Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

radinka2
9. apr 2009

mastulka, no ja mam obrovsky problem kupit rifle a spolocenske nohavice ani nenosim, bo ich na mna nevyrabaju.. 😀 no s trickami bol problem, bo zo vsetkych mi trcalo brucho a krize... a mne je potom zima.. 🙂

flyangel
9. apr 2009

minewka to musela byt peckova svadba...a potom ak si neveriaca tak ste mali svadbu aj tak v kostole?a inac som bola kupit vaginalne capiky lebo take pouzivam na obnovu zdravej ph v posve je to v podstate prevencia proti mykozam 😉

angelds
9. apr 2009

babulky vela roboty, takto nakoniec este 70 minut a hury von 😉 😉 😉

flyangel
9. apr 2009

aha angelds tebe som este neodpovedala...som zdravotna sestra 😉

angelds
9. apr 2009

to je super 😀 😀 😀

flyangel
9. apr 2009

no celkom ano...ale teraz si robim este Bc tento rok koncim... 😀

minewka
9. apr 2009

fly, mali sme svadbu v kostole, dnes stačí, ak jeden zo snúbencov je veriaci a má všetky cirkevné náležitosti (krst, birmovka, prvé sväté...)...ale na náuku som chodiť musela...Ináč boli všetci veľmi milí a veľmi nám fandili, my sme sa aj viac pýtali, predsa len, nie je jednoduché vychovávať deti v dvoch vyznaniach, či jednom "nevyznaní" a zároveň tolerantne.. 🙂

Pán farár bol dopredu upozornený, že pravá strana v kostole budú veriaci, ľavá strana tvrdý neveriaci.. 😀
A musím povedať, že sa veľmi snažil, obrad bol krásny a keď povedal úryvok z Exuperyho Malého princa, už som vedela, že vyhral na celej čiare..a tak aj bolo 😀 😀

A ináč, ja som Bc skončila minulý rok v lete - čistá biola, na UPJŠ, a teraz ma všetci lámu na mgr...ale je to náročné popri robote..externé u nás na tento odbor nie je..Tak uvidím..

angels, vidím, že už máš troška lepšiu náladu.. 😀

flyangel
9. apr 2009

minewka no tak to je ok.hmm tak to je narocne aj pri praci stdovat ja viem co vravim...ale ak mas dobru pracu a nevyzaduju Mgr tak nemusis robit...

minewka
9. apr 2009

Ale nie, ja som živnostník, podnikám, tam ji VŠ na .... 🙂 Skôr je to taká poistka do budúcnosti...Ono ešte sa to s prácou dáko zladiť dá, ale je to náročné štúdium - vedecký smer... No, uvidím...

flyangel
9. apr 2009

hmmm tak ty vies minewka...no v dnesnom svete je to tazke

minewka
9. apr 2009

No veď to...určite sa mi o dákych 10 rokov bude chcieť študovať ešte menej.. 🙂

wodanka
9. apr 2009

ahojte... ako to ze nie ste vonku, ked je tak krasne?

flyangel
9. apr 2009

ved vies ze este teraz treba studovat ked si este v tom ...potom to uz tazko pojde...

flyangel
9. apr 2009

ahoj wodanka nema s kym ist vonku

wodanka
9. apr 2009

a kde mas draheho fly?

flyangel
9. apr 2009

no on dnes robi az do vecera...ale uz od zajtra ma volno 😀

angelds
10. apr 2009

ahojte snažilky, krasne je vonku, dufam, že aj Vysi užívate tých krásnych 23 stupňov

dnes sme opäť " pracovali " ale " zajtra ideme konecne prec a uvidime, či zmení názor 😉 😉 😉

rush
11. apr 2009

baby caute...pred par dnami som sem pisala...som tu zas 🙂
mozem vam opisat co a ako? tak ja neviem...snazili sme sa pred ovu a potom moooozno sme stihli posl.den ovu...viem to cca preto lebo som bola na vys u gynekol. a ten mi povedal, ze akurat budem mat dni kedy mozem otehotniet...

no a teraz som mala dostat kramy a ja pred tym zvyknem spinit....aj som zacala....3dni a potom uz teraz treti den nic...no a vcera sme sa isli milovat a bola som krvava....tak ja ze reku...urcite nie som tehu...cakam kramy...no nedalo mi to lebo ma tlaci v prsiach, podbrusku a celkovo sa citim zaplavena endorfinmi...tak som sa dnes rano testla a vidim 2 // JE TO MOZNE????????? min. tyzden som uz mala negat. test...ale to este mohlo byt skoro....zatial sa z toho este neviem spamatat....nikomu to nehovorim ani ddrahemu....az ked sa mi to potvrdi lekar alebo druhy alebo treti test...ale zda sa mi to tak neuveritelne...po prvom aj to nie uuuplne nacasovanom pokuse??? alebo mala ste niektoru pozit.test a tehotna ste nebola?????

modlim sa aby bolo vsetko ok.
a pozdravujem vas vsetky...prosim drzte mi palce....aj ked trochu sa bojim, lebo vy tu okolo toho tolko ovladate a ja akurat ze co je to ovulacia a tehotenstvo a ze niektore vitaminy su dobre a nieco by som nemala velmi jest....uffffff

rush
11. apr 2009

jaj a teraz mame grilovaciu snuru...tak neviem ci by som to mala vsetko jest...ale ked mne tak chutiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

mastulka
11. apr 2009

rush, tak drzimpalkce aby si mala aj na druhom teste //, a gratulujem, moja znama mi kedysi povedala, ze test ti skor ukaze ze nie si tehotna a myli sa ako naopak, tak mozno predsa len sa vam zadarilo a rozsirujes nase rady tehuliek 😉 a moze sa to podarit, ved aj nam sa to podarilo ked sme to najmenej cakali, bez sledovania ovu a vsetkych tych veci okolo... 😀

flyangel
11. apr 2009

ahojte mastu ako sa mate s fazuliatkom? 😉 Rush ahoj...drzim silno palceky aby si vazne bola tehu...a podla mna si...test skor ukazuje negativne vysledky a zena je tehotna...test ukazuje // jedine ak mas v moci HCG tehotensky hormon tak by si tehu mala byt....urcite nam napis ze co a ako. 😀 😀

minewka
11. apr 2009

Ahoj baby, máme krásne počko, vidím, že sa to tu vyprázdnilo...No my sme sa podľa ovu testíkov snažili deň pred ovu, počas ovu a po ovu, tak hádam sme to poistili...to, že ovu asi bola mi potvrdil nie len testík, ale aj riadna bolesť podbruška, no, fakt ma celý deň bolelo, na druhý deň už nič, aj ovu testík už bol negatívny...Tak som strašne zvedavá , ako to bude... 😀

Neviem, ako vytrimem tých 14 dní....Zatiaľ nič nepozorujem, akurát dáko viac chodím pišať, ale to je aj pre to, že som furt smädná...

Nič ma nebolí, nikde ma nepichá, prsia zatiaľ citlivé nie sú...Zatiaľ nemám ani subjektívny pocit, že by som tehu bola.. 😀

No nič, ostáva len vydržať... 🙂

minewka
11. apr 2009

Oooo..rush..ja si tiež myslím, že keď test ukázal //, tehu si... :D Ja by som už utekala do lekárne a kupovala aspoň 3 ďalšie tehu testy.. 😀

flyangel
11. apr 2009

ahoj minewka tak drzim palceky 😀 😀 myslim ze ste sa snazili viac ako dost..takze dufam ze sa vam zadarilo a budes mat // no ja mam dnes bolesti v podbrusku,priesvitny tahavy vytok a 12Dc takze dnes je ovulka 😀 😀

minewka
11. apr 2009

Fly...tak hor sa do toho...vidím, že budeme spolu čakať.. ja som mala ovu 9-10.4. ...
Ináč, výtok som nepozorovala, skôr pocit mokra...Ale podbruško ma bolelo... 8.4. ešte nie, 9 riadne, 10 nie... 🙂

Je to sranda, čo sa človek dozvie, keď vníma svoje telo...

Tiež držím palce... 🙂 och, som taká zvedavá... 😀

flyangel
11. apr 2009

minewka to by bola sranda keby sme spolu mali a spolu rodili 😀 😀 ale vazne je tak ak sledujes svoje telo tak mnoho veci zistis 😉

dindulka
11. apr 2009

ahojte babulky,joj u nas dnes bolo krasne,pocasie priam letne,trosku sme pracovali na nasom altanku,bude pekny
rush,ja si tiez myslim,ze si tehu a rozsiris rady tehuliek medzi stastnymi snazilkami,aby nam co cakaju bolo veselsie,tak drzim palce
mne mrcha este stale neprisla,dnes je to 33 dnes takze podla mojho cyklu mi meska uz 7 dni, ale nic specialne na sebe nepocitujem,iba mam dost silny vytok,majte sa pekne

iplusr
11. apr 2009

rush, drzim palceky, aby to bolo tehu. ale vies, ze to nie je len tak - oznamit nam tu radostnu novinu a potom sa tu neobjavit. to nesie so sebou kopec zodpovednosti. sirit dalej tehu virusiky v tejto teme. 😀 😉
minewka, to ste riadne poistili. budem drzat palce.
ja teraz cakam na ms a asi sa jej aj dockam. sice sme snazilkovali priebezne, ale bt mi ziadnu ovu neukazala.

andiekens
11. apr 2009

ahojte baby..uz mi zacina sibat z toho vsetkeho, co citam..babo sme neplanovali, ale kramy poctivo meskaju uz 11 dni. a taaaaak velmi by som si priala, aby bolo babo, ze az sa bojim si urobit test, aby nebol negativny..

ibamy2
12. apr 2009

ahojte, zenky, len vas rychlo pozdravim a poplujem 😀 tfuj, tfuj, tfuuuuuuuuuuuj
rush - jasne, ze to moze vyjst aj na prvykrat, hoci sa nesledujes, neplanujes.... - ja aj mastulka sme toho jasnym dokazom 😀
andiekens - sup-sup do lekarne / drogerie pre testik a daj nam vediet. my sme tu baby zvedave a ako pise iplusr - potom treby sirit tehuvirusy medzi ostatne cakatelky 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre