Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
14. apr 2009

hehe mastu muzi skratka su netrpezlivy a podla mna keby si na jeden den vyskusali co je tehu.ms,porod a tak...plakali by...a hned by chceli byt znova muzom co nema problemy 😉

iplusr
14. apr 2009

ahojte babulky.
mastulka, hovori sa, ze by sa s nakupom vybavicky malo pockat, ale ja by som bola tiez v pokuseni. ved uz teraz som 😀. tu tvoju kamosku chapem. uz je z toho dlheho snazilkovania urcite na nervy a isto to berie tak, ze je to nefer, ze vam sa podarilo hned. ja teraz pockam na ms a potom si dam s planovanim a pocitanim pauzu. nie vsak so snazilkovanim.
tak bt mi nakoniec ukazala ovu a kedze sme sa snazili pribezne, tak by z toho nieco mohlo byt. moje cykly po vysadeni HAK boli 35, 27, 28, 25, 23. dnes mam 27 DC a este to na ms nevyzera. vzdy som mala predtym cca 2 dni spinenie. tak pockam do konca tyzdna a ak ma nepredbahne mrcha, testujem. a ak z toho nic nebude, tak si vazne musim dat pauzu, lebo mi z toho uz zacina sibat.
minewka, mna tiez pobolieva lava strana, na pravo vobec.

angelds
14. apr 2009

ahojte - tak ja koncim a stretneme sa zajtra 😉 krasny den prajem

dindulka
14. apr 2009

ahojte babulky, vítam všetky nové snažilky a prajem veľa šťastia pri snažilkovaní 🙂

aj u nás sa hovorí, že by sa malo s kupovaním vecičiek pre maličké počkať, aj keď je to lákavé, lebo všetko to oblečenie je krásné, až no 😉 my sme na vianoce dostali knižku Matka a dieťa a Denník nášho dieťatka, a keď nad tým rozmýšľam, neviem či to bol zrovna dobrý nápad od našich známych, aby nám kupovali takéto knižky dopredu, keď sa nedarí ostať tehu v takom čase, ako by sme chceli, tak človek rozmýšľa nad tým či aj tá "oskorená" kniha za to nemôže, ale tá asi na príčine nie je 😒
iplusr, aj som mala cyklus zhruba ako ty, dnes je to 39 deň a mrcha nikde a tehu nie som, chcem zajtra zavolať k novému doktorovi a objednať sa, ak ma teda vezme, lebo má veľa pacietok, tak uvidím a hlavne musím prestať na to tak myslieť, lebo vidím na sebe a na mojich náladách, že to nerobí dobrotu 😒

flyangel
14. apr 2009

ahoj dindulka 😉 neboj tie knizky za to nemozu a urcite chod ku dr...a povedz co a ako...si si robila test ze si si ista tym ze tehu nie si?

dindulka
14. apr 2009

ahoj fly 🙂 robila som si test minulý týžden sobotu a vyšiel / a navyše nič na sebe nepozoruje, akurát že mi z toho začína šibať 😀 , a ty ako?

flyangel
14. apr 2009

hmm tak nechcem ti zbytocne davat nadej ale preco si si nespravila aj neskor iny testik?ved test sa moze mylit...mozno si mala malo hcg v moci...alebo ti meska lebo ovu sa oneskorila...urcite zajdi za dr. ja sa mam ok...teraz som po ovu tak uvidime 😉 😀

dindulka
14. apr 2009

tak tak najlepsie bude ked pojdem k dr. zajtra tam urcite zavolam,predtym som mavala cyklus 33,24,25 tak neviem co to ma teraz znamenat,to vsetko to vysadenie HAK,kazdopadne ak som tehu necham sa prekvapit od dr.,za to tebe drzim moc moc palce,citala som,ze ste tu ovulku riadme poistili,tak to ma byt

flyangel
14. apr 2009

dakujem dindulka...treba poistit ved vies ako to chodi...24hodin sme plodne z 28dni al.individualne kto aky ma cyklus...takze treba sa snazit 😉

dindulka
14. apr 2009

ty si podla coho ratas plodne dni? mas pravidelny cyklus,alebo si merias bt...

flyangel
14. apr 2009

ja mam pravidelny cyklus 😀 28,max 29dni 😀 takze väcsinou ovulku mam na 12DC a tiez ma vtedy priserne boli podbrusko a mam natahovaci hlien

rush
14. apr 2009

babyyyyy ja som v takom strese :( dnes som volala lekarke - som si nasla novu, lebo stareho dokiho mam daleko a ked teda by som mohla byt tehu neoplatilo by sa mi cestovat...no ale k veci.....som jej volala a hovorila co mam za priznaky a ona ma hned objednala na dnes...aj mi to bolo divne ze tak skoro..ale sla som...bola som aj na sone....a tam ziadne babo :( bol tam nejaky svetly fliacik...taky 2mm ako hovorila, ale ze vzhladom na to, ze mam to spinenie a babo tam nie je...musi ma trochu sledovat, ci nemam mimomatern.tehotenstvo...skoro ma vystrelo...hovorila, ze je este skoro na stres, ze mozno uz next week nieco uvidime na ultrazvuku...nieco konkretnejsie...ale ze kym nebude na 1000% ista ze som ok...ze ma bude vysetrovat...akoze super pristup...ale ja som teraz uuuuuplne mimo :( spinim uz v podstate vyse tyzdna...taky svetlohnedy vytok...nie nejak brutal vela...ale stale neco....och....tolko radosti a teraz tolko strachu...uz aby bolo next week aby sme boli mudrejsi....zvykne ma aj pichat po stranach...vacsinou v lavo...ale pichlo ma uz aj v pravo...nie su to nejak brutalne bolesti...ale predsa...ooooooch booooooooooose...som mimo

rush
14. apr 2009

ja viem, ze toto je tema stastne snazilky...tak radsej padam a pridem ked budem mat dovod na radost...drzte sa vsetky a prajem vydarene snazenie....a pohodove tehulkovanie....

iplusr
14. apr 2009

rush ☹ a ja som myslela, ze nam pribudla tehulka. ale aspon ze mas dobru doktorku, ktora ta bude sledovat.
dindulka, hnusna HAK ja som uz na nu par krat nadavala.
veru, cloveku z toho vsetkeho snazilkovania, ratania, sledovania, dufania a sklamania zacne po case sibat...

mastulka
15. apr 2009

dobre ranko prajem vsetkym 🙂

angelds
15. apr 2009

ahoj mastulka dnes je opat dobry a krasny den

mastulka
15. apr 2009

ano ano, i ked mne je zima, lebo sa prestalo samozrejme kurit v praci a slnko nam sem cely den nezasvieti, je to velka vyrobna hala, tak ta kym sa vyhreje od slnka to bude aj jun 😀 tak som naobliekana ako snehuliak 🙂 ale inak vonku je nadherne, hned by som odtialto utekala 🙂

angelds
15. apr 2009

mastulka, where is new photo ?

panda1
15. apr 2009

Ahojte babenky...takze aj ja sa k vam pridavam....so snazilkovanim 🙂

panda1
15. apr 2009

Ahojte babenky ivulaa...si podarena..vidim ze ta to vzalo skoro ako mna.. 🙂

mastulka
15. apr 2009

panda vitaj medzi nami 🙂

angel... musim stihanut nejaky program ktorym spravim z videa fotky... alebo to vyriesim normalne, odfotim obrazovku pocitaca 😀 presne tak, dnes sa do toho dam, ked budem doma 🙂 uz slubujem, viem, ze mi to trva 😅

panda1
15. apr 2009

dakujem za privitanie mastulka

panda1
15. apr 2009

babenky ma niektora z vas 30 a bude mat prve babatko 🙂

mastulka
15. apr 2009

panda ja len 26 a cakam prve babatko, ale poznam take co maju aj po 30 a teraz cakaju prve mimco, preco?

panda1
15. apr 2009

Len tak...ci nie som sama 🙂

panda1
15. apr 2009

a mimco je uz tehoska ci este nie?

mastulka
15. apr 2009

mimco=babatko 😉

panda1
15. apr 2009

mastulka...sorac....niejka som si zle precitala spravu..som v praci a stale ma niekto otravuje..ale aspon som sa zasmiala 😀

mastulka
15. apr 2009

v pohode, som si aj myslela, u nas je tiez rusno a este aj internet blbne 🙂

rush
15. apr 2009

panda ja mam tento rok 30

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre