• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
autor
...ahojte babulky, tak konecne som sa sem dostala. Ake ste sikovne, pisete o sto-dvesto :grinning: :grinning: :grinning:

...iplusr - vsetko najlepsie Ti zelam k Tvojim dnesnym krasnym narodeninkam, vela zdravicka, stasticka, chuti do snazilkovania a vela, vela tehu virusikov, z ktoreho Ti co najskor narastie tehu brusko :wink:

...mastulka a ibi, takze Vy uz si to vsetko vychutnavate v plnom prude :grinning: - to je super

...a ta nasa Ivula sa nam vobec neozyva, ze?
23. mar 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmumne, minewka. treba sa "poistit" :grinning: takze sa len pekne snazilkujte dalej :slight_smile:
23. mar 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, prosim o radu. Menstruacia mi meska uz 4 dni, vcera vecer som si robila test, bola tam len jedna ciarka. Cize nie som tehotna. Len je pre mna zvlastne, ze mi meska, kedze mam cyklus presne 28 alebo 29 dnovy. Neviete poradit? Som z toho trosku nesvoja. Bola som chora, brala som antibiotika, aj antimikotika, moze to byt dosledok choroby? Dakujem za odpoved.
23. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Krtka, no ja ti viem poradiť len podľa toho, čo som sa dočítala na nete...Ani pár dní po meškaní menštruácie sa ti nemusí na teste tehu objaviť...Skús opäť o pár dní...Myslím, že meškanie môže byť spôsobené aj chorobou a liekmi.. :slight_smile:
23. mar 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minevka,
dakujem. Inak, sledujem tuto od sameho zaciatku, ako ju zalozila Alfa, a vzdy som sa lamala, pridat sa, alebo nie...? Tak som sa konecne rozhodla, ze sa pridam k takym fajn babam, ako su tu. Drzim vsetkym palce, aby ste mali vsetky dve ciarky. :slight_smile:
23. mar 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...krtka - vitaj medzi nami snazilkami. Myslim, ze ako pisala minewka, moze to byt aj po chorobe ale mozes byt aj tehu. Zelam Ti, aby to bolo tak, ako si prajes a sme radi, ze si sa k nam pridala :wink:
23. mar 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alfaaaaa ahoj no uz som sa cudovala, ze kde si sa stratila :grinning: no tak s ibamy si to tehotenstvo fakt uzivame :sweat_smile:
23. mar 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krtka vitaj, a tiez si myslim, ze to moze byt sposobene chorobou, ale kedze sme v tejto stastnej teme tak budem drzat palce, aby sa coskoro objavili ciarky 2 :grinning:
23. mar 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...mastulka :wink: - nestiham, na buduci tyzden sa uz konecne stahujeme, tak pracujeme kazdu volnu chvilku, kedy sa len da
...no neviem, tento mesiac to asi opat nevyslo, nejako ma uz pobolieva brucho ako pred mrchou, ale zatial sa nedostavila. Dnes som len tak trosku spinila, tak uvidime do stredy. Inak, minuly mesiac som mala 25 DC a dnes som uz 26 DC, tak uvidime, ale mam pocit, ze skor nie ako ano, ale nevadi :sunglasses: , ideme dalej
23. mar 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...babule, idem sa najest, ale o chvilku som tuuuuuuuu - dobru chut aj Vam :grinning:
23. mar 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alfa dobru chut a s tou pracou to moc neprehanaj, musis sa setrit, keby naaahodou.... :wink:
23. mar 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mastulka, alfa,

dakujem za privitanie. Budem sa snazit pisat, pokial praca dovoli. Tie dve ciarky radsej nabuduce, bola som chora. Dobru chut, kto papate.
23. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...tak uz som tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mam dost

...mastulka - aj sa setrim aj prehanam :grinning: , podla potreby

...krtka, ja tu tiez "nakukam" podla volneho casu, ale ved nebudeme Ti robit dochadzku :grinning: , takze sa nemusis stresovat, ze budes mat absenciu :wink:
23. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krtka vies kolko bolo dievcat co boli tehotne a ani o tom nevedeli, brali rozne lieky, pili, fajcili a narodili sa im krasne zdrave deticky :slight_smile: ale chapem ta, ze sa bojis, aby mu nic nebolo a nabuduce teda budu urcite // :wink:
23. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, krtka vitaj, dobru chut a krasne poobedie
23. mar 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...ahoj angelds - ako sa Ti dari? :wink:
23. mar 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...mastulka, Ty si mala pocit, ze ides dostat mrsku?
23. mar 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alfa ako ti zavidim, ja som za cely den zatial zjedla dva rozky a 3 kiwi :slight_smile: a staci mi, teda ja by som aj jedla ale zaludok nie :unamused:
23. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alfa, mi neuveris, ale dost casto ten pocit este mavam, ale to sa zevraj maternica roztahuje :slight_smile: takze kludne mozes byt aj tehu
23. mar 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...mastul - babatko asi dohliada na Tvoju liniu :grinning: , ze? No, musis sa teraz prisposobit jeho chutkam :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
... :dizzy_face: to by bolo super, no uvidime
23. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alfa tak to si vystihla uplne presne, kila zo zadku idu dole... teda vlastne hore, elbo sa presuvaju na brusko a prsia :grinning: uz zacinam mat problemy zapnut nohavice :dizzy_face:
23. mar 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: mastulka, tak s tym zapinanim nohavic mam problemy aj ja a to este zatial nie som tehu. Ty si mala aj spinenie namiesto mrchy?
23. mar 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja neviem co je, meska mi, mala prist v stredu :slight_smile:
23. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...angelds si sa aj testla?
23. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie cakam na stredu, preco?
23. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...ked pises, ze Ti meska, ze mala prist v stredu... asi sme sa nepochopili :wink:
23. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala prist v stredu, snazilkovali sme sa ale pockam, ten tyzden ( streda - 25.3. ) - az potom sa testnem

pochopili, preco nie :wink:
23. mar 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...aha, cize chces pockat do stredy a to bude tyzden, co Ti bude meskat, tak? :wink: Jasne, tak drzim palce, aby neprisla :dizzy_face:
23. mar 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
krtka, ja som prihlásená len 4 dni a môžem povedať, že som rada, že som tak urobila :wink: Tiež som pozerala po fore dlhšiu dobu až som sa odhodlala, je to super, keď viem, že nie som sama, čo sa snažilkuje a verí, že tam tie // budú
23. mar 2009 o 14:15  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok