Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

alfa333
autor
26. mar 2009

...dobre zasnezene ranko Vam zelam babulky tehulky a snazilky 😀 😀 😀
...poslusne Vam hlasim, ze mrcha je v plnom prude, takze ideme dalej - jupiiiiiiiii, tesim sa na "vyrobu" 😎

alfa333
autor
26. mar 2009

...a Ivulka - ahooooooj, som tak rada, ze si sa ozvala 😉 , uz som sa trosku bala, ze na nas kasles. A mam radost, ze mas skusky uspesne za sebou. A co studujes? (ak mozem byt zvedava) 😵

mastulka
26. mar 2009

dobre ranko prajem vsetkym 🙂

alfa pozeram, ze si ma dnes predbehla, vacsinou to tu rano otvaram ja 😀 ale to nevadi, mama zakladatelka moze kedykolvek 😎

alfa333
autor
26. mar 2009

...ahooooj mastulka tehulka...tak ako sa mate s drobcom? Poslucha? 😉 Dnes mate ake chutky? 😵
...noooo, dnes som taka rychla ako ta moja mrcha 😀 😀 😀

mastulka
26. mar 2009

takze mozete opat snazilkovat, to je dobre 🙂

dnes celkom poslucha, i ked vcera ked som sla spat tak mi bolo riadne zle 😖 no a dnes rano sme si boli kupit ranajky, aby sme neboli v praci hladni... uz sme spapali sladky rozok plneny vanilk.pudingom a teraz cucoriedkovy jogurt 😀 uvidime na co budem mat chut o chvilu 🙂

alfa333
autor
26. mar 2009

... 😵 😵 😵 ano, prechadzame do dalsieho "levelu" 😀
...to Tvoje babo bude taka sladka ritka - ako to tak kazdy den citam 😀 😀 😀

mastulka
26. mar 2009

no ved vravim maly miselinko.... hlavna vec, ze ja sladke takto normalne vobec nemusim, to moj drahy je taky, stale to vravim, ze drobec bude po nom 😀

alfa333
autor
26. mar 2009

...len aby si nebola miselinko Ty a fazuliatko bude plne energie a atleticka postava 😀 😀 😀 , tak ocino bude mat dvojnasobnu radost - ked bude potomok uuuuuuuuuuuplne po nom 😵

angelds
26. mar 2009

ahojte, tak a opat, krasny den prajem

vela roboty . . .

angelds
26. mar 2009

🙂 😉 🙂

alfa333
autor
26. mar 2009

...ahoj angelds - tak aj Tebe peknucky den (aj ked pracovny) 😵

mastulka
26. mar 2009

no zatial mi to nehrozi, lebo pri tom mnozstve ovocia a zeleninky co papam budem taka zdrava a zatial skor chudnem 🙂 ale iba na zadku

ahoj angelds... aj tebe krasny dnik 😉

alfa333
autor
26. mar 2009

...takze tehotenstvo ako odtucnovacia kura 😀 😀 😀 , no to je ten prvy trimester

mastulka
26. mar 2009

no zatial to tak vypada... 😀 ale brusko mi rastie, takze mne sa kila iba presuvaju 🙂
joj asi sa drobec zobudil, lebo mi zacina byt zase "veselo" 😖

alfa333
autor
26. mar 2009

... 😀 😀 😀 , tak ho pozdrav, ked s nim budes "hovorit" 😝

dindulka
26. mar 2009

ahojte babulky 🙂 , tak ako ? ja mám od rána žalúdok ako na vode, joj ale sa mi dnes nechce, dúfam, že v práci bude pohoda 😕

alfa333
autor
26. mar 2009

...ahoooooj dindulka - takze dalsia tehulka 😉 , tie vase babatka asi velmi radi plavaju 😎

angelds
26. mar 2009

Zatial máme pekný den ako je u Vás, u nás zatiaľ nie je slniečko dúfam, že bude .

😉 😉 😉

alfa333
autor
26. mar 2009

...u nas su stale Vianoce a kazdym dnom sneh pribuda 😀 😀 😀

angelds
26. mar 2009

nie je slniecko, ale je pekny den - tak som myslela 😀

alfa333
autor
26. mar 2009

...tak pekny den je potom aj u nas 😀 😀 😀

angelds
26. mar 2009

alfi a odkial si, že mate sneh sever ? - orava ?

dindulka
26. mar 2009

- no neviem alfi bodaj by si mala pravdu 🙂 , ja mám dostať mršku až o týždeň, tak uvidíme 😎 mastulka ak pláva tvoj drobec, tak ako teraz môj žalúdok, tak to ti je teda "veselo" 😝

alfa333
autor
26. mar 2009

...az orava nie, ale Mt 😉

alfa333
autor
26. mar 2009

...dindulka, tak uz teraz Ti drzim prstiska, aby to bol maly plavec 😵 😵 😵

alfa333
autor
26. mar 2009

...no babulky, idem aj ja pracovat, kedze ako dobre vieme - "praca slachtiiiii" , takze Vam vsetkym zelam peknucky a usmiaty den 😀 😀 😀 😎

dindulka
26. mar 2009

ďakujem alfi 😉 , u nás to výzerá tiež ako na vianoce ************, sneží a tá jar, keď všetko kvitne, oplodňuje sa a rodí 🙂 nie a nie prísť

angelds
26. mar 2009

Aha takze martin u nas zase na dolniakoch sme mali malo snehu, ale co uz, je tu jar a vsetko sa moze zacat odznova.

dindulka
26. mar 2009

aj tebe pekný deň alfa 😎

angelds
26. mar 2009

Keďže veľmi rada skladám puzzle, toto som sa rozhodla objednať keď otehotnieme s priateľom a budem doma.

http://jatszanijo.hu/php/wtermresz.php?tid=508 , keď kliknete na link, tak sa to objaví a potom treba kliknúť na krabicu a objaví sa to v plnej kráse.

😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre