a hned ako som ich dobrala sme sa zacali snazilkovat :slight_smile: a teraz sme stastni buduci rodicia, i ked virus tam stale je potvora jedna :frowning2:
16. mar 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hpv...jajaj...a indonal som brala aj ja :wink:
16. mar 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas pravdu mastulka.. len ked u nas sa stale cosi deje.. ked to nie je stres v praci, tak je to stres doma.. teraz naposledy mal v jeden vecer moj manzel zdravotne problemy, takze som mu musela volat zachranku.. a to mi moc na pozitivnom mysleni nepridava :frowning2:
16. mar 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zachranku ta co sa mu stalo :astonished: ?uz je v poriadku?
16. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka tak to mi je luto, a co sa mu stalo? :confused:

flyangel, a tiez si mala ten horsi variant hpv? sa bojim, ze sa toho nezbavim a bude to mat tie horsie nasledky :frowning2:
16. mar 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nevie.. mal strasne bolesti v oblasti hrudnika, ze sa nemohol ani nadychnut.. tak ho zobrali do nemocnice, spravili mu nejake vysetrenia, ale neprisli na to co to je a poslali ho domov.. teraz ho cakaju este nejake dalsie, tak uvidime.. teraz je to OK
16. mar 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ist akurat buducu stredu na cytologiu...neznasam toto vysetrenie :angry:

wodanka tak dufam, ze to dobre dopadne s tvojim drahym
16. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka toto zvykne mavat moj svokor boli ho za hrud.nevie sa nadychnut...myslis si ze je to infarkt ale nic mu nezistia a pustia ho domov....matu len chod na to cyto...je to dolezite vysetrenie.mastulka nie ja nemam hpv...ja som mala drobny myom a potom cystu na vajecniku.
16. mar 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flyangel - ale je to lepsie ako keby ho mal :slight_smile: (blbý žart viem, ale nesmiem si to moc brať)
ta cysta sa Ti stratila sama alebo si bola na laparoskopii? ja tiez mam a doktorka ma chce hned poslat na operaciu..
16. mar 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly.. som rada, ze si pouzila minuly cas, tak uz je to v poriadku?
16. mar 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok