Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
31. mar 2009

tak to som zvedava, sa tesim na to 4D a som aj zvedava kolko to bude stat 😒
tehuknizku mi este nedali, uvidime nabuduce, ale mohli by ma vopred varovat, aby som vedela kolko euracov si mam vziat zo sebou, lebo ten zaklad pre tehotne je okolo 5000Sk nie? som tam vcera hladala na stole ten cennik a neviem kde ho mali zapatroseny 🙂

mastulka
31. mar 2009

nooo k doktorovi som sla po 2 uspesnych testoch a tyzden mi meskala mrska, ale to som uz vedela ze som tehu... mne mrska nikdy nemeskala, bud prisla ako hodinky alebo max. o tri dni skor 🙂

ibamy2
31. mar 2009

mastulka, ten zaklad je 170 € . neviem zatial, co vsetko je tam zahrnute, ale tiez si budem pri najblizsej navsteve pytat cennik...

ja som mala 5 pozitivnych testov, na krv som sa isla tyzden po meskani... tehotenstvo som tusila este pred vynechanim MS, ale daleko vacsiu istotu som mala az po vynechani (aj vdaka testom, aj preto, ze moj cyklus bol tiez ako u mastulky pravidelny)

mastulka
31. mar 2009

minule ked som tam bola, tak bol vylozeny na stole, tak som si v nom pekne listovala, len co ked ja som hlava derava 😀 by mohli rovno povedat kedy to budeme platit a kedy dostaneme tehuknizku, no nie? ale neboj teba budem hned informovat co ta caka 😀

minewka
31. mar 2009

Cauteeeee....tehulky a zatial netehulky...🙂

mastulka
31. mar 2009

minewka ahojky, co tak neskoro? 😀

minewka
31. mar 2009

Dnes nemám stretnutia, len pocitacovu nudnu rutinnu pracu.. 😀 takze upratujem, este stale sa presviedcam, ze by bolo nacase sa s laskou venovat kope nevyzehleneho pradla.. 🙂

angelds
31. mar 2009

ahoj minewka, neskoro 😠 😉

dakujem aby som potom vedela, sice aj tak sa budem vypytovat opäť 😅

minewka
31. mar 2009

Hehe... babyyyyyyy...kedy uz budu plodné dni.. 😀

angelds
31. mar 2009

takže ty už takto 😅

mastulka
31. mar 2009

minewka kasli na plodne dni, treba snazilkovat staaaale 😀 😀 😀

minewka
31. mar 2009

Tak ja sa velmi tesim, lebo teraz to skusime fakt cez plodne dni...Tak som zvedava..je to sranda...vcera sme s drahym vymyslali mena..Takze pre chlapca mame dve varianty: Samko, Matúš (mne sa páči aj Filip) a dievča Alica, Saša, Patrícia a mne sa ešte páči Zina,Zoja.. 🙂

minewka
31. mar 2009

AAAAAAAAAAAA....dva varianty...ten variant...ja som na to alergická.. 😀

angelds
31. mar 2009

mastulka ma pravdu treba snazilkovat vtedy ked na to mate chut t. z. stale - u nas 😀

minewka
31. mar 2009

No veď heeej..ale mrška ešte stále oxiduje..🙂

Apropo, ty si rozmýšľala nad menami?

angelds
31. mar 2009

my sme sa zatial bavili len na taku temu, že asi po nás - Mária - Imrich

minewka
31. mar 2009

Hmm..tak to môj drahy rezolutne zamietol...Inac, ja som Katarína a muž je Peter, moja mama je Katarína, svokra je Katarína, moj otec je Peter a aj môj brat je Peter..Takže by nás skutočne bolo veľa.. 😀

mastulka
31. mar 2009

my sme mena zacali vymyslat mena este ked sme sa len davali opat s drahym dokopy 😀 ale teraz je zatial v kurze pre dievcatko zuzka, ako jej mamina 🙂 a chlapec bude zatial matej... uvidime, ci nas do novembra nenapadne nieco nove 😀

angelds
31. mar 2009

jedine meno si clovek nemoze vybrat 😀

mastulka
31. mar 2009

minewka tak to by vas fakt bolo az az 😀 ja som zuzka a moj manzel je peter, a tiez maju v rodine viacerych petrov 🙂

minewka
31. mar 2009

Mastulka, veru hej...aj keď mne sa meno Peter veľmi páči...no ale čo už.. 🙂 Zuzka je pekné meno...rýdzo slovenské..páčia sa mi také...

micabo
31. mar 2009

ahojte kočky ak sa smiem pridať k tým menám.. mne sa mooooc páči dievčenské Sofia, Sára alebo Laura a z chlapčenských potom Jakub alebo Filip, ale kľudne aj po budúcom tatinkovi Marek.... No uvidíme, človek bude vymýšlať, prirovnávať tie mená... ten sa volá tak a toho ja nemusím a tak ďalej.. pevne verím, že to tak bude. Naši známi keď čakali babatko tak presne takto to u nich bolo.....

minewka
31. mar 2009

Noo..Marek je tiež pekné meno...Sára sa mi tiež páči, ale nenašla som ju v kalendári..ako je to s cudzími menami?ako sa potom oslavujú meniny? Ináč, ja som mala na gympli profku, ktorá mala meno Nellygray...A bola slovenka...To len jej otec ju tak bez vedomia mami pomenoval.. 😀

ibamy2
31. mar 2009

hlasim sa do klubu - aj moja manzel je Peter 😀

ibamy2
31. mar 2009

fuuuha - ze moja manzel 😀 , ako madar 😀 jasne, ze malo byt moj 😀

mastulka
31. mar 2009

no teda, ti petrovia sa nam tu nejako rozmnozili 😀 ibamy a ty si vlastnym menom?

ibamy2
31. mar 2009

ja som monika, ale Petova sestra (moja svagrinka) je zuzka 😀

iplusr
31. mar 2009

minewka, pozerala som tie foto z vaser rekonstrukcie. vy ste to zobrali riadne od zakladov.
ibamy, dufam, ze sa s misou neskamaratite a nebudes ju obimat moc casto.

ja som tiez za slovenske mena - Martin, Matus, Ondrej, Slavka, Mirka

mastulka
31. mar 2009

tak to je tiez pekne rozsirene meno 🙂 ako ti to dnes ide v praci? mne straaasne pomaly 😖

ibamy2
31. mar 2009

neuveritelne sa to vlecie... este sme tu mali aj sefovcov z dalekej bratislavy 😀 ale uz su prec a ja sa pomalicky chystam domkov...
iplusr - tak v to dufam aj ja. hajzelmisa predsa nie je ziadna moja kamoska, tak nech mi da laskavo pokoj 😀 ono je to najhorsie s tym zaludkom doobeda 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre