• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
Ahojte, všetkych Vás zdravím. Celú tému snažiliek som si začala čítať pekne od začiatku a skoro som ju prelúskala celú :dizzy_face: . Mám v pláne začať sa snažilkovať, najprv sa však musím dať dohromady po zdravotnej stránke, mám trocha rozhádzaný cyklus :unamused: . Teším sa na vás všetky . :wink: P.S. preklikala som aj ostatné támy, ale k srdcu ste mi prirástli práve vy snažilky odtialto.
31. mar 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tinka..vítam ta v nasej téme... :grinning: tak nam prezrad o sebe nieco.. :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja dnes veľa práce nemám, tak som prevažne doma...Tak to je milé..Peťkovia majú prím..:slight_smile:

Mastulka, ako ináč? Dnes ti je veľmi zle?Alebo sa to dá zvládnuť..?9 týždňov, ten čas fakt letííííííí.. :slight_smile:
31. mar 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka vitaj u nas, a nieco napis o sebe :slight_smile:

minewka, nooo dnes som bola celkom ok, az na to rano, milujem ked musim soferovat do prace a je mi zle... :unamused:
v praci mi chodili dnes aj taki "velmi aromaticky" ludia, tak mi to este pomahalo, ale zistila som, ze som asi na pracu alergicka, ked som v praci stale kycham, zimnicu mam, ked som doma tak mi je dobre, ani mi nic nie je :grinning: :grinning: ano ano uz sme v deviatom tyzdni, a v stredu sa ideme s drobcom opat fotit :grinning: tesim sa, konecne ho uvidim a mala by som pocut uz aj srdiecko :dizzy_face:
31. mar 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
- no dnes som s vami moc nepobudla :frowning2: , v práci bolo toho dosť :unamused: , teraz idem domenkom, možno sa ešte ozvem tak zatial sa majte krásne :grinning: , každopádne máte pravdu snažilkovať sa treba stále, veď čo Keď sa zadarí práve zajta na prvého apríla :grinning: :grinning:
- tinkamt vitaj medzi šťastnými snažilkami :slight_smile:
31. mar 2009 o 17:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mastulka tak to ti verim ze taky ludia nevonaju...aj ja som si s takymi zazila dost :angry: juuj sa budete fotit no to je skvele a hlavne ked budes pocut srdiecko :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitam ta medzi nami tinkamt :wink: my sa ideme s drahym prejst celkom pekne je :slight_smile:
31. mar 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak nas zlakalo snazilkovanie fly..tak preto som hned neodpisala :grinning: :wink:
31. mar 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly hlavne ked moj nos je ako radar na pachy :grinning: ani sa necudujem, ze tych uz davno prepustili, robia pri tazkych strojoch a chlastaju a potom ze su take urazy, ze im odsekne prsty a tak... :unamused:
31. mar 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no matu... :grinning: :grinning: az zavidim..moj mm je v robote a mam ms takze minimalne do piatka nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si tiez pockam na mm az do desiatej, ma poobednu tak zase trcim doma sama :rolling_eyes:
31. mar 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mastulka mas IP...aj moj je v robote takze tiez dlho budem sama. :confounded:
31. mar 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak budeme aspon tu kecat :slight_smile: aspon tu nebudem sama, tiez co si nie si zo ZA, by sme sli na kafe :grinning:
31. mar 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis to je skoda...by sme skocili na kafčo...no co ty vies mozno ty prides do Ke alebo ja do Za a sa stretneme :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja som smerom na vychod isla asi tri krat v zivote :slight_smile: ale ak naaahodou tak ti dam urcite vopred vediet :wink:
31. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to iste... :grinning: a by sme aj mohli dakedy urobit konikovske stretko...stastnych snaziliek :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som spat :wink: normalne mi je dobre po prechadzke....cerstvy vzduch, vona prirody :slight_smile:
31. mar 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matulik ti tak zavidim, ja sa nemam s kym prechadzat... :frowning2: a urcite ked bude mm doma a bude mat cas, tak bude skaredo alebo bude prsat :sunglasses:

fly no to ano, ale pekne pracujte na rozsirovani radu tehuliek, aby som sa tam nekotulala sama :grinning:
31. mar 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis matulik..j by som sla tiez ale nemam s kym
31. mar 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mastulka tak to ano musime snazilkovat a uz sa tesim na to...mustul uz si aj pribrala nejake to kilecko?a expedicia je v plnom obehu
31. mar 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebotej babulky uz sa ma oteplit..tak urcite absolvujete nejake prechadzky :wink: mastulka pracujeme, pracujeme predsa ta v tom nenechame samu :grinning:
31. mar 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano matulik musime si svihnut aby mastulka nemusela na porodnicu sama :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne babulky... vidim, ze ste ozajstne kamaratky :wink: :grinning: pekne sa snazilkujte a pre istotu posielam zopar tehuvirusikov, tfuj tfuj tfuj :grinning:
no zatial som nepribrala, mi dnes rano povedala kolegyna, ze som schudla, ja tomu hovorim, ze sa mi len kilecka zo zadku presuvaju vyssie :grinning:
31. mar 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe :grinning: :grinning: tak to je fajn...ved este budes mat dost casu na zbieranie kil :grinning: a co este nepijes kavu?
31. mar 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej dakujem za virusiky mastulka :slight_smile: neboj este budes mat pekne gulate brusko :wink:
31. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vdaka za virusiky...urcite sa pri snazilkovani zídu :grinning:
31. mar 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie este nie, niekedy si spravim tu bezkofeinovu, ale to som mala zatial iba tri styri krat, a je mi po nej aj tak tazko, takze mi vobec nechyba... to tehotenstvo je fakt dobra odvykacka :grinning:

no to dufam, i ked moje postarsie kolegyne mi neveria, ze sa mi zuzuju nohavice v pase, stale mi tvrdia, ze to urcite nie, ze to az tak za dva mesiace, ale ved to vidim, ze ich nezapnem :grinning:
31. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mastu nepocuvaj kolegyne...im odkazujem ako gyn sestra...ze uz od 7-8tt sa zväcsuje maternica,ma velkost ako pomaranc a tym padom to pocitujes uz v podbrusku a mozes citit na nohavkách :grinning:
31. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to im urcite odkazem, len od nich ani nemozem nic ine cakat, ako same mudre reci, ako to bolo kedysi, oni maju teraz 50 a 57 rokov... takze by som ani nemala citat na internete, ze to aj tak sa vsetko dozviem za jazdy a tak... ale aj tak si to radsej precitam tu na nete :grinning: alebo sa budem pytat rovno teba fly :slight_smile:
31. mar 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok mastu kludne sa spytaj :dizzy_face: ale ved tie zeny uz davno boli tehotne a teraz uz sa robia ine vysetrenia,iné vykony ako kedysi pred 25rokmi ked boli oni tehu
31. mar 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok