• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
zaujimave,ze uz teraz chce vsetko vysetrit... :fearful: a ake vys ti chce urobit?a jake hormonalne tabletky?????????
25. mar 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chce zacat spermiogramom u draheho...a potom ako funguju spermie vo mne...4 hodiny po pohlavnom styku zoberie vzorku z krcka a bude sledovat spermie - kolko ich je, ako sa pohybuju a pod. No on povedal, ze vysetri iba ak ja chcem, ak nechcem cakat rok...a tabletky tie co tu vela bab uziva, neviem si spomenut na nazov duf... tak nejak sa zacina ich nazov
25. mar 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duphaston sa volaju :wink:
25. mar 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matu noo tak to je fajn ak to vysetri uz teraz......to je super ze sa tak stara o teba :grinning: ale duphastom este ti netreba...ved mozno o mesiac dva otehotnies aj bez hormonov
25. mar 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som mu povedala, ze sme sa nejak moc este nesnazili, aj ked od jula sme mali nechraneny styk, ale vela krat prerusovany. Tie lieky zatial nechcem...este skusime bez nich :wink:
25. mar 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa venovat drahemu...tak zatial pa fly :slight_smile:
25. mar 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fly, ty si teda sikulka..ale vies co este ma dnes caka...z e h l e n i e ... tak to je moja smrť...ale uz mam taku strasnu kopisko, ze az...fakt obrovskúúúúúúúúúúúú...tak sa uz musim do toho pustit... uaaaaaa :zipper_mouth:
25. mar 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som spat...lebo moj drahy sa rozhodol, ze ide teraz umyvat auto :angry:
25. mar 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matu povenuj sa mu :wink: minewka nooo zehlenia ani ja nemam rada...stale dokolecka zehlim a stale sa mi zda ze je to pokrcene :zipper_mouth: :angry:
25. mar 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi az ked umyje auto :wink: inak ja mam zehlenie rada :slight_smile:
25. mar 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co uz....potom sa pomojkate
25. mar 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano :slight_smile: a ten tvoj chodi stale tak neskoro? to ma tak dlho pracu? :confused:
25. mar 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie on robi poobednajsiu...ale vecer uz je doma ale to sa strieda raz ranna raz poob.ale cez vikend je vzdy doma... :wink: a tvoj ma ranne vzdy,?
25. mar 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..tak uz chapem :wink: ano moj ma stale ranne..do prace chodime spolu a casto aj z prace :slight_smile:
25. mar 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo tak to je super potom :wink:
25. mar 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano :slight_smile: mne je hrozna zima a pritom som naobliekana a radiatory horia :frowning2: dufam, ze zase na mna cosi nelezie. Fly a skusky si uz mala alebo ta este cakaju?
25. mar 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este cakaju moja...ani nespominaj... :angry: :confounded:
25. mar 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy mas?
25. mar 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v aprili :wink: ...idem sa osprchovat...za par minut som tu :wink:
25. mar 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: no uz som tu
25. mar 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cistucka? :slight_smile: ja tiez pojdem a asi si aj posedim vo vani, aby mi bolo teplejsie
25. mar 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeej cistucka az sa lesknem :grinning: len chod...uvolnis sa a bude ti lepsie :grinning: ja uz pojdem asi lazkat do postielky s mm :grinning:
25. mar 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki...tak pekne oddychujte alebo snazilkujte :wink: dobru nocku
25. mar 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe dobru nocku a sup sup snazilkovat a mojkat sa :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a čo študujete? Ja rozmýšľam, že budem po lete pokračovať na magisterskom...aby som sa nenudila na materskej :grinning:
25. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj minewka...fly...matulik :slight_smile:
minewka z akej stranky si si objednavala tie ovu testy? ja si ich kupujem v lekarni a zdaju sa mi dost drahe :frowning2:
25. mar 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som si objednavala z www.ovulacnetesty.sk a kúpila som si ovulačné testy Wondfo - 14ks + 2ks tehotenských testů HCG20 zdarma (kazety) za 14,52EUR s DPH
25. mar 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super cena.. tie co si ja kupujem stoja okolo 14 EUR a je ich tam len 5 a jeden tehotenský.. :frowning2:
najblizsie si ich aj ja objednam radsej z netu.. len este najskor pockam a testnem ako dopadlo tohto mesacne snazilkovanie :grinning:
25. mar 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matu, duphaston davaju tusim na upravu cyklu, ked je nejaky problem. ja by som to este nebrala. predsa len je to umelina. az ked sa do roka a do dna nic nepodari, potom treba zacat nieco riesit.
aj s tym sledovanim spermii mi to pride take vtipne. zavolam si doktora do spalne, nech pride pozriet, ci to robime dobre :grinning: :grinning: :grinning:
dufam, ze nebudem musiet riesit taketo veci a ze sa to podari uplne prirodzene.
inak baby, skusali ste cvicit cviky podla mojzisovej?
25. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok