• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
Dobré ránko všetkým a pekný deň .. :dizzy_face:
17. mar 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj minewka, aj ja prajem vsetkym krasny plodny den :wink: :sweat_smile:
17. mar 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. mar 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príjemný deň všetkým :slight_smile:
17. mar 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym a pekny dnik prajem :slight_smile:
17. mar 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko aj ja zelam.
Tak aktualne informacie - dnes som si robila tehotensky test - a jedna / takze nic :confounded: .
Dufajme ze nabuduce :wink:
17. mar 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tak isto, snažíme sa ďalej . . .
to sa zmení :wink:
17. mar 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co nam ine ostava..... :unamused: :wink:
17. mar 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...dobre ranko babulky :slight_smile: , ako ste sa vyspinkali? Dufam, ze do ruzovucka :grinning:
17. mar 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monana, angelds, nic si z toho nerobte, s usmevom do dalsieho snazilkovania :slight_smile: drzime palce

alfa... ja som spinkala ako babatko uz od pol 9 :grinning: keby len ten blby budik rano nezvonil :angry:
17. mar 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky. zelam vam krasny den.
17. mar 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oh baby ale ja neviem , čo mám robiť mne je tak smutno :frowning2:
17. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...ahojte, ahojte vsetky :slight_smile:

...mastul :grinning: , verim Ti, ja mam tiez dost velke problemy sa vyhrabkat rano z postele, ale inak pohoda :sunglasses:

...angelds, a preco Ti je smutno? :confused:
17. mar 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alfi pozri si moju správu z 7.31 :frowning2: ale ešte stále dúfam
17. mar 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...to z tej / si smutnaaaaa? Tak Ti prikazujem zabudnut nato a usmievat sa :slight_smile: a to je rozkaz!!!

...viem, ze Ta to trosku sklamalo, ale ved to nevadi, este ste len zacali :wink:
17. mar 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky , dobre ranko :slight_smile:
Vidim ze su tu nove snazilky :grinning: ahojte
angelds nebud smutna :wink: ono sa to podari. :wink:
17. mar 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:wink: ahoj Zuzi, tak ako sa mas? Kedy ides k tomu dr?
17. mar 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monana, angelds nebudte smutne, sme v stastnej teme a zachvilu sa nam vsetkym obiavia//
ja som na pocet mojich ciarok zvedava tiez, ale az buduci tyzden. teraz by bolo este skoro.
17. mar 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...presne tak iplusr :wink:

...sme tu stastne a zacinajuce snazilky, takze velkyyyyyyyy uuuuuuuusmev :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka, stale ale mám nádej a predsa nádej umiera posledná
17. mar 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...aj ja som mala pri poslednom teste / ...nooo..ale to bolo len také skúšobné :slight_smile: A aj tak by bolo lepšie, keby sa zadarilo od budúceho mesiaca... To aby som stihla splatiť 270 dní poistenia..ináč by som nedostala ani 1,-SK materskej.. :angry:
17. mar 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelds nebud smutna oni sa tie dve // urcite ukazu, ber to tak, ze teraz este nie je ten spravny cas... a inak ja som si robila prvy test 18.2. a tiez tam bola len jedna / a o 10 dní som zistila ze mi meska mrska :slight_smile:
17. mar 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiiiha...mastulka...takže ti ukázalo // až po meškaní nršky??
17. mar 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mastulka a kolko dni po moznom otehotneni si si robila test?
a ohladom testov mám otázku : čím menšie je mlU/ml, tým je väčšia pravdepodobnosť, alebo ako to je?
Ja som si kúpila rapidko po 5 dní som testovala, ved to tam bolo napisane, že sa da uz 5 dni od mozného otehotnenia - výsledok - / , potom som testovala po 14. marca - to zn. po 13 dňoch možného otehotnenia - výsledok - /, no a teraz čiže dnes, je to 16. deň po možnom otehotnení a ráno - /
takže čakáme ďalej na //
17. mar 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano prosim, tu som mala dostat 27.2. ale to mi ukazalo hned pekne tucne dve // takze to ze sa tam hned neukazu, neznamena, ze nie ste tehu :wink: moze to byt len nizka hladina hcg v moci
17. mar 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...babule, ja teda neviem, ale myslim si, ze je fakt prilis zavcasu sa testovat par dni po moznom otehotneni. Podla mna tie testy nie su az take citlive ako sa na nich pise - ved papier znesie vela, no nie?
Myslim, ze ak test az po meskani mrchy ukaze / , tak to tak moze byt - a aj to vzdy nie je iste :wink:
17. mar 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha takže mám počka ť do konca týždňa, čo bude 4 po meškaní až potom mám testnúť?
17. mar 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...jasne, testni sa, ak Ti bude mrcha meskat :wink:
17. mar 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelds... tak to netusim, lebo mi sme sa snazilkovali takmer kazdy den, tak neviem, ktory pokus bol uspesny :grinning: ten prvy test som si robila len preto, ze som sla na vysetrenie k dokimu :slight_smile: a ten v tej dobe tiez este nic nevidel, vsak ani nemohol, ked sa zahniezdovalo az par dni po vysetreni a ja som si robila tiez ten rapi na vsetky tri pokusy
17. mar 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, testuj az ked bude meskat, tak u mna to bolo viac menej jasne, ked mne nikdy nemeskavala, bud prisla skor max. o tri dni alebo presne na cas
17. mar 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok