Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

zuzana1010
27. mar 2009

dakujem 🙂 sice este mi nevedel presne povedat v ktorom som tyzdni .

angelds
27. mar 2009

Ahoj Zuzinka, ako veľmi Ti to prajem a gratulujem a teraz si už môžeš upraviť profil vieš mi povedať, aký máš cyklus a kedy Ti ukázal test? a aký test používaš ?

ibamy2
27. mar 2009

zuziiiii!!!!!!! gratulujeeeem!!!! to je super 😵 😵 😵 tak uz tu budeme potvrdene 3 tehulky 🙂

zuzana1010
27. mar 2009

angelds ja som pouzila GS mamatest comfort. Priblizne som v tretom týždni . Test som si spravila minuli týždeň v piatok a už vtedy mi ukázal slabú druhu čiaročku.

cheerlady
27. mar 2009

tak to musi byt kvalitny test,ked ti to uz tak skoro potvrdil 😉 musim vyskusat aj ja 🙂

angelds
27. mar 2009

dobru chut k obedu 😉

mastulka
27. mar 2009

jeeej ako som rada, ibamy mame posilu pri rozsirovani tehuvirusikov 😀

micabo
27. mar 2009

Ahojte kočky... tak ja by som sa rada pridala k Vám ak to bude možné. A dúfam, že čoskoro sa aj pridám do radov tehuliek. Nakúkam to tejto témy od úplného začiatku a nie a nie nabrať odvahu na napísanie. Bo v iných témach nie na MK ale MS ma skoro každý odbil... A vy si tu tak pekne klábosite o ešte krajšej téme... Ja síce ešte nepatrím do snažiliek teda zatiaľ, bo sme sa s mojím drahým dohodli, že po skončení mršky sa do toho pustíme... a to je dnes 😀 ...

cheerlady
27. mar 2009

ajoj micabo,tak vitaj,ja som tu len od vcera 😀 kde ta to odbili baby - na mojasvadba.sk?? to vaaazne...? 😠

cheerlady
27. mar 2009

a inak vela stastia!!! 😉

micabo
27. mar 2009

ahoj ďakujem... No odbili, ono keď už sa človej zapája neskôr do nejakej debaty tak väčšnou tie stálice ho odbijú... aspoň ja mám taký pocit...

cheerlady
27. mar 2009

mna tu nastastie nikto neodbil,tak som tu a som rada 😎 tak sa teda budete snazit,som zvedava, ktora z nas bude prva 😉

micabo
27. mar 2009

to tak to uvidíme... držím palce 🙂 🙂 ... si z PK? ja som tam mala svadbu, i keď odtiaľ nie som..a ani manžel..

cheerlady
27. mar 2009

to vazne??? 😀 ano,som! a kde presne si ju mala?len v kostole,ci aj hostinu si tu mala? my chystame svadbu toto leto,resp.mozno v septembri 😀

cheerlady
27. mar 2009

inak dnes sa mi stala pekna "haluz", baby 😀 takze aby ste vedeli - mam doooooooost velky nabeh na DVOJICKY, pretoze aj moja mama aj draheho mama su z dvojiciek 😝 no a dnes rano si sedim v cakarni u dr. a sedel tam taky dedusko na vozicku (ale chodit mohol,len nevladal dlho stat) - vyzeral byt vzdelany,inteligentny,rozpraval po cesky,ale vedel aj nemecky a ine jazyky.no a tak si tam sedim,on oproti mne a hovori mi: "slecna,vy ste velmi energicka a inteligentna zena.vy sa velmi dobre vydate.a budete mat dvojicky - chlapceka a dievcatko." chapete?????ja som od uzasu skoro usta nezavrela..... 😕 pytam sa ho,ze jak to vie a on,ze on mi to vidi v ociach...ako na sarlatanov neverim,ale on nevyzeral na ziadneho takeho,ale dost ma to zaskocilo.... 😵

micabo
27. mar 2009

no mali sme ju v septembri na radnici... na to, že nás tam bolo oko 100 ak nie o niečo viac sme sa do tej malinkej radnici zmestili... Na radnici sú veľmi zlatí ľudia , vyjdú každému v ústrety... A hostina bol v Istote... parááááááda.. nám vtedy počasie prialo a všetkým sa páčilo, že nemuseli sedieť len v sále ale k dispozícii bol bar a terasa vonku kde sa piekli 2 prasiatka celý deň....ak by sa dalo zopakovať celý ten deň rada by som si .. samozrejme len s mojim mužom 😀

micabo
27. mar 2009

hmmm dvojíčky? mne hrozí to isté.. otec pochádza z dvojičiek 🙂

cheerlady
27. mar 2009

my chceme v tom kostole vedla radnice a hostinu v byvalom hoteli kamzik - teraz je to carmin.je to kusok od hotela istota.a inak aj v hoteli istota,aj v tom carmin drahy pracoval 🙂 takze sa tesim,ze nas tam vlastne poznaju a urcite bude aj nejaka zlavicka,lebo ved nas bude okolo 120.... 😝
no,tak mozes mat ale aj nemusis,ja mam vsak stale vacsiu sancu 😖 keby som si mala vybrat,tak na prve tehotenstvo by som si "vybrala" jedno mimino,ale ved uvidime 😉

woodynka
27. mar 2009

ahojte babulenky, prosim Vas o radu 😒 !!!
dna 05marec som mala zacat uzivat nove 21tabletkove balenie HAK, ale, kedze chceme byt TEHU tak som ho uz nenasadila...poslednu TBL som si mala dat 25marca...moja otazka znie: KEDY MAM CAKAT MRŠKU???
som z toho jelen nakolko HAK som uzivala asi 4 roky...pomooooc 😅

mastulka
27. mar 2009

micabo vitaj a neboj tu ta nikto neodbije 😉 skor ta tu budueme povzbudzovat do snazenie 😀

cheerlady, to s tym deduskom je fakt dobre, to by mohol aj za mnou prist mi neico z oci precitat 😀 inak tiez mam nabeh na dvojicky: otcov otec (moj dedko) ma sestry dvojicky a jeho zena (moja babka) je z dvojiciek a kedze nemam ziadne sesternice a bratrancov co by boli dovjicky tak sa to pekne posuva o generaciu nizsie a po dievcatach a kedze sme tri, tak mam sancu 1:3 😀 tak som zvedava na najblizsiu navstevu u lekara co tam uvidi, lebo na prvej bolo vidno zatial len vak a drobca este nie 🙂

iplusr
27. mar 2009

baby, tu sa to teda riadne rozbieha
zuzi, gratulujem k tehu a teraz to nezabudni sirit dalj
micabo, vitaj a hura do snazilkovania
cheerlady, to je ale sila s tymi dvojickami. mozno to bude fakt pravda.
woodynka, vitaj aj ty. ms by ti mala dojst ako zvycajne, ked je vsetko v poriadku. ale je pravda, ze HAK to vie celkom pekne rozhadza. mne prisla prva riadna ms 35 dni po poslednej.

micabo
27. mar 2009

mastulka, iplusr ďakujem za privítanie... 🙂 a mastulka čítala som to tu od začiatku, a neviem bude to znieť asi divne, ale taka sympaticka mi pripadáš.( nechcem aby to vyznelo blbo ) ... a gratulujem k miminku, nech všetko dobre dopadne🙂

angelds
27. mar 2009

cheerlady nemas nahodou narodeniny 29.2. ?
micabo - vitaj medzi nami 😉
bola zapisat tovar do skladu, preto som nebola

cheerlady
27. mar 2009

angelds - nie,nemam vtedy narodky,preco? 🙂

mastulka - a chcela by si dvojicky? 🙂

iplusr - no to by bolo 😀 jednej kamoske tak susedka taka stara babicka predpovedala aj kolko deti,aj pohlavie,aj ze bude mat potrat a vsetko sa splnilo... 😕

flyangel
27. mar 2009

ahojte 😀 😀

angelds
27. mar 2009

ahoj fly 😉

flyangel
27. mar 2009

ahojky noo ako?uz si testla?

dindulka
27. mar 2009

ahojte, babulky joj ja od rána nejako testíham, až teraz sa mi podarilo konečne nakuknúť tak kuk 😀 , no moje prapra babičky z maminej aj z otcovej strany mali tiež dvojičky, tak neviem ....ja by som tuším radšej len jedno
- micabo vitaj medzi nami snažilkami 🙂
- dnes mám zase pocit plávajúceho žalúdku, ale začalo to až do nejakej jedenástej 😒

angelds
27. mar 2009

ano v stredu / ☹

ale baby pisu, ze mam aj zajtra, kedze este stale nemam 😒

flyangel
27. mar 2009

ahoj dindulka...mna zas dnes boli podbrusku v pondelok mam dostat ms...ale asi pride skor,lebo aj vcera som mala bolesti...dvojicky?to je pekne..ale viac starosti a väcsie vydavky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre